Jump to content
Create New...

Chlenix v1.0 Aim_Bot gavau ban 1day


Chlenix v1.0 Aim_Bot

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - Chlenix v1.0 Aim_Bot
Steam ID STEAM_1:1:146806396
Kada nubaude? - 12-10-2017, 18:27
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) -Fylz
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? Na vienu žodžiu žaidžiu su šiuo nick ilgą laiką kažkur apie du metus ir seniau užsukdavau čia į šį serverį su juo, niekam nekliudžiau kol administratorius Felz neužsikabino paprašius pateikti taisyklę kad negalima naudoti tokio nick jis tiesiog užbanino mane tai arba taisyklių aš nemoku skaityti arba jis yra neteisus :) Nenorėjau pyktis su nieku bet nu man realiai jis sukėlė šiokį tokį pyktį todėl kaip ir kėkvienas pasakysiu jam administratoriumi neskirta būti :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Chlenix v1.0 Aim_Bot link=topic=1790.msg22493#msg22493 date=1507822745]
Jusu Nick bei steam id - Chlenix v1.0 Aim_Bot
Steam ID STEAM_1:1:146806396
Kada nubaude? - 12-10-2017, 18:27
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) -Fylz
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? Na vienu žodžiu žaidžiu su šiuo nick ilgą laiką kažkur apie du metus ir seniau užsukdavau čia į šį serverį su juo, niekam nekliudžiau kol administratorius Felz neužsikabino paprašius pateikti taisyklę kad negalima naudoti tokio nick jis tiesiog užbanino mane tai arba taisyklių aš nemoku skaityti arba jis yra neteisus :) Nenorėjau pyktis su nieku bet nu man realiai jis sukėlė šiokį tokį pyktį todėl kaip ir kėkvienas pasakysiu jam administratoriumi neskirta būti :)
[/quote]
Paprašiau ir aš tavęs gražiuoju. Sėkmės.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search