Jump to content
Create New...

Gavau baną už prank.


Halogen

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena. Norėjau pasiskųsti už baną, rašiau adminui, kad ar galiu cheatint ir mokėti pinigus. Tai buvo prankas. Tada aš pasižiūriu reason, WH. Tai kur demo? Kur įrodymai? Kur vieta kur aš pasigavau? BANAS už nieka. Už tai kad juokeliui parašiau adminui, kad cheatinu. XD.
www.steamcommunity.com/id/qsunCS

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

ok pamokinsiu tave kaip gaut unbana,bet kazi ar pades nes jau susivariai su tokiu postu.
1.duodi savo faceita ir sakai kad esi vienas is lietuvos auganciu talentu.
2.susirask kita toki pro kuris uz tave laiduos kad tu necheatas.
3.pasikelk valandas ant csgo arba nusipirkt akaunta globalo su 2000+h
ivigdyk siuos trys punktus ir busi nelieciamasis zaidejas kuris tikrai nenaudoja  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Halogen link=topic=1565.msg19517#msg19517 date=1497965024]
as tipo cheatinau?
[/quote]

Tu cia rimtai ar tik apsimeti kvailiu? Nenoriu nieko izeisti, bet tik idijotas gali prasyti ko tu prasei. Ypac kai reputacija tavo yra ne pati geriausia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=kWolF link=topic=1565.msg19519#msg19519 date=1497965548]
[quote author=Halogen link=topic=1565.msg19517#msg19517 date=1497965024]
as tipo cheatinau?
[/quote]

Tu cia rimtai ar tik apsimeti kvailiu? Nenoriu nieko izeisti, bet tik idijotas gali prasyti ko tu prasei. Ypac kai reputacija tavo yra ne pati geriausia.
[/quote]
gaila paskubejai reikejo megint ir del walkman prigaut,daba tas tikrai kaip pele po sluota bus  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Profesorius link=topic=1565.msg19521#msg19521 date=1497965709]
gaila paskubejai reikejo megint ir del wallkmano megint prigaut,daba tas tikrai kaip pele po sluota bus  :D
[/quote]

jei prisiminsiu diena kada buvo, ir rasiu demo, walkmanas irgi nepabegs. cia 2 ar 3 dienas atgal buvo. Vakare D2 mapas. Walkman su dar 1 draugu auklejo mane kaip zaisti, nes jie faceit losia... poto kai kazkas pasake, jog walkmanas wh. Poto kai ji stebejau ji tipo kampus tikrino ar nieko nera su PEILIU rankoje :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Halogen link=topic=1565.msg19532#msg19532 date=1497971061]
as ir specialiai rasiau wolfui kad, nes jis dd2 mape nakti del manes, ,myshos ir walkmano verke kad cheateriai. Sugalvojau parasyt taip. btw paziurekit mano demo visus ir pamatysit. As nepasiduosiu tikrai kad uz dyka ban gausiu
[/quote]

kas tu isvis toks esi :D apart tavo zyzimo man i steam nesu taves mates... prasyciau forumo nespaminti. prisidirbai, esi kvailas manydamas issisuksi tokiu pasiteisinimu...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Halogen link=topic=1565.msg19531#msg19531 date=1497970776]
prank gi buvo, paziurekit mano demo
[/quote]

o tu pamegink policijai pasiulyt kysi ir po to teisme sakyt kad tai buvo prank...
tokiais dalykais niekas nejuokauja

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=kWolF link=topic=1565.msg19523#msg19523 date=1497965882]
[quote author=Profesorius link=topic=1565.msg19521#msg19521 date=1497965709]
gaila paskubejai reikejo megint ir del wallkmano megint prigaut,daba tas tikrai kaip pele po sluota bus  :D
[/quote]

jei prisiminsiu diena kada buvo, ir rasiu demo, walkmanas irgi nepabegs. cia 2 ar 3 dienas atgal buvo. Vakare D2 mapas. Walkman su dar 1 draugu auklejo mane kaip zaisti, nes jie faceit losia... poto kai kazkas pasake, jog walkmanas wh. Poto kai ji stebejau ji tipo kampus tikrino ar nieko nera su PEILIU rankoje :D
[/quote]
XD?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Halogen link=topic=1565.msg19539#msg19539 date=1497973393]
jus isviso net demo nepaziurejot
[/quote] as tavo demo realiai net neziureciau. turi bana sedek ramus, o jei tai prankas kaip sakai, galima pabandyt leist tau issipirkt unban uz 15-20e. cia mano toks patarimas, realiai pats nei uz 50 neatbaninciau taves,malalietkos tokio.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search