Jump to content
Create New...

FREE BAN NUO SPLINTERIO


NIGERIUKAS

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=NIGERIUKAS link=topic=1688.msg21215#msg21215 date=1504210128]
Dziaugiuos, nes tokiam neatsakingam, suda malanciam zmogui turetu buti uzdraustos bet kokios privilegijos.
[/quote]
Galiu garantuoti, kad tau tikrai bus uzdrausta sitam projekte zaisti, kaip ir likusiem tavo "lakiuksiniem" draugeliam. Galit but visi ramus, bet sitam projekte savo nesamoniu nemalsit :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

na laikiuko zaidejam teks priprasti prie naujos tvarkos ir hebros, nes cia visai kitas servas
net neisivaizduoju kaip reikejo patrolint kad uzsidirbti perma bana, pirma kart toki atveji matau :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

nu 1 savaitei mute/gag yra, tai taip ir paliksim kol susipazins su serveriu :D
bet matosi kad net i foruma atejas toliau naudoja zodi splinteris ir dar nick pasirases splinter, jei po bausmes ir toliau taip trolins, tai gali buti kad nebus kitos iseities kaip perma banas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1688.msg21221#msg21221 date=1504253176]
O gal cia jo toks nick splinteris naujas :D... Man tai dzin kai dedasi DaKrolis, DaVolis ir t.t..
[/quote]

paziurek atidziau, "FREE BAN [b]NUO[/b] SPLINTERIO" - cia vel pakartotinai trolina, taip pat temoi teisinasi jog sumaise zodi finter su splinter, kas yra neimanoma, nebent degradaves
be to pats sumazinai bana iki 3d. uz vimo admino nick vogima
nick splinter uzsidejo vakar, tai rodo nicku istorijoje 2017-08-31 22:35:21
sita veikeja reikes atidziau stebet ir nezaist su tokiais

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aliooo? Del mutes nesupratau? sumazintas ? nuimtas? galima aiskiau baxuru serverio bendruomene???
Splinter nick nesidejau, ka jus cia snekat nesamones. pasiziurekit nicku istorija steame. Tiek sudu priraset, bet matau labai daug nepagristu faktu.

MAN ATRODO JUS MAISOTE MANE SU VISISKAI KITU ZAIDEJU, MATAU, KAD JUM NE KAIP SEKASI, TODEL IDEDU CIA SAVO STEAM PROFILI.

http://steamcommunity.com/id/OnLuckii/
#ACIU

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=NIGERIUKAS link=topic=1688.msg21223#msg21223 date=1504256674]
Aliooo? Del mutes nesupratau? sumazintas ? nuimtas? galima aiskiau baxuru serverio bendruomene???
Splinter nick nesidejau, ka jus cia snekat nesamones. pasiziurekit nicku istorija steame. Tiek sudu priraset, bet matau labai daug nepagristu faktu.

MAN ATRODO JUS MAISOTE MANE SU VISISKAI KITU ZAIDEJU, MATAU, KAD JUM NE KAIP SEKASI, TODEL IDEDU CIA SAVO STEAM PROFILI.

http://steamcommunity.com/id/OnLuckii/
#ACIU
[/quote]

jo sumaisem, tokiu atveju viskas savo vietose 1 week mute/gag, o zaisti tai gali
speju splinter kuris prasileido bana, buvo tavo draugelis ir kartu patrolinot

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Atėjo draugas į servą, gavo perma ban už tai, kad jo nickas splinter. Pats laikiuxe žaidžiu, gal pusę metų su tuo pačiu nicku žmogus žaidžia, o, matot, dalbajobeliui adminui Finteriui vis kažkas kliūna. Pasaulio bamba jis yra, mano, jog visi panašūs nickai į jo yra skirti tam, kad jį įžeisti. Šiandien kitokia situacija. Atėjau į servą, pasisveikinau su žaidėjais, aišku ir su adminais. Ir iš niekur nieko jis man pradėjo pisti prota, jog aš jį Splinter pavadinčiau. Vapšė kame prikolas, antra diena serve, jau mane duhint bando adminas. Ahuel tam vapse?

Kai prisijungs normalus adminai bus ir demo, ir visa kita ko jums reikia. Tegul Finter su savo chicken legs man neaiskina kokius zodzius as galiu vartoti, kokiu ne. Dar tuo labiau pats isprovakavo. Gaidys :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

uh oi oi oi... teko perziureti gal tris demo
ir is tikro NIGERIUKAS gavo mute uz splinteri, nors ir buvo perspetas nebesakyti sito, na nepiktybiskai sake, tai manau per didelis mute, nuimu.

kas liecia Gufi, kad visai nekreipia admino pastabu ir raunasi pats, net ir po to kai datroler nueme mute/gag, vos atejas i serveri vel uzsirove ant Finterio, todel uzdedu silence 1 savaitei
pergalvok savo elgesi serveryje, nes sokinejimas ant adminu tik prives prie pasekmiu. Zaidejas splinter kiek supratau yra pats Gufi, tai jau su 2 acc bausme turi.

o su Finteriu man teks atskirai pakalbet, nes ypac adminas negali izeidineti kitu zaideju, labai keista pirma kart matau Finteri toki pikta.

Del Laikiux serverio reklamos chate ir clantag "laikiux.lt" as asmeniskai galvoju jog turetu buti draudziamas, visgi serveriai tai skirtingi, tai gal Datrolis galetu pasakyt ar galima nesiot clan tag laikiux.lt ir reklamuot, nes viena toki uzbaninom jau uz laikiux reklama. Taip zinau kad laikiux yra draugai mums :)


Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search