Jump to content
Create New...

Labai netikėtas ban


ii

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - ii, STEAM_1:0:28540193
Kada nubaude? - pries 2 dienas
Kuris admin nubaude - woody
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - bandau padet zmonem tapt geresniais, zvairas nesu, saudyt moku, deja uz tai gavau bana, atbaninkint, pasistengsiu blogiau lost, kitiem zaidejam pasireikst. Aciu, kad isklausete ponai ir ponios.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

esu tave spectatines ir man neuzkliuvai kad naudotum kazka.
bandziau prideti i draugus ir paziureti tavo profili, bet uzsidejas private, o internete irgi apie tave nieko nera
gal gali papasakot is kokio servo atejai, su kokiu nick losdavai ir papasakoti siek tiek apie savo cs karjera, labai paslaptingas esi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

na paziurejau demo, manau kad woody paskubejo su savo sprendimu
tegul kiti adminai paziuri ir ivertina 20170904-235013-workshop-205239595-de_cbble.dem.bz2

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Per trumpas demo, kad spręst būtent iš šio įrašo, bet stebėjau jį ir ankščiau tai galiu pasakyt, kad galit atbanint, nenaudoja jis jokio wh.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

nu nežinau, man jis įdomiai žaidžia, savotiškai taip, gaila, kad nepamenu datos, kada žaidė mirage mape jis dar, ten taip pat įdomiai žaidė, dar taip prisidėjo viskas, jog privatus buvai, nu nežinau, gal su sprendimu ir per skubėjau, taip, kad atsiprašau už nesusipratimą.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=MAKDELENA link=topic=1710.msg21466#msg21466 date=1504785876]
nu nežinau, man jis įdomiai žaidžia, savotiškai taip, gaila, kad nepamenu datos, kada žaidė mirage mape jis dar, ten taip pat įdomiai žaidė, dar taip prisidėjo viskas, jog privatus buvai, nu nežinau, gal su sprendimu ir per skubėjau, taip, kad atsiprašau už nesusipratimą.
[/quote]
Kaip man Profesorius dave patarimus cituoju "1.Patarimas - visu pirma neturetum kreipt demesi koks nikas koks profilis ir t.t turi ziuret i kiekviena zaideja kaip nezinoma ir stebet jo veiksmus ir sprest cheatinas ar ne
2.Patarimas - nesidaryk gedos nes isvadins silveriu botu nesuprantanciu apie cheatus ta ismokau budamas admin, info apie zaideja perduok art(pro jo akis nieks neprasmuks) arba praleisk pro pirstus viska..."

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search