Jump to content
Create New...

Tufffffffffff` i Administratorius


Tuffffffffffff

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime Tufffffffffff`
2. Amzius 16.
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai) STEAM_0:1:12738835
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Taip
5. Kokiame serveryje buvote?  laikiux.lt skygames.lt
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? 5-3h Palei zmoniu kieki.
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S) CS:S
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? Ispejimas butu. Ziurint kokius zodzius vartuoja.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick.
10.Savo pridesiu Niekada Admin nebus perdaug nes nevisi buna prisijunge o kai reikia ir nera.  ;)

Daugiau apie save ka galiu pasakyti.
Losiu 3 metus css pradejau po ilgos pertraukos.
Perdaug neisisoku.
Ir nekeliu saves y dangu, kaip kiti meksta.
Tesiog noriu buti Admin nes tokie kaip Tomas (non-steam) trugdo zaidejam zaisti perdaug sneka. (TIPO DIEVAS JIS) busiu nemandagus bet pasakysiu Tomas serveryje nelaukiamiauses serveryje tesiog isvaiko zaidejus.
Ir ka jus norit ta sakykit.
Visa teisybe pasakiau!!!

Dirbu su photoshop 6 ir Cinema 4D Sony Vegas pro 8!!! - Rasykit padarysiu darbeliu kuokiu reikia. (skype:mantwis11)

(Ir Tomai aciprasau visu jei blogai pasakysiu BET SERVE MAZIAUSEI ESI GEIDAUJAMAS) :(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Atsiprašau, bet aš prieš.
Nėra, nei aprašymo apie save, nei kažkas panašaus.
Juk čia tau ne pasivaikščiojimas po parką, jei nori užimti rimtas pozicijas, tai tu dėl jų ir pretenduok.
Juk tau niekas už vaikiškus aprašymus šiaip sau nesuteiks.
Jei norėsi "pasikolioti", dėl to ką Šeimininkai pateikia, tai manau čia kiekvieno išmonė...
Tą prasmė atsirenka, kaip kas aprašo. Čia tik pavyzdys, tai manyčiau, jei nori ir tikrai gali.
Tai ir tu stengtis, dėl to turi ir aprašyti esmė visą apie save ir panašiai, tai kas nepažįstą tavęs....
Aš dėl aprašymo, metus, reklaminio tipo reklama, nesuprantami žodžiai.... (atcakimo)
Dėl to aš sakau prieš dideli. Išsakyčiau daugiau, bet pagailėsiu žmogaus. Sėkmės.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kam kalbėt ir rašyt, o kam visiškai reikia užsičiaupt...
Tu nežinai manęs ne pažįsti, tai kaip gali apie mane dar kažką sakyti?
Tavęs, taip pat nepažįstu, bet iš tavo viso posto į administratorius...
Aš apie tai komentuoju. Jei žmogus, to ne perneša, tai blogai yra tikrai, labai blogai su tuo žmogumi.
Dar turbūt, kai naujas veidas serveryje žaidimų, tai manyčiau reiktu gerbti kiekvieno interesus.
Prašome pasiskaityti. [url=http://bachuruservas.lt/index.php/topic,62.0.html]http://bachuruservas.lt/index.php/topic,62.0.html[/url] Ačiū.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=203.msg2066#msg2066 date=1352275631]
[color=red]Kam kalbėt ir rašyt, o kam visiškai reikia užsičiaupt...[/color]
Tu nežinai manęs ne pažįsti, tai kaip gali apie mane dar kažką sakyti?
Tavęs, taip pat nepažįstu, bet iš tavo viso posto į administratorius...
Aš apie tai komentuoju. Jei žmogus, to ne perneša, tai blogai yra tikrai, labai blogai su tuo žmogumi.
Dar turbūt, kai naujas veidas serveryje žaidimų, tai manyčiau reiktu gerbti kiekvieno interesus.
Prašome pasiskaityti. [url=http://bachuruservas.lt/index.php/topic,62.0.html]http://bachuruservas.lt/index.php/topic,62.0.html[/url] Ačiū.
[/quote]
Nors karta pazanga padarei , tai ir uzsiciaupk .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tomukas visur prieš, nes pats nori admino vėl xD Negausi tu jo, nesistenk, nebent s. adminai nučiuožė nuo proto... Ir žmogus pildo anketą pagal šabloną, ne taip, kaip tu... Pradedi pasakoti savo nevykusio gyvenimo istoriją ir tikiesi, jog dėl to bus geriau... Jeigu reikės adminams, jie patys išsiaiškins daugiau apie tą žmogų...
O tų adminų ir taip jau pilna, kurie net neatlieka savo pareigų pilnai... Manau, jog dar vieno tokio tikrai nereikia...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=Tuffffffffffff link=topic=203.msg2059#msg2059 date=1352207057]

10.Savo pridesiu Niekada Admin nebus perdaug nes nevisi buna prisijunge o kai reikia ir nera.  ;)


Tesiog noriu buti Admin nes tokie kaip Tomas (non-steam) trugdo zaidejam zaisti perdaug sneka.

[/quote]

Adminu yra sociai, visi jie aktyvus, tik tu gal mazai serve buni ir uztaikai tada kai ju nebuna serve...

Kaip jau sakiau jei serve admin nera visada galit prisidet mane i draugus per steam ir parasyt, jei tik busiu netoli pc visada atleksiu.

Dabar del to tavo Tomo, pirma kiek zinau jis senai Pmute gaves, o antra po serverio atnaujinimu nei vienas, kartoju NEI VIENAS Non-steam negali prisijungt :D

Taip kad sakau prisidekit i draugus: Ga3 66

Jei reikes ateisiu, o adminu yra tikrai sociai :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search