Jump to content
Create New...

Adminas Domantaka ir Admin Abuse


Aefsfa

Rekomenduojami pranešimai

As paprastai zaidziau serveryje ir gavau labai daug nuzudymu.Viskas buvo neblogai iki tol kol adminas "Domantaka" ant manes parase kill komanda ,del kurios as buvau nuzudytas net kai jis buvo pats negyvas.Pirmas kartas buvo atleistinas ,bet kai ivyko antras kartas as susinervinau ir issakiau savo nuomone.Domantaka uz "Toxic" man idejo 12800 minuciu mute bana per chata. Tai tikrai yra neatleidziama. Jisai man sugadino visa zaidima ,bei naudojo Admin Abuse ,kad prauokintu kitus serveryje esancius jo draugus.
Prasyciau is jo atimti admina arba kazkaip ji nubausti uz tokias nesamones!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tavo manymu yra normalu visą roundą sėdėti respe ir gaišti kitų žmonių laiką? O gagą gavai už nesibaigiančių keiksmažodžių ir įžeidinėjimų laviną.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai yra neitiketina , zmones ateina su savo draugais ir pradeda meluoti ,kad isaugotu admina!? Tai tiesiog yra nesveika , ir del tokiu zmoniu sitie serveriai yra suzlugdomi. Tik paziurekite kiek zmoniu praso ,kad kiti zmones pamatytu apie tuos adminus ,bet ne. Niekam nerupi ,nes adminai atnesa pinigu. Sitie serveriai yra sugadinti!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

is demo tave tik 1 karta nuslayino, nu cia pagristai, nes campinai teru bazej ir buvai likes paskutinis.
na o domantaka galetu perspet ar slap duot, kad pajudetu, nereikia iskart taip slay.
pamazinu tau bausme iki 3dienu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search