Jump to content
Create New...

Tesiu vel


Halogen

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, grįžau. taigi, kaip profesorius sakė, kad turiu turėti bent 2k valandų ant csgo, taip, aš turiu totally apie 3k, www.steamcommunity.com/id/qsungod buvo maniškis accountas, kai mano brolis gavo baną ant bachūrų servo kol dirbau airijoje. Poto nusprendžiau pradėti iš naujo. Susikūriau naują accountą ir jame yra 500hrs, o šitame main kurį matote linką, yra 2.5k hrs. Tai išviso 3k hrs in game.
Ammm, rašiau wolfui pranką į pm. Ir galiausiai gavau baną, reason wh, ir adminų papirkinėjimas. Kas čia dabar?? Gi tik prankas. O jūs adminai! NET NEŽIŪRĖJE DEMO, KALTINATE MANE IR DUODAT PERMA BAN NET NEŽIŪRĖJO DEMO. Nepasiduosiu................................


Jei norėjau "paprikolint" - padaryt pranką, dėjo ban, kad WH. NORS NET NEBUVO APIE MANE NUSISKUNDIMŲ KAD CHEATINAU FORUME, NIEKAS NEVERKĖ, IR REASONE PARAŠĖ, WH. NET NEŽIŪRĖJE demo. Kodėl rašėt wh jei nežiūrėjot demo? KODEL? Laukiu atsakymo.

Kreipsiuosi į savininką

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

                              LIEPĖ ADMINAS PROFESORIUS:
1. Ant šito accounto kur pasiemiau, neleidžia kurti faceit accounto, tai žaidžiu ant kito accounto.  https://www.faceit.com/en/players/qsunXD
2. Patvirtino fylzas kad neesu cheateris.
3. www.steamcommunity.com/id/qsungod, senas accountas kuriame rankas buvo global ir valandų 2.5k

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

banas yra uz tavo vadinama pranka, o wh irase seip sau nes gi pats rasei jog ketini naudoti cytus
deja tokie prankai labai liudnai baigiasi, demo niekas neziures nes nera ka ziureti, visas irodymas screenshote
irodyti ar buvo prankas ar ne - niekas negali, nes kas zino kaip butu pasibaige jei kwolf butu sutikes paimti kysi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

as pajuokavau kad musu servo sistema del cheateriu zlugus ir tu uz rimta priemej bet neikiek nenustebsiu jai ban bus jam nuimtas nes juk to ir uztenka globalo acc su daug valandu feicito acc padoraus pora geru draugu ir tu negali but cheatas  :D
nu laukiu laukiu dar vienos komedijos cia  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nemanau, kad čytina. Teko kartais žvilgtelti, tai nieko labai neįprasto nemačiau. Tokia mano nuomonė. Bet atskirai dėl jo demos nežiūrinėjau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Art link=topic=1566.msg19550#msg19550 date=1497986146]
banas yra uz tavo vadinama pranka, o wh irase seip sau nes gi pats rasei jog ketini naudoti cytus
deja tokie prankai labai liudnai baigiasi, demo niekas neziures nes nera ka ziureti, visas irodymas screenshote
irodyti ar buvo prankas ar ne - niekas negali, nes kas zino kaip butu pasibaige jei kwolf butu sutikes paimti kysi
[/quote]

Man buvo kirbejusi mintis, jog reiktu vaikina pamokyti. Paimti pinigus ir tada screenshotus parodyti. Taip jis butu ir ban gaves ir pora $ prarades.  :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

kas cia blem per nesamones?
vel unban? su tokiom palevom tai cia tuoj visi prades tokius dalykus daryti kaip sitas veikejas, ir paskui skusis ir sakys as tik juokavau,  arba dar kokia nesamone paskays manes nebuvo cia lose brolis ar pusbrolis, nu ka as zinau  su tokiais pamastymais

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vaiku zaidimus zaidziat kazkokius , ale prank? Gerai duosiu straight to the point pavyzdi, sakykim oro uoste paskambini ,pasakai ,kad padejai bomba ir tada sakai,its just a prank bro, manot ,kad kaip niekur nieko paleistu? Subine gerai atskalpuotu ir pinigine paplonintu. Perma ban nereikia tokiam snargliui,bet porai men tai tikrai,kad suauktu siek tiek i prota.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

aimware.net tai cytu saitas cia vel uz sita reikia det bana...
turbut ne karta zaidejus perspejau del tokiu zinuciu spaminimo, net jei ir saitas netikras
o cia tikra cytu tinklapi reklamuoja, baisu krc

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search