Jump to content
Create New...

2 servas


Art

Rekomenduojami pranešimai

  • Pagrindinis Adminas

kaip pastebejot, padarem 64 tick antram serveryje, paziuret ir patestuot, nes kai full servas lagina ir fps dropina.

zinau kad yra nepatenkintu, yra kitas variantas numazinti zaideju skaiciu iki 28-30.

todel siulykit ka daryti

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

27 minutes prieš, deivius1 said:

Siulau isjungt 2 public serva ir atidaryti Jailbreika. Lemona ir yeet i adminus ten. Jie moka.

Atmesta. Sekančias idėjas siūlome mesti į skundų ir pasiūlymų dėžutę virtuvėje po kriaukle, ačiū už supratingumą :)

  • Nusiminęs 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

siandien zaidziau pilnam antram serve, nei biski lago, jokiu teleportu ir kitu nesamoniu, niekas nesiskunde

problema ne serveryje, ieskokit sprendimu savo pc, mazinkit grafika, pasigooglinkit...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Fps dropas per puse antram masofkes serve :) Nesakykit, kad nesiskundzia zmones, oi kaip kalbasi tarpusavyje, bet jau uzkniso jum (administracijai) zyst, kai jus savo toliau varot, o sprendimai priimami sraiges greitumu :) Puiku, kad yra 64 tic padaryta, bent sioks toks sprendimas padarytas, nebera tu teleportu nesveiku, bet fps dropas tikrai didelis likes. Pastebejau, kad viskas pradejo sparciai blogeti po idetos rank sistemos, kam ji isvis reikalinga?

Apskritai, esu pasibaisejus administracija antro servo, aktyviu adminu mazuma, jeigu ir ateina tai visiskas zaideju ignoravimas arba pazaidzia 20 minuciu ir jauciasi palaikantys tvarka. Kur tie veteranai adminai, kurie dievagojos, kad ziures serverius? Koks ju menesio aktyvumas gal galite paskelbti? Kur tie privilegiju mazinimai uz minusus ir neaktyvuma? Nieko nematau, tik kalbama kalbama kalbama. Tragedija. Apie pirma serva nekalbu, kad ten ir vaiku darzelis, bet bent visada po admina buna :)

Siulau bent laikinai atsisakyti rank sistemos, palikti 64 ticus ir ziuret kaip servas pavilks tada.

  • Like 2
  • Pakeliam 1
  • Sodinam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
9 valandas prieš , CrissCross said:

tu zaidei nauja dd2 ar inferno kai serve 16x16? man max 60 fps

zaidziau inferno nelagino, del naujo dd2 girdejau kad prastai optimizuotas ir ten fps dropai net ir ant mm, man ten buna ir 60fps bet ne maziau, zaisti galima

keista kad tau lagina, nes tavo pc beveik toks pat kaip mano, tik ramu 8gb, patarciau dar 8gb dasidet nekazka kainuoja.

as anksciau twitch pasijunges pamirsdavau tai lagai jausdavosi, garso velavimas ir t.t. 

ypac narsykle isjunk, nes daugiausia ramu ryja, pasitikrink viska ar xbox game dvr isjungtas, ar nvidia shadow play isjungtas.

kokia rezoliucija ir grafika losi ? ar naudoji viena monitoriu ? 

pas mane 1920x1080 ir high grafika, jei pas tave su settingais viskas gerai, tai cia gali buti brokas paciam pc, pas tave procas gana normalus, as tavo vietoj buciau is pradziu bandes dasideti ramu ir ssd (jei neturi), negalvok kad turi gera proca ir vaizduske gali pamirsti kitas dalis...

Na o kitiem kuriem lagina, turite suprasti, kad kuo daugiau zmoniu serve tuo daugiau jusu pc valgo, 64tick tikrai sutvarke pacio servo lagus ir liko tik jusu asmeninis lag + priklausomai mapa koki zaidziate, kaip ir sake criss daugiausia naujas dd2 ir inferno. Mask nevisagalis, sita zaidima kure Valve ir jis nera skirtas 34 zaidejam, Valves casual 10x10 max losia ir tai yra tokiu kurie teleportais vaiksto, cia nieko nepadarysi, nebent norit mazint ir zaideju skaiciu iki 20 kur butu nesamone.

 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

pas mane buvo bajeris kai nupirkau 1070 ir idejau i antra vaizduskes slota, nes i pirma sunkiau lindo, tai pasirodo antram slote isnaudoja tik 20-25% vaizduskes ;D kai atkeiciau dingo visi lagai ir palengvejo

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 valandas prieš , Art said:

zaidziau inferno nelagino, del naujo dd2 girdejau kad prastai optimizuotas ir ten fps dropai net ir ant mm, man ten buna ir 60fps bet ne maziau, zaisti galima

keista kad tau lagina, nes tavo pc beveik toks pat kaip mano, tik ramu 8gb, patarciau dar 8gb dasidet nekazka kainuoja.

as anksciau twitch pasijunges pamirsdavau tai lagai jausdavosi, garso velavimas ir t.t. 

ypac narsykle isjunk, nes daugiausia ramu ryja, pasitikrink viska ar xbox game dvr isjungtas, ar nvidia shadow play isjungtas.

kokia rezoliucija ir grafika losi ? ar naudoji viena monitoriu ? 

pas mane 1920x1080 ir high grafika, jei pas tave su settingais viskas gerai, tai cia gali buti brokas paciam pc, pas tave procas gana normalus, as tavo vietoj buciau is pradziu bandes dasideti ramu ir ssd (jei neturi), negalvok kad turi gera proca ir vaizduske gali pamirsti kitas dalis...

Na o kitiem kuriem lagina, turite suprasti, kad kuo daugiau zmoniu serve tuo daugiau jusu pc valgo, 64tick tikrai sutvarke pacio servo lagus ir liko tik jusu asmeninis lag + priklausomai mapa koki zaidziate, kaip ir sake criss daugiausia naujas dd2 ir inferno. Mask nevisagalis, sita zaidima kure Valve ir jis nera skirtas 34 zaidejam, Valves casual 10x10 max losia ir tai yra tokiu kurie teleportais vaiksto, cia nieko nepadarysi, nebent norit mazint ir zaideju skaiciu iki 20 kur butu nesamone.

 

bus naujas procas bus ir ramu daugiau tik nz kiek imt

kai losiu cs ar kitus game jokiu langu ner pajunkta tik game tik (windows persirasius xbox isjungiau)

1920x1080 kitkas ant low arba isjungta (ssd turiu)

jo nesinori to sakyt bet jusu mirage ir cache (kur jau gerklei stowi) kai buna full mazesnis lag nei atnaujintu map

 

Redaguota CrissCross
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search