Jump to content
Create New...

Connection problem po 1-2 kartu i rounda


Whisper

Rekomenduojami pranešimai

as nemanau kad cia serveris lagina, greiciausiai tai routeris grybauja, pamegink interneta be routerio pasijungt ir paziuret ar kartojasi (jeigu moki)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Art link=topic=1808.msg22811#msg22811 date=1508918325]
as nemanau kad cia serveris lagina, greiciausiai tai routeris grybauja, pamegink interneta be routerio pasijungt ir paziuret ar kartojasi (jeigu moki)
[/quote]
+1

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Whisper link=topic=1808.msg22809#msg22809 date=1508879738]
CS GO
2ram servery

https://imgur.com/a/C8bYU

Ir sitaip pastoviai, sustoja apie 20 sekundziu ir tada toliau
[/quote]

Man tas pats buvo kai sudu kruva routeri turejau, pasikeiciau i geresni nei kart nepasikartojo sitas prikolas :)

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DaTroller link=topic=1808.msg22815#msg22815 date=1508928664]
[quote author=efka link=topic=1808.msg22813#msg22813 date=1508925109]
sitas dalykas ir man kartais nutinka. pora kart per menesi tik buvo taip. Netas viskas veikia , cs go irgi be problemu( disconect nuo BS ir telieka eit mm  lost) .
Tik  bachuru servas atsijungia...  :)
[/quote]
Daugelyje servu rasi sita "problema" Taip nutinka jei pastoviai spamini connect I console arba recconect darai. Man taipogi netgi nutinka kartais tai patarimas jeigu neuzkrauna is pirmo kart atgal, isjunk csgo ir po 10 min bandyk nes jei toliau spaminsi reconnect, visai valandai atjungs nuo servu.
[/quote]
Man yra taip :
ismeta  ta kampe disconect kaip kazkas buvo screenshota imetes.  tipo  45 sekundes disconect countdown. Laikas baigiasi ir zinoma ismeta is servo del neatsinaujinusio conecto. bandant atgal i serva eiti neleidzia kokia 20-40 minuciu (apytiksliai kol map nepasikeicia ). Del reconect spaminimo tai zinau sita problema , bet nespaminu. Ismeta  disconect, pasibaigia laikas , pabandau karta  ar du i serva ieiti , neileidus  palaukiu pusvalandi arba mm sulosiu. Gali but cia mano problemus su routeriu  kaip kazkas sake, bet  galvos nesuku nes taip nutinka karta  arba daugiausiai du kartus per savaite. Tik tiek kad tai nutinka butent BS serve  , mm losiant to nebuna :) :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • MaSk locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search