Jump to content
Create New...

xd ADMIN


Donis

Recommended Posts

1. Nick zaidime : xd
2. Amzius : 22
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai) : STEAM_0:0:121025431
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Taip
5. Kokiame serveryje buvote? Laikiux.lt zombyne/surfe
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? 3-4h per dieną kaip nukirsta. (buna zmones ir dirba)
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?) CS:GO 2-asis serveris.
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?  Perspėjimas. Ignoravimas = Mute.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. ?????
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (t.y Event rengimai, forum priziurejimas, dar kazkas kas butu naudinga projektui...) Renkant prizų fondą, etc.

Link to comment
Share on other sites

Nu wow antram serve nelošiu nes ten smėliadėžė pasidarius, pirmam servui anketos nedėjau nes ir taip pilna prižiūrėtojų, anketa dėjau nes noriu prisidėti prie projekto, bus ko, lošiu antram serve. Koks pointas kai "chebra adminų" susirenka visi vienu metu vakare "palaikyti aktyvumą". Aktyvumas turėtų skaičiuotis ne pagal prabuvima serve valandų o pagal padarytą "darbą" per išbūtą laiką. PLIUS kiek "adminų" ateina karta per mėnesį pasivaident. Aišku Sky tiek kiek tu prabūni tai čia nepramušama nes turbūt dar mokais, nedirbi. :D Art, paaiškink man kodėl sunku komunikuot? 

Link to comment
Share on other sites

  • ★Vip★

Kai sakai aktyvumas turėtų skačiuotis ne pagal prabuvima o padaryti tvarka server prabuvus ten 1h. tai čia biški klysti nes serva visa laika reikia prižiureti nes ateina kai kurie tik parekauti arba ižeidineti kitus (ivalde rajono bazara) neskaitant kad kas antras/trečias vaikas kuris nori pasireikšti per mic. Tai išvada tokia kad po tavo prabuvimo 1h padarius tvarko tau išejus vel tas pats gausis. O išviso tavo aktyvumas labiau parodo kiek skiri laiką šitam projektui arba susipažines su projekto žmonemis nes pvz antras nuo pirmo serverio skiriasi liaudis kaip sakant reikia kad tave pažinotu ir tu juos pažinotum. P.s. Labai turime daug adminu dirbančiu ir kurie nėra aktyvus išviso šitam projekte todėl bandom pakeisti į aktyvesnius administratorius.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search