Jump to content
Create New...

Free mute


Guest kaspa

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id -  Kasparas STEAM_0:1:112439041
Kada nubaude? - 00:00 - 01:00
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - Domanta
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - Kazka norejau per mic pasakyt, o kazkas muzika leido, tai man dave mute uz tai. Is pradziu maniau, kad mute dave, nes neveikia mic(pas mane mic buvo isjunktas) po to tik suvokiau, kad tipo "as leidau muzika". Tas irasas ar kazkas pns truko 3-4 s tai cia tipo 3-4men reikia mutint(vos ne teises pusei metu atimt uz greicio virsijima xD) tuo labiau ne as leidau. Nelabai supratau sito admino, atrode, kad jis tik lauke, kada galetu kazkam ipist ban/mute , o galiausiai pats susipiso ir mute dave netam.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu gal daunas ar kas?? Free mute man pisai ir dar vadini mane ziopliu. Vapse ar cia normalu mutint 3-4men, kad kazkas paleido irasa 3-4s, suprasciau, jei tas zmogus leistu pastoviai ar kazkas pns, bet dabar pisai kam papuole. Man atrodo tau pirma reikia daaukt iki adminu po to tik tvarka daryt serve.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=kaspa link=topic=1781.msg22394#msg22394 date=1507367238]
Tu gal daunas ar kas?? Free mute man pisai ir dar vadini mane ziopliu. Vapse ar cia normalu mutint 3-4men, kad kazkas paleido irasa 3-4s, suprasciau, jei tas zmogus leistu pastoviai ar kazkas pns, bet dabar pisai kam papuole. Man atrodo tau pirma reikia daaukt iki adminu po to tik tvarka daryt serve.
[/quote]
Pirmas dalykas tu adminu daunais nevadink, nes vien dabar uz sita tau mute laisvai galima uzdeti ir prailginti. Antras dalykas nebuk toks susireiksmines ar labai jau iszeide pasakymas "ziopli"? O trecias dalykas tai ne tu nustatyneji bausmiu trukme ir taip, muzika yra draudziama leisti, bet kadangi ne tu ja leidai tai ne tau ir reiketu aiskintis del skiriamos bausmes laiko :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Klausia antra karta tai jis zioplys ar as, kad mute man free dave??? Priciom jis mane gale vadinti zopliu as jo negaliu paklaust ar turi dauno sindroma tigi yra visokiu zmoniu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest domantaka

taip, turiu dauno sindromą. Taip tu esi žioplys nes tavo riešuto dydžio smegenėlės nesugeba susidoroti su tai kas vyksta aplinkui. Užmutinau, pradėjai zyst kaip maža mergaitė dėl mute, o ir pats gal suklydau, nes tuo metu kada buvo laidžiama muzika kalbėjo keli žmonės.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search