Jump to content
Create New...

Užmutino ir gag uzmete labai ilgus


RivenDawn

Rekomenduojami pranešimai

Gavau mute ir gag nuo vieno admino (domantaka). Mute yra 5 menesiems, net nesuprantu kodel toks ilgas.( turetu but nuo 30 min iki 8 dienu....)(pasakiau info viena kart gerai)  As nesu VIP nei switchinau teamu, nei ką. Uzmutino mane man atrodo, nes vieną kartą gerai pasakiau info ir jis tiesiog uzmutino, o poto gag uzmete. Del ko mute gavau ir kodel toks ilgas, ir del ko gavau gag?? Taisykles man atrodo, kad nepasikeitė. ( po mute pasiule, kad sumokeciau 4 raktus kad atmutintu) like wtf. Noreciau, kad atmutintu ir ungagintu mane (bent jau pataisykit laika). Aciū >_<

Steam ID :STEAM_0:0:146504854
Nubaude laikas 10/1/2017 ir 10/2/2017 (antra karta tiesiog pirmaji nespejo gaginti)
Nubaude Domantaka (dar pasiule atmutinti uz 4 raktus)

Numazinkite bana ir mute normaliai bent jau, nes gavau  visiskai absurdiska laika. Cia jei nezinot. Turejo buti tada nuo very low iki high.

Very low - iki 30 min.
Low bausmes - 1-180 min.
Mid bausmes - 180-1440 min.
High bausmes - 1440-12000 min. (1d-8d)
Very High bausmes - 12000-89000 min (1sav - 2men)

1hour later (pasirodo, kad nauja taisykle atsirado.......bent jau galejo ispeti arba pasakyt)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest domantaka

pasakinėjai tikrai ne vieną kartą. Pirmą praleidau pro pirštus, o po kelių sekančių jau žaidėjai pradėjo skųstis. Kada užmutinau, pradejai į chata pasakinėt todėl ir gagą gavai. Nespėjau iškarto uždėt nes pabėgai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search