Jump to content
Create New...

Gelele = scam


dangiis

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat sveiki visi, nez kaip cia tiksliai jums irodyt, bet gelele negrazina mano karambit doppler fn paskolinto, galiu tik foto numest, kad jai tradinau, nes ismete is friends ir tiek, chat galiu megint recoverint per steam recovery, bet na ka zinau, galit tiesiog banint ja is visur ir tiek, jeigu admin daugiau nori irodymu i pm parasyk, i email ir atsiusiu recoverintus chatus :) http://imagizer.imageshack.us/a/img924/3998/mS7ATC.png

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

na as pasnekejau su gelele ir ji sako kad tu jai padovanojai ta knife
is esmes man keista, kam skolint toki daigta nepazystamam, nebent dovanoji
jei nori irodyt, kad scam tau reikes pateikt gerus irodymus

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=dangiis link=topic=1636.msg20489#msg20489 date=1500661946]
Kodel ismete ji mane klausimas man tada? :)
[/quote]

gal todel kad bandei susigrazinti dovanota knife ir ikyriai spaminai ?
kas cia zino, jei bus irodymai, bus ir banas, bet knife tai negarantuoju kad atgausi...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=dangiis link=topic=1636.msg20488#msg20488 date=1500661854]
Tai perimk jos acc, nuimk nuo mano acc block ir paskaityk chat, tinka? Arba davai su main admin pakalbam? Na tegu jis man paraso i email, parodysiu visus chat, nes negaliu visko rodyt, bet kam :)
[/quote]

galiu tiktiek pasakyt, jei nepasiruoses paviesinti irodymus, nes ten kazkas tokio ko nenori kad pamatytu visi, tai veltui cia apskundei ;/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Opapa pasirodo scamint moku :D

Chato history turiu, adminam reiks - rasykit i pm, atsiusiu ir kai knife dovanojo ir kai kito mano asmeninio knife prase paskolint ir kad prisipazino meileje man ir poto ismete is steamo kuriam laikui, nes jam sirdute skaudejo, poto vel prieme, nes as jo geriausia internetine drauge pasirodo :DDDDD

"perimk jos acc" sako, ojej tai as scamere ar tu pats scameris? :D:D:D

Eilinis bachuriukas kuris galvojo, kad donatindamas skiniukais pana susiras, as tau iskart kai padovanojai sakiau, kad galesiu kada noresi grazint, bet tu kuo toliau tuo labiau pradejai izeidineti, koliotis, tai dabar manau puiki tau pamokele bus :D

Cioau amigo!

  • Like 1
  • Nemegstu 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Eh ta meile :D man rodos kaip ir gelele sako rodos isimylejiai ir visa gyvenima rožem paklot norejiai :D bet neišejo tai bandai kažkaip atsigražint peili :D geriau jau bandyk recoverint bet ne pusti burbula is tos meiles kaip sakoma gera širdele plika subinele :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=dangiis link=topic=1636.msg20497#msg20497 date=1500664266]
Joa true, isimylejau kaip ten jos vardas "Sandra" Tikrai ne gelele "Guoste" Tegu gi rodo chata ziurke :DD
[/quote]

kadangi tu apkaltinai, tau ir reikia pateikti irodymus...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1636.msg20498#msg20498 date=1500664401]
Abudu sukelkit proof. Jeigu manai kad scamina ikelk ja i csgoscam.lt Jeigu pasitvirtins prabaninsiu visose 4 projektose ant ip/steam id. Jeigu gelele ikels proof kad tu istikro padovanojai ir knisi prota ;)... Na tepades tau VIP metams :D. Gelele kazkada isprase is manes VIP menesiui, sake perves 30 euru... :/ vis dar laukiu. Proof neturiu, visgi dingo.
[spoiler]Tik as galiu gelele myleti, tad salin rankas setonai >:3[/spoiler]
[/quote]

Nice try :DDDDDDDDDDDDDD

  • Like 1
  • Nemegstu 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1636.msg20502#msg20502 date=1500664647]
[quote author=dangiis link=topic=1636.msg20495#msg20495 date=1500663792]
Toliau ka zinau, adminas pagr. rasyk man i email , arba tiesiog kol case ain't going to be closed take off admin from her for like 1 week, if you ain't going to do that, you know me m8 :) Pm me that's all ! :)
[/quote]
Gelele admin neturi. Ji paprasta zaideja.
[/quote]

Nepaprasta! Tavo megstamiausia :D

  • Like 1
  • Nemegstu 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search