Jump to content
Create New...

Gavau Bana Uz Wallbanga


DariusS

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - Darius; STEAM_1:0:17130702 
Kada nubaude? - 30/09/2017
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - GennyS
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - Nes su awp nusoviau kaska per siena westwood zemelapyje.
http://steamcommunity.com/id/unrealbob0/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DariusS link=topic=1768.msg22288#msg22288 date=1506786679]
Ir gerb. GennyS pries baninant galetumet bent paziureti steam profili, valandas, skinus etc.  :-*
[/quote]

Yra kas turi skinus, valandas ir t.t bet vistiek pajungia :) taip, kad čia viskas normal

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=GennyS link=topic=1768.msg22287#msg22287 date=1506786594]
Peržiūrėsiu demo po MM ir jei ką atbaninsim, 4 hitai per sienas atrodė įtartinai, jei ką nuiimsiu.
[/quote]
"jei ką atbaninsim" skamba kvailokai, nes banas visiskai uz nieka, kai CT dare zingsnius ir saude is tos pozicijos, manau banas buvo visiskai nereikalingas ir uz nieka, jei jau keliau itarima reikejo paspectint bent kelis roundus ir tada priimti kaskokius sprendimus, o deti permanent bana uz viena itartina situacija yra tikrai kvailoka, pasikartosiu, bet tiesiog paziurejus mano steam profili manau viskas aisku ir turetumet nuimti bana :) jei steam profilis neitikina, mano faceit profilis https://www.faceit.com/en/players/ps_chopath 850machu kalba uz save, nepatarinesiu kaip adminui vertinti situacijas, bet tiesiog nereiktu daryti skubotu sprendimu del zmoniu kurie itartini vien del to, kad zaidzia geriau uz dauguma.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Buvau spec ziurejau tu kelis kartus lempa saudomas nuo stogo pataikai i priesininka esanti uz sienos, gal tai atsitiktinumas, jei sakai kaip yra kai atsiras demo perziuresiu ir gausi unban.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=GennyS link=topic=1768.msg22291#msg22291 date=1506787618]
Buvau spec ziurejau tu kelis kartus lempa saudomas nuo stogo pataikai i priesininka esanti uz sienos, gal tai atsitiktinumas, jei sakai kaip yra kai atsiras demo perziuresiu ir gausi unban.
[/quote]
Manau du kartus pataikiau i tapati zaideja, kuris isdave savo pozicija saudydamas ir garsiai vaiksciodamas, tiesiog jeigu turi ausines ir pakankamai game senso tai gali suprasti, kad viskas cia normalu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nuėmiau ban, kai peržiūri matos, kad buvo dalyku iš kurių galėjai spręst, kad ten yra kažkas, bet kai spectinau tave, man nerodo tiksliai priešininko buvimo vietos, tenka vadovautis minimap ir atrodo, kad tieisog lempinis shot eina. Gali žaist

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Art link=topic=1768.msg22294#msg22294 date=1506789907]
eilini karta adminam westwood pakisa koja, as jum sakiau ;D
[/quote]

Man rods pirmas banas mano kurį reikėjo nuiimt, nesu aš pro player, bet ta prasme tikrai įtartinai atrodo per kokius 3-4 round pataikyt per siena tiesiai į korpusa kelis sykius ir vieną hs, viskas oke, atsiprašau nepažaidei 1h csgo, paiilsėjai feel free to play

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=GennyS link=topic=1768.msg22293#msg22293 date=1506789090]
Nuėmiau ban, kai peržiūri matos, kad buvo dalyku iš kurių galėjai spręst, kad ten yra kažkas, bet kai spectinau tave, man nerodo tiksliai priešininko buvimo vietos, tenka vadovautis minimap ir atrodo, kad tieisog lempinis shot eina. Gali žaist
[/quote]
thumb's up

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search