Jump to content
Create New...

Siūlymasis į Admin'us (TheHuTNuT)


TheHuTNuT

Recommended Posts

1. TheHuTNuT
2. 20
3. STEAM_1:1:89786720
4. 1.6 laikais esu užėmęs administratoriaus pareigas keliuose serveriuose.
5. Pacukai.lt, Senukas.lt ir dar viename, kurio pavadinimo gaila neatsimenu, kaip ne kaip tai buvo prieš kelis metus :)
6. Iš tiesų serveriuose pradėjau žaisti gana nesenai, prieš kelias dienas, tačiau planuoju serveryje tikrai lankytis gana dažnai, nes būvimas community serveriuose primena senus gerus laikus 1.6 serveriuose, kai dauguma žaidėjų ateina pagrinde pabendrauti nei žaisti kiek gali geriau. Nesakau, kad esu prieš tuos kurie stengiasi, vis gi norisi kartais ir rimtai pažaisti :P
7. CS:GO iš tiesų nėra labai didelis skirtumas. Daugiau laiko praleidžiu public serveriuose, nei DM. Tačiau reikalui esant pradėčiau žaisti serveryje kuriame reikėtų priežiūros ar kuriame gaučiau galimybę prižiūrėti.
8. Jeigu žaidėjas pradėtų piktnaudžiauti keiksmažodžiais , pirmiausia jį sudrausminčiau, priminčiau apie galimas pasekmes ir jei tai nepadėtų skirčiau nuobaudą priklausomai pagal taisykles.
9. Gaila bet niekas nekalbėjo gražiais žodeliais ir nesiūlė man privilegijų :P
10. Be visų serverio priežiūros darbų, galėčiau padėti su svetainės priežiūra, gal net galėčiau patarti dizaino klausimais jeigu kiltų kokių nors klausimų. (Užsiimu web kūrimu). Taip pat esu pasiryžęs padėti rengti event'us ar pagelbėti kitais klausimais :)

Link to comment
Share on other sites

  • ★Vip★

Tikrai prieš "Iš tiesų serveriuose pradėjau žaisti gana nesenai, prieš kelias dienas" pirmam serverije 1h prabuves ir tik viena kart apsilankes o antram 7 min. Pirmiau serverije susipažink su žmonem kiek manyčiau o ne iškart pildyti į admin pareigas.

Link to comment
Share on other sites

jo mes nelabai norim imti is niekur atsiradusio zmogaus, labiau stengemes atsirinkti is senbuviu ar gera reputacija turinciu zaideju serveryje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search