Jump to content
Create New...

Interneto Karaliams/Ereliams (Stumykla)


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena.
Taigi po įtemptu kovu, dėl interneto platybių. Kai kurių žmonių, nusprendžiau sukurti tokia tema.
Ir buvo nutarta ir kitų žmonių kurie panašaus tipo norėjo sukurti, bet aš sukūriau. Atsiprašau ;-)
Žmogaus nenorėčiau minėti, nes čia ne vieta jis kitoks žmogus, nei bus įvardinami veikėjai/žmonės.

[u][i][b]Nurodomos paskirtis, dėl ko bus trinamos žinutės :[/b][/i][/u]
[b]1.[/b] Jei bus nors vieną nesąmonė, apie kitus žmonės kurie net nenusikalto.
[b]2.[/b] Bus teigiama kokia nors nesąmonė, apie žaidėjo/žmogaus gyvenimą ir jo asmenine informacija.
[b]3.[/b] Visą neteisybė apie gyvenimo būdą ar aplinka.
[b]4.[/b] Bus trinama, jei tai susiję bus su projekto Administratoriais ar Didesnio rango žmonėmis.

[u][i]*Paliekama teisė papildyti, keisti šią formą, be kitų žinios ar kitos informacijos žmonėms/žaidėjams.[/i][/u]

Šį temą jau turbūt pastebėjote kam sukurta, kad žmonėms pagelbėti kur išsilieti, kad jų plepalai nebūtų kitur teršiami.
Šį temą manau prie skilties tinka, kaip žmonėms pagelbėti tokių atveju, kai prispiria žmogaus teršalams reikšti ir panašiai.
[u][b]Kurioje reikštus, tokie "Interneto Karaliai/Ereliai" kaip:[/b][/u]

[img]http://avatarmaker.eu/free-avatars/avatars/animated_214/animation_avatar_animated_avatar_100x100_33732.gif[/img]

[size=12pt][b]1. Ups - Baihu - Nobody.[/b]
[b]2. Vadslys.[/b][/size]
[size=12pt][b]3. Vandal.[/b]
[size=12pt][b]4. Fosters.[/b]
Ir kiti paminėti taip pat bus, kaip "Interneto Karaliai/Ereliai" nusipelnę titulo šio garbingo.

[u][i]Kaip gauti tokį titulą?[/i][/u]

Labai paprasta reikia tiesiog būti išsišokėliu ir daug laiko praleisti internete, kad būtų protas panašus degradavus, kaip kai kurių paminėtu žmonių.

[u][i]Kas iš tu titulu?[/i][/u]

Taigi šiuo titulu jus galėsite sakyti, kad štai tapau durniausiu projekte kuriame visi taip "maloniai šneka".
Kad tu aktyviausias, durniausias tarp beprasmių žodžių kuriuos vienaip ar kitaip išdėstai.

[u][i]Ką gali daryti?[/i][/u]

Na, manau džiaugtis tuo esant vieniems tokiems neišmanėliams.
Gali išdėstyti savo mintys, bei pasiekimus interneto platybėse.

Pvz: Ups - Nobody - Baigu:
b.... nukabinau mer.. tokią ah....., kad net by.. nestojas ir žinot ką b... .
Nebuvau dar susitikę, bet manau visai gerai išeis kaip per laidą.
Na, ką gi lieka man tik pačiulbėti ir viskas bus okey, b... kitos nerasčiau blin vienintele man tokia.
Susipažinau su faina panele per internetą ir ką?
Blin žinot ah... jausmas turėti bendraujant žmogų laidini per internetą.
Na mums gerai sekas ir per laida, nereikia gand..... nieko tiesiog į kabeli varai ir filmuoji merginai.
Tiesiog afi.... jaustis galima pzdc aik tu n... .
Bent viskas gerai einasi kaip per sviesta...

Taigi va viena iš vertybių turimų žmogaus, kuriuo didžiuojasi. (Prikūriau, bet ir pritaikiau jo žodžius naudojamus vidury ir gale)
Na jei kitiems nepavyko turėti vertybių tokių, ne bėda turbūt realiame gyvenime pasiseks labiau. ;-/
[i][b]
Sėkmės Karalių/Erelių Stumykloje. Turite ko pridurti rašykite PM man, nes aš atsakingas už tai ir nuspręsime ko reikia dar.[/b][/i]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

