Jump to content
Create New...

Kokia klavetūra geresne?


skycircle

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★
Prieš 1 Valandą, KaMinsKK said:

Jeigu dėl apšvietimo imi ir tylių knopkių tai tada imi Razer, o jei dėl tikslumo ir ilgesnio tarnavimo patarčiau Hyperx, jeigu paimtai su MX cherry red tai šitas gal ir geresnis variantas būtų.

tai manyčiau ta razer oranta ten mechanine ir membranine tipo kažkaip sujungtai. O cherry red nžn man kažkaip žiurejau kad tas paspaudimas ties puse miktuko kai nuspaudi ir pasispaudžia :/

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
32 minutes prieš, skycircle said:

tai manyčiau ta razer oranta ten mechanine ir membranine tipo kažkaip sujungtai. O cherry red nžn man kažkaip žiurejau kad tas paspaudimas ties puse miktuko kai nuspaudi ir pasispaudžia :/

Kaip tyčia žiurėjau razer ornata noice testą tai žinok nė velnio netyli... Sakyčiau triukšmingiau už blue switchus. O šiaip jei nemegsti pasipriešinimo kai spaudi tai gal ir ok sakyčiau.

Bet still pilnai mechaninė kažkaip labiau patvarumu pasižymi ir jauti labiau kai knopke paspaudi.

O šiaip geriausia nulek į kokią parduotuvę ir prasibandyk kuri tau labiau tinka :)

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
48 minutes prieš, KaMinsKK said:

Kaip tyčia žiurėjau razer ornata noice testą tai žinok nė velnio netyli... Sakyčiau triukšmingiau už blue switchus. O šiaip jei nemegsti pasipriešinimo kai spaudi tai gal ir ok sakyčiau.

Bet still pilnai mechaninė kažkaip labiau patvarumu pasižymi ir jauti labiau kai knopke paspaudi.

O šiaip geriausia nulek į kokią parduotuvę ir prasibandyk kuri tau labiau tinka :)

Oranta yra pliusas kad gali nusistatyti pagal save spalvas po to nžn aš tos klaveturos nedaužau :D tai man tas patvarumas tai kaip ir nelabai butinas dėl triukšmo gal šiek tiek reikšme man yra bet ko noret jug mechanine :D o labiau man tas miktuko paspaudimas reiškmingas tikriausiai bet yra problema kaip prikrenta visokiu dulkiu į klavetura po to sunku išvalyti tai nžn kaip manau ant hyperx klaveturos gal nebutu problemos išvalyti tuos tarpus :/ net nžn visi turi pliusus ir minusus lol :D O gal kas turit pasiūlyti koki geresne klavetura? p.s. lietuvoje mažiausiai reiktu 10 krautuviu apvažiuoti kad patikrintum klaveturas :D beje dar važiuoti reiktu man į klp arba šiaulius nes pas mane mažas pasirinkimas.

  • Nusiminęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Del spalvu pasirinkimo esu įsitikines, kad vistiek žaisi su vienspalviu arba nemirgančiu režimu.

Del ornatos kiek žiejau tas hybrid switchas nėra sandarus tai dėl dulkių kaupimosi esi teisus.

Dar šita gali pažiet tikrai padoriai atrodo ir t.t : http://www.skytech.lt/nkg0957-genesis-rx85-mechanine-zaidimu-usb-klaviatura-kailh-red-mygtukais-baltu--p-364930.html

  • Suglumęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
35 minutes prieš, KaMinsKK said:

Del spalvu pasirinkimo esu įsitikines, kad vistiek žaisi su vienspalviu arba nemirgančiu režimu.

Del ornatos kiek žiejau tas hybrid switchas nėra sandarus tai dėl dulkių kaupimosi esi teisus.

Dar šita gali pažiet tikrai padoriai atrodo ir t.t : http://www.skytech.lt/nkg0957-genesis-rx85-mechanine-zaidimu-usb-klaviatura-kailh-red-mygtukais-baltu--p-364930.html

Nelabai kažkaip šitas rutuliu tikrai nesinaudosiu išviso nereikalingas kaip man nes man beveik viskas valdosi su papildomom programom po to dar kažkaip  tos raides font kažkaip nekaip atrodo dar firma nelabai pažistama ir kaip irgi nelabai gundo :/ jau geriau ta hyperx imčiau negu šita nes modelis nekoks šito dizaino.

  • Nusiminęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 valandą prieš , skycircle said:

nžn vistiek kažkaip traukia prie razer oranta nes jis turi ten daug apšvietimu kurios gali pats pasidaryti. po to yra "Ergonomic wrist rest" toks atrodo iskirtinis modelis pagal mane.

Just buy it... What you waiting for? :D

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
55 minutes prieš, Art said:

del klaviaturos tiek daug galvot nereiketu, imk kad tau butu patogi ir kaina normali

Vat aš nžn kuri patogi kuri ne kiek kitu klausiau sako razer lušta greit tie miktukai tai db siulo man corsair k70 gal reiks šita žiuret. Arba gal ateis ta klavetura už 16 euru :D pratestuosiu. o dabar kiek bežiurejau nebera ten jau tos klaveturos išeme :D bet mano dar usakymas lyg dar tebera :d

Redaguota skycircle
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 minute prieš, skycircle said:

Vat aš nžn kuri patogi kuri ne kiek kitu klausiau sako razer lušta greit tie miktukai tai db siulo man corsair k70 gal reiks šita žiuret. Arba gal ateis ta klavetura už 16 euru :D

savo razer black widow 2013 naudoju gana ilgai ir veikia puikiai

kas liecia patoguma, tai visos naujos klaviaturos ir peles buna nepatogios kol nepripranti

man asmeniskai skirtumo nera ar mechanine ar paprasta, mechanine labai mygtukai tarska, o naudos 0 dar prikrenta visokio sudo i klaviatura... jei pirkciau imciau uzdara paprasta

cia kiekvienam pagal skoni arba nori pries draugus pagirti kad turi brangia klaviatura

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Ble tu cia nebloga deala man atrodo pagavai su ta klaviatura,cia gali buti,kad buvo ivelta klaida, yra nekarta varlei.lt taip buve,kai papigiai telefonus pardavinejo per sistemoj ivelta klaida.

Numesk linka :D

Redaguota TiFicate
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
18 minutes prieš, TiFicate said:

Ble tu cia nebloga deala man atrodo pagavai su ta klaviatura,cia gali buti,kad buvo ivelta klaida, yra nekarta varlei.lt taip buve,kai papigiai telefonus pardavinejo per sistemoj ivelta klaida.

Numesk linka :D

Varke tokia kad usisakiau ir atšauke usakyma :D 

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search