Jump to content
Create New...

UZMUTINO GEDAS. UZ KA? IR SAVAITEI.


ristis

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=ristis link=topic=1811.msg22842#msg22842 date=1509208846]
man iskilo klausimas uz ka tu man  muta uzdejai ? ka as taip jau stiprriai nusizengiau ir padarriau ar pasakiau kad man  mutas savaitei ??? jus gal nebejuokaukit su tokiais dalykais ir tokiais muutinimais....
[/quote]

Pradejai ant rimvio vaziuot ir ji provokuot. gavai muta.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ka pasakiau ? tokio kad uzmutinai ??? kad rimvi degi?  sako is kuur zinai sakau nes kvapas toks kaip degancio lengo ? cia  vaziavimas sakai ? keikiausi ? rekavau ar panasiai ka? nuotaikos nebuvo tai  uzmutinai mane... nereik  taip  deliot mutus uz tokius dalykur ir dar savaiteim...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Rimvydas link=topic=1811.msg22846#msg22846 date=1509211374]
OO taip ir tau taip reikia ir maziau komentuosi, nesamones ir nestumsi saunuoliai Adminai, ir kaip as ateinu y serva kazka pasakau tai jau pradeda stumti areliai, arba kaip  ateina priziuretojas ar kas ten tai gesina bazara savo..
[/quote] as nesikeikiau ir nerekavau, tu labiau  stumiai po to, su  daug daug keiksmazodziu, o dabar  vaidini  nuskriausta ?:D :D nejuuokauuk zmogau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=ristis link=topic=1811.msg22847#msg22847 date=1509211992]
[quote author=Rimvydas link=topic=1811.msg22846#msg22846 date=1509211374]
OO taip ir tau taip reikia ir maziau komentuosi, nesamones ir nestumsi saunuoliai Adminai, ir kaip as ateinu y serva kazka pasakau tai jau pradeda stumti areliai, arba kaip  ateina priziuretojas ar kas ten tai gesina bazara savo..
[/quote] as nesikeikiau ir nerekavau, tu labiau  stumiai po to, su  daug daug keiksmazodziu, o dabar  vaidini  nuskriausta ?:D :D nejuuokauuk zmogau.
[/quote]
Demo perziurek ir suprasi uz ka gavai. Jei forume temoi sitoi atsiprasai rimvio, nuimu muta su tokia salyga. Manau kad kiti adminai taip pat nepriestarautu :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search