lol...ne bet tu vistiek trenktas esi.atsigauk cia gi CSS cia nieko rimto nera.va tokie va rimtuoliai kai tu ateina i css ir primeta kazkokius vos ne ASUS ar cia ka ir paskui vaidina nuskriaustus.manai cia rimtas game?tik ne tokiuosia masofkiu servuose.gal ten per koki mix ir pan gali rimtai palost nieko nesakau,bet apskritai cia nieko rimto nera :D ir isvis cia ZAIDIMAS yra kad prastumt laika ar seip ka...nzn :D va tokiems memems kaip tu ciuju neisaiskinsi :D zodziu have nice day.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Fosters - Aš žinau kas yra žaidimas ir man nereikia sakyti ar aiškinti.
Aš žaidžiu ir nesvarbu kaip jus vadinat "masofke" ar ne "masofke" bet tai tik žaidimas kuriuose žmonės praleidžia laiką įvairiai.
Ir man šiaip vienodai švitina kas ką sako ir panašiai. Aš ne asas aš žaidėjas kuris žaidžia žaidimą ir įtraukiu kitus žaisti vienoki ar kitokį žaidimą. Nesvarbu koks žaidimas ar tinklalapio ar serverio ;-)
Žaidimai yra žaidimai, nesvarbu koks būtų rimtas ar ne. Tai tik žaidimai. ;-)
Jei tu silpnas ir pasiduodi kažkokiomis provokacijomis, tai ne mano problema, o pačių žmonių... ;-)

Take a look at the world, can you find a more beautiful color to your life.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nobody neverkšlenk :D
[quote]Tik kad lenda į tą admin postą melagystėm[/quote]
:D Tikras verksnys :D Mamytės soskutės negavo ar kas iš tavęs gal kokia minty pavogė apie admin :D
Gerai skamba :D

Gal geriau būtų rašęs šitaip:
Tai kad jis mano saldaini atėmė...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Oooo kas gi čia Upsiuko pakalikas antrasis iš kairės jo padėjėjas :D
Davai sėkmes rėžkit savo nuomonės ir panašiai kuri man nėra svarbi, nes tai ŽAIDIMAS VAIKUČIAI :D
Jus nežinot net kaip nesąmonės daryt jau.... Nežinot kuo tvertis. Eikit laukan ir žiūrėkit savo užpakalius ir į kitus nežiūrėkit.
Jei kas nepatinka ne mano problemos ir dėjau skersą... Jus jau tą įrodėt kokie jus ne išauklėti ir jokios tolerancijos.
Tai įrodėte serveryje praeitas dienas, kaip su bendraudami su merginos šiurkščiai ir panašiai.
Jus žiūrėkit kaip bendraujat ir panašiai, bet ne kitus. Aš jums pastebėjimus pateikiu ir jus susimąstykit.
Nors toks kaip Ups-Baihu debilas, net nesupras ir savo dideli pasitenkinimą AŠ iškels ir atsiprašant visu byby jum ant kaktos pateiks...

Čia pusiau mano iš blogos pusės komentaras ir pusiau mano nuomonė. Sakykit ką norit man nusispjaut ir aš bendrausiu su tais kurie gerbia žmonės ir žino savo vieta, bet kai kurie nežino savo vieta ir verkšlena, kad jiems tai ne išeina. Tai pasikartosiu žiūrėkit save ir susimąstykit.

Ate.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tik šiandien pastebėjau šitą temą... :D
Tomuk, pydariuk, ko čia loji? :D Tu man pisi protą, kad aš draugauju su "laidine pana"? :DD Gal primint, kai tu buvai laikiuxe susiradęs kažkokią, kuri gyvena tam pačiam mieste kaip tu, bet nei karto nebutvot susitikę? :DD Arba kai plėšėt ten abu serveriuose meilę? ;DDD Ateina vargšiukas Tomukas į servery ir klausinėja verkdamas, ar niekas nematė šiandien serveryje jo meilės, nes neberanda jau... :DDD O galų gale paaiškėjo, kad Tomukas yra grynų gryniausias pydaras, kurį traukia vyrai... Tokius blet gaidžius tik kastruot arba už kiaušų ant šakos pakabint ir palikt bl :D Tu toks graudus, toks degradavęs, toks nematęs gyvenimo, kad man net baisu, kaip juokinga... Prirašė savo nesąmonių iš savo nevykusio gyvenimo, kur būdamas 22 metų gyvena su tėvais jų išlaikomas ir nėra turėjęs merginos, ir aiškina, kad ten aš taip rašiau... ;DDD Liksi, Tomuk, nepisęs, liksi... Su tokiu debilu tik tokia pati galėtų susidėti, nes normalios tik plytom užmėto... Užtat toks daužtas esi. :/ Ir nekišk čia kitų žmonių, ypač Indrės, jeigu nesugebi be kitų pagalbos manęs įžeisti ar užvartyti. Nežinau, ką tu čia savo bukumu bandai parodyti. Tokiam tik į cirką ir reikia, bet, matyt, ir ten net tokio lygio debilų nebepriima, kad paliko išvažiuodami...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar taip žąsie klausyk įdėmiai.

