Jump to content
Create New...

free ban


Matas14

Rekomenduojami pranešimai

Oi bl kaip gavau jau vac ban ant savo uzpisto acc tai bl viskas permet ban tada reikia pisti ka?? for free grynas ban permet td kad ant uzpisto 1 acc gavau vac ban nu krc be zodziu 15metis gerau losia bahuru serva ir tik mokat ant vaikiu ten stumti ir sakot kad wh arka -.- tai koks cia bahuru servas?? kur niekas nemoka zaisti stume tik ant vaikiu ir vadina wh turek pirma logikoks :)) patis kaip vaikai ten jus elgates kaip verkiat kad wh apie visus adminas nieko nesakiau tik tau DatTroller kad ban pisai permet kaip pamatai kad gavau vac ban ant savo acc ir ten ne main acc -.-

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

As nz daviau savo bratkai palosti zinai globalas norejo su mano acc losti tai atidaviau jam  ta acc ejau i savo main ir viskas ir jis man atidave tada sako nebereik ir zuriu kad vac ban bl gaves man nepatiko td kad visi is bahuro servo gali mapatyti ir sakyti kad cytus naudoju tai man buvo nusispjauti  td kad ne main ir viskas ir plus man kad administratorius pazureti visus zaidimius mano ant bahuro servo ir surastu kur as keistai saudau ir naudoju wh man ta pirma yrodimius turekit kad as gavau ant savo acc vac ban bet bratka

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ir kad man cheatinti ant bahuru servo ?? kad bl gausiau ban is servero as nenoriu idomus servas ir losiu normalai bet visi vadina mane wh o as nekreipiu demesio as ten nenaudoju ir nenoriu bl idomiu losti bet visi ten vadina mane saiposi tai man neidomu nors kaska palosti

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Nothing Special

o kaip tu mums irodysi, kad ne tu, o brolis VAC ant to acc gavo? tu irodymus turi pateikti lygiai taip pat :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

bl jam 20 metu ir jam nusispjauti kurva sakiau bl nekenciu as jo kaip ir jus bl saipotes  ir viskas neveltui toki bratka dar turiu kur sugebejo gauti vac ban sakiau nick pasikeisti o jam nusispjauti jeigu prasisaus kad irodyti kas jis tai bl nepades durnas yra jis

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

norit irodymius tai prasiau pizdinkit i visus mano zaidimiu bahuru servo ir kaip as ten losiau ir pazurekit kur as keistai losiau zinau kat bratka nebuvo ten tai pazurekit visus zaidimius bahuru kur as keistai losiau jeigu nebus kur keistai losiau viska tai ban neturetu buti aiskiu bratka nejo tada i serva o i mm  idijotas kurva jis -.-

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

XD primusti nx jis mane jis zino kad as einiu i jusu serva kad jis isgirstu nx viska tai man blogai butu ir nenorejau sakyti tooki  20 bratka kur savo broli kur gali primusti kad pasakyciau kad jis arba jus nepatykesit manes ir sakysit pisiu proto

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

as pabegau i save main acc tai jo nenoriu su bratka prasideti pamatytumet koks jis kurwa jobanas tai jis nenori kad pasakyciau kad jis ar ka primusti grynai ir galvajot kd pabegau viska??? as jums buciau pasakes bet bratka buvo prie manes tai nesinorejo db jis isvares atostagu americoi tai bl galiu viska pasakyti kad nezinos jis

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tavo acc, tavo atsakomybe jei neiseina tau apsaugoti savo acc nuo brolio kuris taves musa... tai gyvenimo nebus
dabar gali dekoti savo broliui, kad free bana turi

bet as speju kad pizdi gauni ne veltui, turbut pats tuos acc ir uz vacinai

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tai jis jobanas yra sakiau as jam bl atidaviau ta acc sakiau kad nick gal pasikeistu sake gerai ir uz keliu uzpistu dieniu zuriu vac ban kurva gaves nei nicko nepasikeites as sakau idijotas grynas sakiau kad per tave gausiu uz bahuru servo ban ir jam neidomu buvo td kad jis renkia acc viska ir pardavineja as jam daviau td kad as turejau savo main cia tik buvo saip kaip nusibos nieko su jo nedariau ir bratkai daviau sakiau kad nick pasikeistu viska su kitu acc ateiniu i jusu serva viskas gerai buvo uz 1 dienos negaliu td kad gaves permet ban kad wh nz krc ka daryt kaip jus bl dar padaryti kad atbadintumet ar ka krc jums gerai kad toki durniu bratka neturit ir kurva paklausiau kd jis taip padare nepasikeite nick sako tycia nx kad gautum ban is bahuru servo sako sakau bl durnas uz ka sako saip kad nebelostum ten perdaug  geri ten visi ir stume ant taves bl sakau kad nekreipiu demesio kaip stume ir tycia jis taip padare tai nz bl kaip db atsibadinti is to permet ban  :'( :'( :'( :'(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

as?? tuos acc vac ban nejuokinkit pinigu neturiu tiek kad uzpistu csgo pirkinesiau visalaik neturtingas esiu uztenkia maino acc ir viskas ten kur mantelis acc tai buvo mano 2 acc ir ta csgo leimejau  nemokamai ir tada uz 1 metu atidaviau bratkai kad nereikejo jau kad durnas tuos 2 acc kur parodziau gavo vac ban savo acc pardaves 1 ir sita mano pasieme ir sakau kad man nereikia turiu main ir sakau slaptika pasikeite o bl nick kaip durnius ne

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search