Jump to content
Create New...

Tomas į Administratorius


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

[b]Pateikiamas Pavyzdys :.:
[/b]
1. Nick zaidime
2. Amzius
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai)
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?
5. Kokiame serveryje buvote?
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S)
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick.

[b]Pateikiama į Administratorius :.:
[/b]
[b]1.[/b] Tomas
[b]2.[/b] Jei to reikės pateiksiu, tam tikriems asmenims.
[b]3.[/b] Ne originalus STEAM_ID: STEAM_0:0:1335984249
[b]4.[/b] Taip buvęs šio projekto administratorius. Nepateiksiu kitų, nes tai praeitis ir ne naudosiu, kaip reklamos tipais.
[b]5.[/b] BachuruServeris.lt
[b]6.[/b] Praleidžiu, tiek kiek galiu, bet pagal pastebėjimus esu aktyviausias iš esančių išrinktu administratorių.
[b]7.[/b] CSS
[b]8.[/b] Žaidėjai kurie stengsis ar vienaip ar kitaip, kalbės, zys ir dar kitaip jiems bus pateikiamas žodžio pranešimas, kad nusiramintu. Jei žaidėjas nepaklus jis bus užtildytas su komandomis. Padaręs persijungimus, žaidėjas kuris buvo nubaustas užtildymu, bus nuobauda dienai blokavimas kitaip sakant ban'as.
[b]9.[/b] Nemanau, kad rekomenduoja ir aš neprašau, kad mane rekomenduotu. Ne nuo to priklauso visas tas dalykas, dėl administratoriaus posto.

Nors niekas neprašo ir neprieštarauja. Aš papildau savo pranešimą išsamiau.
Turiu patirties su esamomis komandomis. Dirbęs prie Administracijos pulto keli metai, jei ne daugiau.
Esu supratingas žmogus, kuris padėtu žiūrint kokioje situacijoje esantis žmogus.
Gerbiantis kiekviena žmogų. Nesvarbu kiek jam metu ar pagal kitus kriterijus.
Sakyčiau šio projekto savininkai mane pažįstą, na tikrai ne prastokai.
Negalėčiau daug ką ir pasakoti apie save.

Šnekant apie merginas nieko blogo negaliu pasakyti. Tik tai galiu pasakyti kaip sakiau. Gerbiu Merginas.

Pašnekėkime apie, tai kas būtų administratoriaus kėdėje.
Na gan aktyvus ir supratingas, bei manyčiau griežčiausių iš esančių administratorių.
Aktyvus, dėl bėdų su serverių. jau pastebėta ankščiau, tai ko negalėjo padaryti administratorius esantis ir pranešti apie tai.
Nedaroma nesąmonių su komandomis. Atliekama, tą pareigą kuri priklauso.

Dėl žmonių kurie kabinėjasi ar kitaip kenkia žaidėjams ar administratoriui. Bus baudžiami.
Kurie kabinasi prie žmogaus ir ne apsigina jo iškalbingumu ar kitaip, tai ne mano problemos.
Jei pats pasidaręs problemų reiškia, pats ir spręsk jas ir ne kišk kitų.

Aš už tai, kad žaidėjas ateitu ir žaistu. Ne tai jog kažkas nepagarbiai elgtus.
Už tai, kad žaidėjas savo malonumui žaistu, bet ne klausytu jog ant jo peikia ar kitaip kenkia.

Apie tai kas liečia mano sukurta temą.
Pateikite, ką turėčiau pasakyti plius dar ko norėtumėte išgirsti, jei galima taip sakyti.
Sakykite savo nuomonę ir komentarus. Aš išklausysiu ir jei reikės papildysiu temą.

[i][b]Mano senoji temą patvirtinta.[/b][/i]
[url=http://bachuruservas.lt/index.php/topic,66.0.html]http://bachuruservas.lt/index.php/topic,66.0.html[/url]

Ačiū jums.  ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Bandau išmokti žaisti

Galit mane išvadinti debilu , duxu ir t.t , bet aš sakau už! . Reikia kuo daugiau tokių adminų kaip Tomas , kurie pažįsta projektą jau nuo tų laikų kai jis dar buvo niekieno nežinomas . Jis tikrai yra įdėjas daug pastangų į šio projekto egzistavimą , plėtimasį , tobulėjimą. Na žinoma Tomas buvo kažko seniau prisidirbęs dėl ko jam ir buvo nujimtos administratoriaus teisės , bet juk žmonės keičiasi . Jaigu nepastebėjot Tomas tikrai yra pasikeites į gerają pusę.
Manau būtų geriausia Jifaxui nuimti Adminą ir vietoj jo pastatyti rimtą žmogų tokį kaip Tomas
Ačiū už dėmesį : Amberiukas :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...

Net nemačiau, kad šitas loxas vėl siūlosi į adminus... :D

Taigi tu žliumbei forumuose, kad tu į subines nelendi adminams ir tau to admino nereikia, bet kaip matau, tu vėl nori pasijausti bent kažkuo žaidime, kai gyvenime esi šūdo krūva. Oj, sry, pamiršau, jog tu gyvenimo neturi...
O Mask'as su Myrez'u bus tik kvaili, jeigu šitam juokdariui vėl grąžins adminą... Net neskaičiau jo poemų, bet adminas buvo nuimtas ne už nieką jam... Žaidė su adminu, įžeidinėjo žaidėjus (ypač merginas, kadangi jį labiau traukia berniukai) ir t.t... O kad jis čia forume ar serve lenda į subines visiems, bando pasirodyti "geru dėde" tai nereiškia, jog pasikeitė... Tokie nesikeičia ir nesikeis. Palaižys subines forume ir serveryje, gaus adminą ir vėl savo darys... Laikiuxe nepavyko sulįsti adminams į subinę, kad gautų admin, tai dabar kitam projekte trinasi vargšas... :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search