Jump to content
Create New...

Sveyki


Halogen

Rekomenduojami pranešimai

Gavau ban nuo fylz uz izeidinejimus PM. Galvojau neduos perma bano :D Seip visalaika nusaunu tai jam rasau ir keikiu ji, poto jis mane ir paprikolu ant galo pazvengiam. O snd nusove, galvojau ir jis atgal varys ir vel zvenksim viens is kito. Tai dejo perm bana. Nzn sake klaust forume. Tai klausiu.  ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

maciau jusu chata. mano manymu gerai padare, nes tu jau ir taip esi pas mus projekte pasizymejas, ir nesvarbu, ar tai tu ar tai tavo bratka, bet steamas tas pats, is mano buses jokiu unban nebutu. arba bana galim pakeist i permanent silence. (be galimybes issipirkt)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ムqsuN #2K: tu dar taip sugalvok
fylz-wTy-: ką padarysi
fylz-wTy-: o tai tu dalyvavai gameone?
ムqsuN #2K: ISPISIU TAVO MOTINA
ムqsuN #2K: joa
fylz-wTy-: greit kritot?
fylz-wTy-: ir už bazarą gali atsakyt
ムqsuN #2K: top16
fylz-wTy-: tėvų nekiši
fylz-wTy-: top16 xdd
fylz-wTy-: toks tu proto pisėjęs
ムqsuN #2K: belekox
fylz-wTy-: turbūt ir tam starladder nebuvai
fylz-wTy-: susigalvojo čiuvas
fylz-wTy-: nesąmonių :)
ムqsuN #2K: belekox
ムqsuN #2K: belekox
ムqsuN #2K: leisi tavo mama
ムqsuN #2K: isrurint
ムqsuN #2K: LUL
ムqsuN #2K: REASON?
ムqsuN #2K: reason?
ムqsuN #2K: ??

Iš ko mes pasijuokdavome? Iš tavo grasinimų už kiekvieną pasakytą žodį? Ne man vienam grasinai, kad supisi ir pnš. Siūlei į Kauną atvaryt, bet tik bazarinti temoki ir pats nesiruošei pas mane lėkti. Aš tik jau nesuprantu, kuris ten iš brolių toks kadras yra, kad tėvus kiša į pokalbį, tuo labiau stūmia ant jų. Prisibazarinai, tegul man mažina privilegijas už tokius ilgus ban'us, bet man joks urodas ant tėvų nestums.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ribų neperžengiau, tai tik jis tą padarė. Tai neliečia vien manęs, kaip ir sakiau, jis yra grasinęs ir kitiems. Darykit, ką norit, bet daugiau su juo "nesicaskinsiu", už kiekvieną išsipisinėjimą, įžeidimą atsakys kaip reikiant. Per daug jau nuolaidų gauna, kiekvienam durniui yra riba ties kuria turi sustoti arba bus sustabdytas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search