Jump to content
Create New...

BANNED


Tortex

Rekomenduojami pranešimai

Player Tortex
No Demos
Steam ID STEAM_0:0:1178364692
Steam Community 76561200316995112
IP address 78.60.43.62
Invoked on 09-24-12 16:11
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Wallhack
Banned by Admin Wazzup! ヅ
Banned from [LT] BACHURU SERVAS|www.bachuruservas.lt
Total Bans No previous bans
Blocked (2) Tortex, Tortex


Ir jus man paaiskinkit, kaip irodyt jog necytini, jei serveris nepadaro auto record demo, o pats adminas pries duodamas ban nepadaro screen??  >:(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Chujovas-nikas

Vat vat užknisa gauni baną už nieką sako wh , nori gaut unban negauni nes neturi demo. Tad serveriui butinas toks dalykas kaip auto recording :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=MaSk link=topic=172.msg1862#msg1862 date=1348861185]
Adminai gali naudotis source tv demo funkcija,kuri irasineja absoliuciai kiekviena zaideja is bet kokio kampo.Todel visi turetu kilus itarimams ja naudotis,arba bent daryti savo demo.
[/quote]
Tai jeigu isai admin'as tai privalo pries ban'a dedamas tureti visus irasus , jeigu neturi tai kam tokio apsileidusio admin'o reikia? Tik veltui sedi tokiuose pareiguose , ir neleidzia kitiems i ten istoti , kurie tikrai noretu ismeginti , ir gal net atidesnis labiau butu.
Ir kaip isai be irodymo , ban dejo del wh ? , Pats naudoja 80% del to net demo nedare , nes pati uzgaudytu per ta demo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=MaSk link=topic=172.msg1862#msg1862 date=1348861185]
Adminai gali naudotis source tv demo funkcija,kuri irasineja absoliuciai kiekviena zaideja is bet kokio kampo.Todel visi turetu kilus itarimams ja naudotis,arba bent daryti savo demo.
[/quote]
Manai isai lys i ta source tv funkcija? Per daug apsileidias ir aptyngias kad tai sugebetu. Paprasciausiai toks zmogus nera vertas admin'o jeigu juo net nesugeba moketi naudotis , ir zinoti apie ban'u , kick'u dejimus .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tortex link=topic=172.msg1865#msg1865 date=1348865420]
Vat butent, na jeigu ne demo, tai bent jau screenus galetu padaryt. Bet seip Wazzupas susinervino ir uzbanino, nes pora roundu i kakta gavo is tarkos :D
[/quote]
Tie screenai , nieko nereiskia , geriau demo butu kad zinotum kas nuo ko ir kaip prasidejo kad uzsidirbai ban'a.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Chujovas-nikas

O dar wazzup taip gyrėsi prieš admin gaudamas kad nerealiai gerai čytus gaudo . Tikrai matosi wazzup koks tu nerealus esi , kad free banus delioji , tiesiog maladiec , geresnio admino neesu matęs ;D
P.s maskai atbanink tortex nei jis čytas nei jis ką , papraščiausiai adminas pablūdo ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Chujovas-nikas link=topic=172.msg1868#msg1868 date=1348896030]
O dar wazzup taip gyrėsi prieš admin gaudamas kad nerealiai gerai čytus gaudo . Tikrai matosi wazzup koks tu nerealus esi , kad free banus delioji , tiesiog maladiec , geresnio admino neesu matęs ;D
P.s maskai atbanink tortex nei jis čytas nei jis ką , papraščiausiai adminas pablūdo ;D
[/quote]
O dabar aplamai turejo buti , unbaned vien del to kad admin'as irodymo neturi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Smile neberekauk cia, pats uz cytus banned, isvis tavo zodis paskutinis..
Tortex su wallhack losia 100%, kituose servuose netgi banus turi...
DEMO: [url=http://www40.zippyshare.com/v/77150080/file.html]http://www40.zippyshare.com/v/77150080/file.html[/url]
[b]Labai sunku prigauti zmogu kai jis losia su WH nes yra tos tipo anti-Wallhack apsaugos, per kurias tipo cyteriai turi nieko nematyti, taciau netrukdo, o padeda jiems, nes jie dar labiau supanaseja i paprastus zaidejus.[/b]
Buciau naudojes Source TV, jog buciau zinojes, kad ji veikia ir is kur paimti ta demo...
Jei nesimato tuose 2 demo, tai unbanink, bet sakau isimtu tas apsaugas ir prigauti man butu 10 kartu lengviau + nesiteleportuotu zaidejai.
[b]Koks tikslas, idet ta apsauga, tai jeigu zaidzia su cytais tai iskarto ir pasimato, o dbr tai kai skilais tampa, nes ne per visas sienas mato...[/b]