Pidaru čia nėra, o jei esi tai tu vienas tarp visų ir vienintelis juokuos objektas.

Dabar taip klausyk šito:
Niekas tau neknisa ar kitaip proto. Nebent tu pats sau nervus laidžioji, bent jau man nusispjaut ant tavęs ir tavo žodžių.

Draugavai ar draugauji, man ne įdomų tavo reikalas, bet jau palietęs mano pusė kas buvo ir kas pražuvo, tai jau dabar įdėmiai ir akys ištempęs tiesiai skaityk.
Aš su ją, taip draugavau ir neslėpsiu tegul žino visi man gyliai vienodai šviečia, nes tai praeitis. Aš atgal nežiūrių, bet yra toks dalykas kuris buvo, tai mes su susipažinom ir jau tau šnekėt ar mes susitikome ar ne, tai ne tau spręsti manau.
Kaip buvo taip ir nieko nepakeisi... Jei yra šeima svarbiau, nei internetas kaip ir turi būti kiekvienam žmogui svarbiau, nei tu tai matai kitaip. Ji pasirinko kitokį variantą ir aš ją gerbiu. Mūsų keliai ne suėjo, nes ji kitokia. Nenoriu nieko blogo sakyti apie ją.
Ramiai gyvena ir tegu gyvena, aš net neminėsiu nieko įdomaus kas sudomintu kitus.
Buvo pasiūlymu ir visą kitą susitikti, bet dėl kai kurių priežasčių nesusitikome. Pasirinko kitur gyventi ir su artimais žmonėmis išvyko. (Ne Lietuvoje.)
Taigi viskas išėjo taip, kad pasakė ir net nepaliko ant ledo, nes mes gražiai baigėm tas nesąmonės.

Taigi nereikia čia teršti ant kitų žmonių savo nesąmonės, jei nežinai kas kaip buvo ir kaip yra...
Iš tavo pusės apie kito gyvenimus ir panašiai spręsti nežinant nieko, na tai yra žema iš tavo pusės.

Bent jau man įdomų, kodėl pastoviai tu linksniuodamas šitokiais lytiniais žodžiais taip šneki?
Gal pačiam blogai su sveikata ar orentacija? Susimastyti vertą tau, ar viskas gerai su mažom smegenimis.....

Nežinai apie mane, apie kitus žmonės ir šneki tokias nesąmonės, jau bukas toks... Nu nėra žodžiu, žemas lygis...

Visur naudoji vien tuos pačius žodžius... Nenusibodo tau kaip mažam vaikui čia nesąmonės sakyti ir iš nesąmonių savo krizent ?

Kam cirko, tas cirke. Kas namuose, tas namuose ar darbe. Tau jau kur tai nežinau, nes tokiam vietos nesurasi...

Esi bukaprotis manau ir viskas tuo pasakyta... ;-/
[u][i][b]
Bus dar parašyta nesąmonių apie kitus žmonės, kurie nekalti šiuo atvejų ir panašiai, bus trinami.
Šį skiltis apie Stumykla, kuri priklausomai nuo serverių, tinklalapio. Apmažinti nesąmonių kituose skiltyse forumo.
Taigi prašau nesusijusiu žmonių ir daiktu, dar kitaip pavadintu dalykų nerašyti.
Primenu, bus trinamos žinutės ! [/b][/i][/u]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Trink netrynęs mano postų, buvai pydaras ir liksi pydaras. :DDD
Pats sukūrė tokią temą, pats stumią, o kiti jau negali... :D Juokas ima iš tokių gaidžių.
O Mask'as ar kuris ten s. adminas davė tau moderatorių, tai yra toks pats debilas, kaip ir tu...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=Nobody link=topic=207.msg2204#msg2204 date=1353227924]
Trink netrynęs mano postų, buvai pydaras ir liksi pydaras. :DDD
Pats sukūrė tokią temą, pats stumią, o kiti jau negali... :D Juokas ima iš tokių gaidžių.
O Mask'as ar kuris ten s. adminas davė tau moderatorių, tai yra toks pats debilas, kaip ir tu...
[/quote]

Ziuriu jog stumykla susilauke pasisekimo, kitos temos bent nebetersiamos :D

O su tuo paskutiniu sakiniu, tai tikrai pasirodei kai debilas...

Ir tikrai perzengei ribas...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search