Jump to content
Create New...

Gavau ban Delicious.


Gytis

Rekomenduojami pranešimai

On 2017-11-15 at 15:14, Gytis said:

Bhop script'as? Su scrollu biski pasiseke pabhopint ir tokie loxai banina, nes patys nesugeba bhopint ir iskart galvoja, kad scriptas. :D

Tas pats man katik atsitiko ........ bet tau perma man 2h , atejau i serva pabhopinau [truputi] , nes tik iejau ir per 5 sec jau ban . DE_MIRAGE mape buvau tai nuo ct spawn iki b planto nespejau ateiti ir ban? rly? su razer programoje irasytu macro ir cia ka? cia ne scriptas tiesiog razer synapse programos privilegija ir ban neisio neisto , dar vakar gavau kicka uz nieka , nepagaunu situ servu adminu minciu.

 

Redaguota Grey
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 minutes prieš, Grey said:

Tas pats man katik atsitiko ........ bet tau perma man 2h , atejau i serva pabhopinau su scrollu ir ban neisio neisto , dar vakar gavau kicka uz nieka , nepagaunu situ servu adminu minciu.

 

kick gauni nuo anti cheat plugino, 2h ban nuo tos pacios anti cheat sistemos,tai patarciau susiziuret reason uz ka gavai ir tai istaisyt kad negautum ban sekanti karta, patarciau tiesiog naudot default cfg kad neturetum problemu ateity

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, LittleOne said:

kick gauni nuo anti cheat plugino, 2h ban nuo tos pacios anti cheat sistemos,tai patarciau susiziuret reason uz ka gavai ir tai istaisyt kad negautum ban sekanti karta, patarciau tiesiog naudot default cfg kad neturetum problemu ateity

Tai nelabai suprantu , jau nebegalima naudoti razer synapse macro?! ir tai vadinama cheat jei gauni ban?!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3 minutes prieš, LittleOne said:

kick gauni nuo anti cheat plugino, 2h ban nuo tos pacios anti cheat sistemos,tai patarciau susiziuret reason uz ka gavai ir tai istaisyt kad negautum ban sekanti karta, patarciau tiesiog naudot default cfg kad neturetum problemu ateity

Tai nelabai suprantu , jau nebegalima naudoti razer synapse macro?! ir tai vadinama cheat jei gauni ban?! 

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:232952532&advType=steamid&Submit

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 minutes prieš, LittleOne said:

kick gauni nuo anti cheat plugino, 2h ban nuo tos pacios anti cheat sistemos,tai patarciau susiziuret reason uz ka gavai ir tai istaisyt kad negautum ban sekanti karta, patarciau tiesiog naudot default cfg kad neturetum problemu ateity

Tai nelabai suprantu , jau nebegalima naudoti razer synapse macro?! ir tai vadinama cheat jei gauni ban?! 

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:232952532&advType=steamid&Submit

GALIT NUIMT? NES ZINOKIT SU DRAUGAIS NORISI PAZAISTI , O AS NESENIAI PRADEJAU CS:GO ZAISTI. NAUJOKAS ESU , TAI NELABAI PATAIKAU NEMANAU , KAD SAZININGA [KICKINTI , BANINTI] ZMOGU KURIS YRA NESENIAI PRADEJAS , ATSISIUNTES ZAIDIMA . KAIP JAM JAUSTIS? VISI BUVOT SILVERIAI :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Nejuokink, visuose projektuose uz macro gauni bana... Tu lygini macro kaip programa kuria gali tureti visi ir sakai, kad tai ne cytas, bet zinok kad macro kaip ir cytai palengvina zaidima, kitu zaideju atzvilgiu, taigi nemanau, kad gausi unbana.... Tu dar dziaukis, kad tik 2 h gavai:DDD Nes realiai perma turetu buti

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 valandą prieš , Roach Nigga said:

Nejuokink, visuose projektuose uz macro gauni bana... Tu lygini macro kaip programa kuria gali tureti visi ir sakai, kad tai ne cytas, bet zinok kad macro kaip ir cytai palengvina zaidima, kitu zaideju atzvilgiu, taigi nemanau, kad gausi unbana.... Tu dar dziaukis, kad tik 2 h gavai:DDD Nes realiai perma turetu buti

As nelyginu , kad tai gali tureti visi :)

Tai tiesiog privilegija Razer Synapse programoje. Taigi buvau nusprendes tai isbandyti :)

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
13 valandas prieš , Grey said:

As nelyginu , kad tai gali tureti visi :)

Tai tiesiog privilegija Razer Synapse programoje. Taigi buvau nusprendes tai isbandyti :)

 

Nepasakok cia lele. pats turiu razer da, ir macro yra skirti sciprtam. 

p.s. pas mus labai nemegsta melagiu

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search