Jump to content
Create New...

ban


Zombie

Rekomenduojami pranešimai

Nieko negaliu padaryt,as toks esu :) zinot kodel taip elgiuos,nes jus dar tebesat pienburniai. visiskai negerbiat suaugusiu. jei as kanors sakau, tai geriau patylet. o jei sokat i akis as susinervinu. todel ir noriu jus visus sulauzyt. tik gaila per laida neina :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Zombie link=topic=1695.msg21322#msg21322 date=1504514559]
Nieko negaliu padaryt,as toks esu :) zinot kodel taip elgiuos,nes jus dar tebesat pienburniai. visiskai negerbiat suaugusiu. jei as kanors sakau, tai geriau patylet. o jei sokat i akis as susinervinu. todel ir noriu jus visus sulauzyt. tik gaila per laida neina :D
[/quote]
Man atrodo pagarba reikia nusipelnyti, o jei esi vyresnis už kitus tai nereiškia kad jie negali nieko pasakyti ir turi klausyti viskam ką pasakai. Aišku žemaitis ir lieka žemaičiu :D jis ir išgeres užjudina visus nors ir niekas nejudes bet pajudins :D. Bet kaip sakau jei nelabai nori klausytis tu pienburniu gali usimutint per taba. Bet rodyti nepagarba kitiems žaidejams/administratoriaims kiek manyčiau nepagarbu. Tam yra pliusu/minusu sistema kur gali palikti atsiliepima apie administratoriu. (bet nesideti ižeidžiančiu nick'u)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Zombie link=topic=1695.msg21322#msg21322 date=1504514559]
Nieko negaliu padaryt,as toks esu :) zinot kodel taip elgiuos,nes jus dar tebesat pienburniai. visiskai negerbiat suaugusiu. jei as kanors sakau, tai geriau patylet. o jei sokat i akis as susinervinu. todel ir noriu jus visus sulauzyt. tik gaila per laida neina :D
[/quote]
Nezinau, man problemu su Zombie niekada nebuvo, bet jeigu Zombie izeidineji kitus zaidejus ir adminus tai cia yra jau taisykliu nesilaikymas ir visiskai nesvarbu kiek tau metu ar 16, ar 40, bet faktas, kad pazeidei taisykles, o pasakymas "As toks esu" nelabai tinka ir nepateisina tavo elgesio. Jeigu nori zaisti siame projekte, teks laikytis taisykliu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Zombie kaip vyresnio amziaus turetum rodyti pavyzdi jaunimui, kaip turi elgtis normalus zmones, o vietoj to pradedi izeidimu serija ir admin kuris bando nuramint tave dar ir jam kliuna :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Zombie link=topic=1695.msg21326#msg21326 date=1504529261]
Gerai nuimkit ta ban. ir pazadu is manes nebesulauksit keiksmazodziu,stumimo ar dar kazko, jei taip atsitiktu,galesit uzbanynt visam :)
[/quote]
kada tu cia spejai pirma kart girdziu kad ciudinies servuose labiau prie taves prisikabina del balso nei tu prie ju  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Profesorius link=topic=1695.msg21327#msg21327 date=1504531525]
[quote author=Zombie link=topic=1695.msg21326#msg21326 date=1504529261]
Gerai nuimkit ta ban. ir pazadu is manes nebesulauksit keiksmazodziu,stumimo ar dar kazko, jei taip atsitiktu,galesit uzbanynt visam :)
[/quote]
kada tu cia spejai pirma kart girdziu kad ciudinies servuose labiau prie taves prisikabina del balso nei tu prie ju  :D
[/quote]

Pritariu. Nei kart nemaciau, kad Zombie tokia netvarka darytu apie kokia cia kalbama. Dazniausiai kazkokie vaikai prisiknisa prie jo del balso, izeidineja, adminai (tokie patys vaikai) dazniausiai nesiema jokiu veiksmu, dar ir patys pazvengia, o to pasekoje Zombie tiesiog visa tai uzpisa, kad taisykles ne visiem galioja ir galbut pratruksta zmogus, ko dar karta kartoju - neesu macius :)

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

O kartais senasis Zombis su aukštu balsu nepardavė savo akounto? Gal čia dabar žaidžia visiškai kitas asmuo, kuris truputį nesiskaito?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Kad ten acc kitas naudoja tai čia tikrai nebuvo tokiu variantu, atvirai pasakius Zombie yra mldc ir pats man sake priežasti į pm nors tai tikrai buvo funny priežastis :D Bet šiaip ne kart prašiau kad elktus biški ne taip grubiai net jo brolio prašiau kad jam perduotu tai o kad ten sako nosį sulaužys tai nematau iš to burbula pusti bet kad ten ant nick kažka pasirašo reiketu surimteti vistiek jau nebe koks paauglys ir hormonai siaučia. O tie kurie nebuvo serve ir nežino kas ten buvo nereikia sakyt kad jis visa laika nieko nesako ir nedaro. Aš už kad Zombi unbanintu  :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1695.msg21348#msg21348 date=1504578893]
Gali artai nuimt, nerandu db per sourcebans jo. Jei issidirbines, vel gaus.
[/quote]

jo nickas Adminai Duchai :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search