sv_cheats 1
r_drawothermodels 2

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki, atsiprašau jog įsikišiu į jūsų problemas.

[quote]Buciau naudojes Source TV, jog buciau zinojes, kad ji veikia ir is kur paimti ta demo...[/quote]

Šie žodžiai mane nustebino, kodėl?
Pasakysiu.
Kiekvienas serverio Administratorius turi privalėti žinoti jo atliekamas funkcijas.
Ir tai reiškia Administratoriaus elgsena ar jis patyręs ar ne.
Kiekviename serveryje beveik yra panašios funkcijos ir panašiai.
Na nebent žaidei apskurdusio projekte... (Atsiprašau už išsireiškimą apskurdusio)
Ir tai reiktu atkreipti dėmėsi Projekto Savininkams. Kai vieną ar kitą priimant prie Administratoriaus.
Bent jau kitas dalykas yra. Turi privalumus, tai ir žiūrėkis. O ne džiaukis kaip mažutis vaikutis privilegijomis skirtomis.
Tik kai kuriomis kurias žinai. pvz vienos iš jų: kick, ban, mute ir kitą, o svarbiosios dalelės paliktos...
Tau privilegijos skirtos ne pasivaikščiojimui, o serverio prižiūrėjimui dar kitaip sakant tvarkos darymu.
Būkite atidus. :)

Tai tiek ir pareiškiu savo nuomone.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=172.msg1871#msg1871 date=1348915977]
Sveiki, atsiprašau jog įsikišiu į jūsų problemas.

[quote]Buciau naudojes Source TV, jog buciau zinojes, kad ji veikia ir is kur paimti ta demo...[/quote]

Šie žodžiai mane nustebino, kodėl?
Pasakysiu.
Kiekvienas serverio Administratorius turi privalėti žinoti jo atliekamas funkcijas.
Ir tai reiškia Administratoriaus elgsena ar jis patyręs ar ne.
Kiekviename serveryje beveik yra panašios funkcijos ir panašiai.
Na nebent žaidei apskurdusio projekte... (Atsiprašau už išsireiškimą apskurdusio)
Ir tai reiktu atkreipti dėmėsi Projekto Savininkams. Kai vieną ar kitą priimant prie Administratoriaus.
Bent jau kitas dalykas yra. Turi privalumus, tai ir žiūrėkis. O ne džiaukis kaip mažutis vaikutis privilegijomis skirtomis.
Tik kai kuriomis kurias žinai. pvz vienos iš jų: kick, ban, mute ir kitą, o svarbiosios dalelės paliktos...
Tau privilegijos skirtos ne pasivaikščiojimui, o serverio prižiūrėjimui dar kitaip sakant tvarkos darymu.
Būkite atidus. :)

Tai tiek ir pareiškiu savo nuomone.
[/quote]

Laisvas...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na nezinau kur cia tau wallhackai vaidenasi tuose video, o kituose servuose jo, esu laikiux gaves bana, nes irgi atsirado adminas, kuriam pries mane labai jau nesiseke lost :/. Bet geriausias tai tortex1.dem  :D zmones keikiasi, nera tvarkos, geriau jau tortex gaudyt su wh ane? :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Wazzup! ツ link=topic=172.msg1870#msg1870 date=1348915198]
Smile neberekauk cia, pats uz cytus banned, isvis tavo zodis paskutinis..
Tortex su wallhack losia 100%, kituose servuose netgi banus turi...
DEMO: [url=http://www40.zippyshare.com/v/77150080/file.html]http://www40.zippyshare.com/v/77150080/file.html[/url]
[b]Labai sunku prigauti zmogu kai jis losia su WH nes yra tos tipo anti-Wallhack apsaugos, per kurias tipo cyteriai turi nieko nematyti, taciau netrukdo, o padeda jiems, nes jie dar labiau supanaseja i paprastus zaidejus.[/b]
Buciau naudojes Source TV, jog buciau zinojes, kad ji veikia ir is kur paimti ta demo...
Jei nesimato tuose 2 demo, tai unbanink, bet sakau isimtu tas apsaugas ir prigauti man butu 10 kartu lengviau + nesiteleportuotu zaidejai.
[b]Koks tikslas, idet ta apsauga, tai jeigu zaidzia su cytais tai iskarto ir pasimato, o dbr tai kai skilais tampa, nes ne per visas sienas mato...[/b]

