Jump to content
Create New...

Būtu įdomu sulaukti adminu pasiaiškinimo : ) SUCCUBUS


durnelis11

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena , gerbiamas adminai ir kiti žaidėjai , nesupratau kodėl buvau užbanintas jūsų serveryje? Kazkoks žaidėjas sako va WH ir pan , o aš jam atsakiau nejoks WH o žmogus gerai žaidžiantis ne vienus metus Counter Strike , kaip ir galite pastebeti serveryje esu ikrai gan neblogoj vietoj kaip 288 . Tad jeigu aš mokų žaisti ir turiu geras ausines bei taikliai šaudau ir laikantis pele tiesiai šauti i galvą tai už ką mane bausti. Jeigu į serverį ateini vaikai ir pradetu klykti kad juos nušauni tai išvis serveryje nebeliktu žmonių. O jeigu itarete kad naudoju kazkokias programas kaip CHEAT tai prašau pateikite įrodymus. Pagarbiai SUCCUBUS

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Eik eik, skille... Pirma steamą įsigyk. O dabar non godas bando kažką parodyti... Mačiau ir aš, ir adminai, kokias su geras ausines turi, su kuriomis vedžioji per sienas ir duris... Ga3 tave spectino ir užbanino, tikėkimės, kad demo padarė, nes jau atsibodo, kai vaikus čyteriūgas atbanina už tai, kad nėra demo...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Succubus, nei tu skillas nei tu ka, taikinuka judini kai botas kampuotais judeseis... Nuo kada skillai sitaip daro? :D  Kad per sienas vedzioji tai maciau, nes turejau progos paspectint tave visa mapa, DEMO as dariau tik dabar neberandu, nes neprisimenu kaip uzvadinau :D kai surasiu ikelsiu :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Na dziaukis, kazko css sukniso prota tai neuzsaugojo demo failo... :(  Na bet unban vistiek negausi nes tikrai maciau kai nekarta per sienas vedziojei i priesus. O kad ilgai losi tai gali neknist proto, nes as ir ne metus ir ne du losiu, pas mane jau 6 metu stazas ant css, todel ka jau ka cheatus atpazint moku :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Manau, čia kai kuriu atsakymas ar blokuojamasis atsakymas.
Nespėjau ar neįsirašė... Galbūt ne visi žino ką Administracijos panelė turi, o gal jau neturi ?
Mano manymu turi ir niekas to nepanaikino, kaip tokio dalyko SourceTv ar kaip ten kuris nustatydamas per admin panelė, galima įrašyti ir po to Serverio Šeimininkams pateikti. Jus turėjo pasiekti toks ir anoks video, jie patikrina arba paprašai duoda jums tą demo, jei reikia jau taip skubiai... Tai va reiktu pagalvoti apie visokias funkcijas ir neskubėti į viską reaguoti skubomis. Tai tiek tada šiam kartui. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Bandau išmokti žaisti

Taigi vat Tomas gerai sako , geriau filmuoti per source TV , nes ten tas demo nepranyks tikrai :) , Nežinau kaip tu deadman , bet wazzup mačiau tokiu dalyku naudojos :) . Šiuo postu norėčiau paraginti administraciją naudotis Source Tv , tai tikrai geras dalykas , ir su juo jusų demo tikrai niekur nedings :)
Beto kaip jau pastebėjau padažnėjo banų be įrodymų , taigi truputėlį gal raminkitės :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=Bandau išmokti žaisti link=topic=185.msg1969#msg1969 date=1350619305]
Taigi vat Tomas gerai sako , geriau filmuoti per source TV , nes ten tas demo nepranyks tikrai :) , Nežinau kaip tu deadman , bet wazzup mačiau tokiu dalyku naudojos :) . Šiuo postu norėčiau paraginti administraciją naudotis Source Tv , tai tikrai geras dalykas , ir su juo jusų demo tikrai niekur nedings :)
Beto kaip jau pastebėjau padažnėjo banų be įrodymų , taigi truputėlį gal raminkitės :)
[/quote]

Zmogau mano admin panelei tokios komandos nebuvo, kai ji uzbaninau.. tik po to kai su MaSk'u snekejau del Tortex'o jis man ta komanda ikele :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Žmogau ar ne žmogau, bet kur tavo protas?
Jei administratoriumi paskyrė, tai gal reikia apsišlifuoti kokios komandos yra ir be to pasikonsultuoti su Serverio Šeimininkais kurie priskiria tam tikras priemonės.
Šeimininkai žmonės, ne šunys pasiklausti reikia pasikonsultuoti.
Na mano nuomonė, tai kaip ir visur paskubėta ir priimta tokių administratorių be galvos ....
Tai tiek.
Paraginčiau ir aš kartu, tik kitaip. Šeimininkai Serverio, gal reiktu atkreipti dėmėsi į tokius be galvos priskiriamus žmonės ir iškarto suteikti jiems tą komandą. Ji nei pakenkia kam nors, nei ką tiesiog manau informacija ne pakenktu jiems su komandomis.
O dėl spam su tomis programomis, tai ne manau kad labai kenčia serverine, nei nuo kitokių dalykų.
Tai va.
Nesiginčysiu ir nesipielinsiu ant žodžiu nepatinka neskaityk. :) (tiems kam nepatinku)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search