Jump to content
Create New...

Keletas pasi?lym?


RuP3r

Rekomenduojami pranešimai

1. ?d?ti daugiau dideli? map?.
2. Padaryti jog votemap/voteban reikt? mažiau žmoni? bals?, nes surinkti visus tiesiog ne?manoma, b?na ateina noobai kurie net nieko nerašo, kaip tuomet gauti vot?, gal kad užtekt? pvz 7/20, arba 4/10 bals?.
3. Išjungti priešinink? spectactinim?, nes b?na tiesiog pasakin?ja kur kitas yra...
4. Sutvarkyti adminus, nes jie beviltiški, j? retai b?na, o kai b?na chyteri? nebanina, nes sako reikia recordint, tyngiu...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

D?l priešinink? spect nebus išiunktas , o d?l admin perdedi kažk? , na bent aš seniau paprašydavau roliko , yoshio kad paspectint? ir jie tai padarydavo . Reikia su administracija maloniai kalb?ti o ne r?kti ko nespektini !

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nežinau, žinau jog tikrai ne aš prašiau, o kažkas papraš? vieno administratoriaus ( jau vard? nemin?siu ), tai jis tiesiog pasak?, kad banint tai recordint reik, o aš tyngiu... tai tas chytas ir loš? toliau serve.
D?l prieš? spectate, nu teb?nie, bet tai teg? pradeda banint už pasakin?jim?, vien? užbanino už pasakin?jim?, o kad kiti pasakin?ja tai px.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=RuP3r link=topic=22.msg106#msg106 date=1333779237]
1. ?d?ti daugiau dideli? map?.
2. Padaryti jog votemap/voteban reikt? mažiau žmoni? bals?, nes surinkti visus tiesiog ne?manoma, b?na ateina noobai kurie net nieko nerašo, kaip tuomet gauti vot?, gal kad užtekt? pvz 7/20, arba 4/10 bals?.
3. Išjungti priešinink? spectactinim?, nes b?na tiesiog pasakin?ja kur kitas yra...
4. Sutvarkyti adminus, nes jie beviltiški, j? retai b?na, o kai b?na chyteri? nebanina, nes sako reikia recordint, tyngiu...
[/quote]
:D Nu bet tai ir skeliat jus,tik ka kazkas rase kad per greitai surenkami balsai del voteban,o dabar jau kad neimanoma uzbaninti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Amberiukas link=topic=22.msg132#msg132 date=1333808881]
Nebent sutinku su tuo ruperio pasi?lymu kad ?d?ti daugiau dideli? map? . Aš tau greitu metu atsi?siu j? daugiau gerai maskai ? :)
[/quote]
ok!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search