sv_cheats 1
r_drawothermodels 2
[/quote]
Ko cia prikisineja praeti? Bazaro nuryjai ? MOLI ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tortex link=topic=172.msg1876#msg1876 date=1348918001]
Na nezinau kur cia tau wallhackai vaidenasi tuose video, o kituose servuose jo, esu laikiux gaves bana, nes irgi atsirado adminas, kuriam pries mane labai jau nesiseke lost :/. Bet geriausias tai tortex1.dem  :D zmones keikiasi, nera tvarkos, geriau jau tortex gaudyt su wh ane? :D
[/quote]

Bachuru servas cia, ne vaikam zaist... Jei pradeciau kiekviena mutint, kas keikiasi neliktu kam zaist, beto veliau Priimk Viena ir Vertigo gavo mute...(Pradzioje nenorejau det, kad neissiduociau, jog spectinu su kitu nick..)
Ir beto toje demo tortex1 ir matosi kai vedi per sienas, na nevisiskai vedi, bet kaskart pasiziuri kur stovi ct..Galima sakyti anti-wallhack gelbeja tokius..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

oho geras vedziojimas, netycia taikinuka nutaikai ant sienos, kur mazdaug uz jos yra mentas, atspeji ir jau wh esi. Bet vistiek nieko neirodai kad as wh, pagal mano reakcija is tortex ir tortex1 nesimato wh, o del vedziojimu vedzioja visi, pasiseka atspeji arba ne, del to tik kelios vietos buvo tortex1 kuriuose atspejau taikinuka uzvedes ant mento.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tortex link=topic=172.msg1880#msg1880 date=1348921760]
oho geras vedziojimas, netycia taikinuka nutaikai ant sienos, kur mazdaug uz jos yra mentas, atspeji ir jau wh esi. Bet vistiek nieko neirodai kad as wh, pagal mano reakcija is tortex ir tortex1 nesimato wh, o del vedziojimu vedzioja visi, pasiseka atspeji arba ne, del to tik kelios vietos buvo tortex1 kuriuose atspejau taikinuka uzvedes ant mento.
[/quote]
Tai pl yra ir mano video kur ir as WH atsitiktines vietas kur pagavo :D:D:D:D:D Cia dar kaip NON-STEAM BUVAU.
O del sito movie ir nusipirkau steam'a

[url=http://www.youtube.com/watch?v=xBzWIPxFui4#ws]BUSTED AngelaS SargaS STEAM_0:0:742633826 [HD][/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=vadslys link=topic=172.msg1881#msg1881 date=1348923149]
[quote author=Tortex link=topic=172.msg1880#msg1880 date=1348921760]
oho geras vedziojimas, netycia taikinuka nutaikai ant sienos, kur mazdaug uz jos yra mentas, atspeji ir jau wh esi. Bet vistiek nieko neirodai kad as wh, pagal mano reakcija is tortex ir tortex1 nesimato wh, o del vedziojimu vedzioja visi, pasiseka atspeji arba ne, del to tik kelios vietos buvo tortex1 kuriuose atspejau taikinuka uzvedes ant mento.
[/quote]
Tai pl yra ir mano video kur ir as WH atsitiktines vietas kur pagavo :D:D:D:D:D Cia dar kaip NON-STEAM BUVAU.
O del sito movie ir nusipirkau steam'a

