Jump to content
Create New...

iMuffinie Banas


iMuffinie

Rekomenduojami pranešimai

[b]Zodziu galit nenuimt bano, bet snd gavau vakare apie 22:50 kaskur bana nuo admino  "Profesorius", turiu mute nuo admino Miau, visa esme tame , kad cia pries gaudamas mute kaskuriam mapa visi stume ant tokios serverio pazibos "Gelele" visi sake kad ji baisi i say pasakiau :
Gelele delto ir nusauna,nes baisi tai priesai issigasta, is 10-15 zaideju gavau vienintelis Muta su priezastim : "pagarbos valkata" Snd gavau bana uz tai,kad uzsidejau Nickname : Gelele < And dancio for FREE, ir visas reikalas , kad Paklausiau ar galit nuimt Muta, Miau atsake : Nezinau kas buvo anam mape todel nenuimsiu, Bet snd Del bano tai viskas vel nuo Geleles prasidejo, ir PRofesorius Atsake : bana gaus nezinau del kokiu priezasciu man neidomu kodel toki nicka uzsidejo, o Va kad kiti Ten reke mutink vita mutink risti ir pns , sako nu ok pazesiu demo kas kaltas Tam mute? Atsiprasau Kur lygios teises ? Kaskokia salava atejus bdanciais ir panasiai vadina gauni mute o ji lieka px mazdauk ane nes Merga ?[/b]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=iMuffinie link=topic=1500.msg18814#msg18814 date=1493324027]
[b]Zodziu galit nenuimt bano, bet snd gavau vakare apie 22:50 kaskur bana nuo admino  "Profesorius", turiu mute nuo admino Miau, visa esme tame , kad cia pries gaudamas mute kaskuriam mapa visi stume ant tokios serverio pazibos "Gelele" visi sake kad ji baisi i say pasakiau :
Gelele delto ir nusauna,nes baisi tai priesai issigasta, is 10-15 zaideju gavau vienintelis Muta su priezastim : "pagarbos valkata" Snd gavau bana uz tai,kad uzsidejau Nickname : Gelele < And dancio for FREE, ir visas reikalas , kad Paklausiau ar galit nuimt Muta, Miau atsake : Nezinau kas buvo anam mape todel nenuimsiu, Bet snd Del bano tai viskas vel nuo Geleles prasidejo, ir PRofesorius Atsake : bana gaus nezinau del kokiu priezasciu man neidomu kodel toki nicka uzsidejo, o Va kad kiti Ten reke mutink vita mutink risti ir pns , sako nu ok pazesiu demo kas kaltas Tam mute? Atsiprasau Kur lygios teises ? Kaskokia salava atejus bdanciais ir panasiai vadina gauni mute o ji lieka px mazdauk ane nes Merga ?[/b]
[/quote]
Tau viskas gerai? Buvo taip atejau i serva ir girdziu kaip vieni ant kitu vaziuoja paprasiau nusiramint paklausiau kas pradejo visi vieni kitus kaltina. Tad pasakiau pazesiu demo kas pradejo tam mutas bus ir nesvarbu ar mergos ar bernai. Manau visi apsiramins ateinu vel i serva ir kokius nick matau? "Gelele < And dancio for FREE" tai as neaiskiai buvau pasakes nusiramint? Pamates mane begai nick keist,tai ka daba slepiniu zaisim tu mane pagauk as pasislepsiu?
Ignoruoji admin? dedi izeidziancius nick? as netavo bendraamzis vaikine

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Nuo manes prasidejo viskas? Vaikeli, tu gal cukraus padauginai? As atejau i pacia pabaiga surmulio, kuris sake tesesi 2 mapus, kai 6 bernai stumet ant Vitos visais zodziais, atejau isgirdau viska, ausys raitytis pradejo... Pradejau gint Vita ir sakyt, kad turbut seimoj ta pati elgesi matot, kad ant panos stumiat, o tu ka sakei? Bybius siulyt pradejai, apie kazkokias isvaizdas kalbet, izeidinet. Tai ko tu dabar cia verki? Nesiskaitai su zodziais - likai apramintas, kokios problemos? :)

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

896

GELELE < Ant danties for FREE

GELELE < NERIA BAISIAI

GELELE < BAISI :))

iMuffinie

Mykolas pereik i ct

"Gelele" Baisi Sliucha

MIAU NENERK I SIKNA :)

TU SKILLE AUTO BHOP :D wh = SKIL

SMURFING CYTINA

paskaicius nicku istorija tai baisu, kelis kartus baustas uz ta pati ir nepasimokai
daugiau nebandyk izeidineti ar provokuoti, nes bana gausi ilgiasniam laikui
Profesorius dave 1sav, tikiuosi uzteks nusiraminti

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Profesorius link=topic=1500.msg18818#msg18818 date=1493324651]
P.S ka ristis angeliukas kokie jo zodziai? "man px mutas vistiek bus nuimtas" kaip tai suprast? atigave jaunimas smarkiai
[/quote] man atrodo jis galvoja,kad vel nusipirks unmute,bet nuo to mum geriau ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search