Jump to content
Create New...

Dėl Ban'o serveryje.


b1lze /J/

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - b1lze /J/ ; STEAM_0:0:17347475
Kada nubaude? - 2017 m. Gruodžio 19 d. 23:00
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - Clarity
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - Situacija buvo paprasta, žaidėme cs_office map'e. Žaidžiau kaip įprasta, tačiau sekėsi gan gerai. Mūsų komandą laimėjo 8:0, o mano K/D buvo 24/1. Paskutiniame round'e prieš bausmę nušoviau gal 5 žmones su Desert Eagle ginklu. Iš pradžių nušoviau 2 oponentus, nes jie patys push'ino. Nusprendžiau pats paspausti oponentus ir radau visus priešus. Paaiškinimas, kodėl gavau baną buvo toks, jog naudojau neleistinas programas (šiuo atvėju WallHack), tačiau taip nebuvo. Asmeniškai negaliu paaiškinti, tačiau mano suvokimu prieš išlendant reikia taikyti, kur gali stovėti priešas ir šioje situacijoje atspėjau, kur bus priešas. Apibendrinant, nesuprantu, kodėl gavau ban'ą, nors nenaudojau jokių neleistinų programų, galbūt ir nusišypsojo sėkmė, tačiau tikrai nevertas ban'o.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
23 minutes prieš, skycircle said:

Jau claryti siaucia :D rytoj perziuresiu demo

stebejau bent 5 roundus, kiekvienam round ziurejo i sienas ten butent kur priesas ar bent salia kad jy matytu ( kaip adminas matau siluetus), kiek spektinau, kai saude man jis kazkiek nezymiai drebejo ir pataikydavo hs, jei neklystu buvo bent 70% hs butent tame ofise, o del paskutinio epizodo man jis visiskai pasirode wh, atkreipkit demesi kaip jau per kampa taikesi ir nusove priesa pries gaunant ban, ir pries map pasikeitima (paskutinis roundas). mano manymu jis wh,bet kad isitikinciau dar perziuresiu demo karteli rytoj. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search