Jump to content
Create New...

LMp To Admin


LMp

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime- LMp
2. Amzius- 18
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai)- STEAM_0:1:43412935
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?- Taip
5. Kokiame serveryje buvote?- Keliuose Mix serveriuose.
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?- Galėčiau teigti jog kasdien, bet būną jog ir nepasirodau per visą dieną.
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S)- CS:S
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?- Jei vartotu lietuviškus keiksmažodžius nieko nedaryčiau, nes serverio taisyklės tai propoguoja, o jei leksikonas būtų ne lietuviškas, įspėjinėčiau, po 3 įspėjimų [MUTE], o jei tai tęstųsi žinutėmis, dar po 2 įspėjimu [Ban-30min, jog pailsėtu ir nusiramintu]
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick- (Pašalinta-komentatorių prašymu)

Dėl įtartinu žaidėju, Demo dėčiau į forumą ir atsakomybę palikčiau aukštesnio rank administratoriams. Man Admin reikalingas jog pagerinčiau žaidimą kažkuriais momentais pvz: Map change vote, Alltalk vote, Mute vote.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki, pastebėjau klaida jūsų temoje sukurtoje.
Tai yra ne vietoje paskelbtas jūsų anketą į administratorius.
Visi kuria ir pagal tvarką laikosi.
Kurti reikia -->> [url=http://bachuruservas.lt/index.php/board,6.0.html]http://bachuruservas.lt/index.php/board,6.0.html[/url] Skiltyje.
Išsamesne informacija apie administratorių rinkimus -->> [url=http://bachuruservas.lt/index.php/topic,62.0.html]http://bachuruservas.lt/index.php/topic,62.0.html[/url] Temoje informacija.

Kitą kartą bukite atidesnis. Šią temą turbūt perkels Vyriausia Administracija.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš jums priminsiu, Vyriausia Administracija yra pasakius:
[u][b]Kol kas adminu pakankamai daug,todel tikrai nauju nebus ieskoma,jei ir atsiras dar keli tai bus tam kitos priezastys..[/b][/u]

Nobody paskaityk -->> [url=http://bachuruservas.lt/index.php/topic,207.0.html]http://bachuruservas.lt/index.php/topic,207.0.html[/url]
Neteršiu čia :) Patariu ir kitiems neteršti kitų ar šių temų. :) Tam tikros vietos tam yra skirtos :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Nobody link=topic=210.msg2110#msg2110 date=1352900916]
Achmed'as ir eFake adminai? o.O Kiek žaidžiau paskutiniu metu, nei vieno nemačiau su adminu.
O Velniukė išvis tavęs nerekomendavo, tai WTF? :D
[/quote]

Achmedas pries sav dar buvo admin arba nick bsk maisau :D del efake tai labai senai klausiau del rec, tai mano duomenys nera tikslus apie juos. O del Indres "Nobody" klysti :) sry jog be LT kalbos nes is telefono rasau posta :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LMp link=topic=210.msg2119#msg2119 date=1352915883]
[quote author=Nobody link=topic=210.msg2110#msg2110 date=1352900916]
Achmed'as ir eFake adminai? o.O Kiek žaidžiau paskutiniu metu, nei vieno nemačiau su adminu.
O Velniukė išvis tavęs nerekomendavo, tai WTF? :D
[/quote]

Achmedas pries sav dar buvo admin arba nick bsk maisau :D del efake tai labai senai klausiau del rec, tai mano duomenys nera tikslus apie juos. O del Indres "Nobody" klysti :) sry jog be LT kalbos nes is telefono rasau posta :)
[/quote]
Tikrai klystu? ;) Pats paklausiau jos ir atsakė, kad nieko nerekomendavo, taigi... :)

P.S. Tomai, ČIULPK TU BYBĮ IR EIK TU NAXUI. :D
Kišasi balamūtas čia.