[url=http://www.youtube.com/watch?v=xBzWIPxFui4#ws]BUSTED AngelaS SargaS STEAM_0:0:742633826 [HD][/url]
[/quote] joo...  ;DDDDDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Velniuke link=topic=172.msg1882#msg1882 date=1348923271]
[quote author=vadslys link=topic=172.msg1881#msg1881 date=1348923149]
[quote author=Tortex link=topic=172.msg1880#msg1880 date=1348921760]
oho geras vedziojimas, netycia taikinuka nutaikai ant sienos, kur mazdaug uz jos yra mentas, atspeji ir jau wh esi. Bet vistiek nieko neirodai kad as wh, pagal mano reakcija is tortex ir tortex1 nesimato wh, o del vedziojimu vedzioja visi, pasiseka atspeji arba ne, del to tik kelios vietos buvo tortex1 kuriuose atspejau taikinuka uzvedes ant mento.
[/quote]
Tai pl yra ir mano video kur ir as WH atsitiktines vietas kur pagavo :D:D:D:D:D Cia dar kaip NON-STEAM BUVAU.
O del sito movie ir nusipirkau steam'a

[url=http://www.youtube.com/watch?v=xBzWIPxFui4#ws]BUSTED AngelaS SargaS STEAM_0:0:742633826 [HD][/url]
[/quote] joo...  ;DDDDDD
[/quote]
Jo Jo Jo  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=vadslys link=topic=172.msg1885#msg1885 date=1348924364]
[quote author=Tortex link=topic=172.msg1884#msg1884 date=1348924178]
vnz Ismokit Zaist. Reikia vedziot per sienas, gi cia bachuru servas...  8)
[/quote]
Nu ne vien bx serveris , atsiras vaiku , kuriems vat kelis sikius pavedziosi , ir gausi ban'a uz [color=red]wallhacks[/color] .
[/quote]

tai va del to ir nesipjoviau laikiux forumuose kad nuimtu ta bana, o cia tikejaus kazko rimciau, bet klydau  :'(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tortex link=topic=172.msg1886#msg1886 date=1348924579]
[quote author=vadslys link=topic=172.msg1885#msg1885 date=1348924364]
[quote author=Tortex link=topic=172.msg1884#msg1884 date=1348924178]
vnz Ismokit Zaist. Reikia vedziot per sienas, gi cia bachuru servas...  8)
[/quote]
Nu ne vien bx serveris , atsiras vaiku , kuriems vat kelis sikius pavedziosi , ir gausi ban'a uz [color=red]wallhacks[/color] .
[/quote]

tai va del to ir nesipjoviau laikiux forumuose kad nuimtu ta bana, o cia tikejaus kazko rimciau, bet klydau  :'(
[/quote]

Jeigu ir gausi ta unban, vistiek kai isim anti-wh prizadu, jog prigausiu :) Nes cyteriai nepasitaiso, atsimink tai. O tu smile isvis xujovus cytus parsisiunte, ir gavo bana, net demo nereikejo. Graudus vaikas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Wazzup! ツ link=topic=172.msg1887#msg1887 date=1348925426]
[quote author=Tortex link=topic=172.msg1886#msg1886 date=1348924579]
[quote author=vadslys link=topic=172.msg1885#msg1885 date=1348924364]
[quote author=Tortex link=topic=172.msg1884#msg1884 date=1348924178]
vnz Ismokit Zaist. Reikia vedziot per sienas, gi cia bachuru servas...  8)
[/quote]
Nu ne vien bx serveris , atsiras vaiku , kuriems vat kelis sikius pavedziosi , ir gausi ban'a uz [color=red]wallhacks[/color] .
[/quote]

tai va del to ir nesipjoviau laikiux forumuose kad nuimtu ta bana, o cia tikejaus kazko rimciau, bet klydau  :'(
[/quote]

Jeigu ir gausi ta unban, vistiek kai isim anti-wh prizadu, jog prigausiu :) Nes cyteriai nepasitaiso, atsimink tai. O tu smile isvis xujovus cytus parsisiunte, ir gavo bana, net demo nereikejo. Graudus vaikas.
[/quote]
Tu paklausei ar as bent css zaidziu? Matos kad praeitim gyveni. Ir nesivaikuok cia , nes pats ne ka geresnis vaiki.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search