Kad nekurti naujo pranešimo, parašysiu čia:
- Kada tu spėjai LMp rekomenduoti į adminus?
- Nk aš nerekomendavau.
- "O dėl Indres "Nobody" klysti :)" LMp žinutė, kai parašiau, kad tu nerekomendavai.
- Ką jis čia peza aš nesuprantu ;D Aš nepamenu, kad jį būčiau rekomendavus nu tikrai nesamonė, negalėjau rekomenduot ;D
- Tai kad jis tik vakar anketą sukūrė, tai abejou, ar rekomenduoji.
- Tai va tame ir esmė.

Jeigu netiki, galiu foto padaryt sms, bet abejoju, ar verta... :D O jeigu tave pažįsta, tai nereiškia, jog rekomenduoja ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

kad nekopinti veltui ilgos citatos, bet supras kam skirta, aš su ja šnekėjau po praeitos savo anketos kai nepraėjau :D gal nepamena tesiog, bet čia ne esmė :) nes nesitaikau į privilegijas administratorių ir t.t. nes tenoriu jog žaidėjams būtu gera lošti bachūruose, nes pats tik šitam srv lošiu ir pastebiu jog nevisados būna adm, kad galėtu išjungti alltalk, jei serveryje nebus alltalk td atsisakau kandidatūros ;)

tenoriu būti tarpininku tarp žaidėju ir jų norų ;) ir tikrai manau kad jie mane supras :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na, gali būti, nesiginčysiu, jei reikės, išsiaiškinsit tarpusavy.
O su tuo alltalk'u tai kvailai padaryta... Galėtų padaryti kaip viename projekte (pavadinimo neminėsiu), kad dideliuose ir normaliuose žemėlapiuose (de_dust2, cs_italy ir t.t.) būtų alltalk išjungtas automatiškai, o mažuose (knf visuose, dgl, 3000, 2000, fy_, awp_, aim_ ir t.t.) būtų įjungtas... Ir problemų nebūtų...'
O jeigu rinkti admin'ą, tai rinkti normalų, kuris pareigas atliktų pilnai, o ne tik alltalk išjunginėtų, ar žaidėjus pramutintų... Dabartiniai adminai visi tokie, taigi dar vieno tokio tikrai nereikia. Bent mano nuomone. Nieko asmeniško prieš tave neturiu, bet pamąstyk logiškai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Nobody link=topic=210.msg2128#msg2128 date=1352923726]
Na, gali būti, nesiginčysiu, jei reikės, išsiaiškinsit tarpusavy.
O su tuo alltalk'u tai kvailai padaryta... Galėtų padaryti kaip viename projekte (pavadinimo neminėsiu), kad dideliuose ir normaliuose žemėlapiuose (de_dust2, cs_italy ir t.t.) būtų alltalk išjungtas automatiškai, o mažuose (knf visuose, dgl, 3000, 2000, fy_, awp_, aim_ ir t.t.) būtų įjungtas... Ir problemų nebūtų...'
O jeigu rinkti admin'ą, tai rinkti normalų, kuris pareigas atliktų pilnai, o ne tik alltalk išjunginėtų, ar žaidėjus pramutintų... Dabartiniai adminai visi tokie, taigi dar vieno tokio tikrai nereikia. Bent mano nuomone. Nieko asmeniško prieš tave neturiu, bet pamąstyk logiškai.
[/quote]

Kaip sakoma gero per daug nebūna :) o laikui einant ir pats imčiausiu baninimo, bet pradžiai sakau jog čyterius akivaizdžius išbaninčiau o tuos kurie su ? tai dėčiau į forumą kad nekiltu jokių nesklandumu ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Visiems reikėtų įrodymų, kad banas tikrai ne už nieką. O su tais ? lengva viską išsiaiškinti, kas turi gerą akį ir turi patirties žaidime. :D Ir gerų ausinių... Nes pusė verkia, kad aš ar dar koks geriau žaidžiantis esam wh, nors nieko negirdi. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search