Jump to content
Create New...

Griežtesnės atrankos į csgo admin.


Fashio

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki draugai/pikčiurnos/žaidėjai siūlau padaryti griežtas atrankas į administratoriaus gretas.

Galėtų būti prie reikalavimu pridėta žaidimo valandų skaičius bei rank, [color=red][b]nes dabar atrenkami administratoriai pisa banus tik kokiam verksniui paverkus be svarių įrodymų[/b][/color] arba tie įrodymai būna nepatyrusio administratoriaus kurio yra low rankas ar maža žaidimo patirtis ir jis negali pasakyti ar tai game sense ar movment kaltas jog kaltinamasis nužudė žaidėja.

Gal skamba juokingai dėl rank bet manau jai žmogus pasikėles globala ar supreme jau turėtu turėti bendra suvokimą apie čytus nes mm jų yra daug.

Dar manau kad serverio administratoriai turėtu pabendrauti su MaSk mūsų savininku nes manau kad didžioji dalis naujų adminų net nežino kad toks egzistuoja.
Manau jai ši įdėja būtų įgyvendinta mažiau verkimų ir kokybiškų administratorių būtų serveryje.
Tad balsuokit Už/Prieš nors nemanau kad į šia tema kas nors atsižvelgs, bet nepabandęs nesužinosi.  :-\

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

reiketu pagrieztinti taisykles, kad rankas butu bent LEM ir turetu koki bent 1000h

o pabendravimas su mask nzn man atrodo dideles naudos nebutu, tik papildomai laiko atimtu maskui

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Art link=topic=1483.msg18462#msg18462 date=1492249009]
reiketu pagrieztinti taisykles, kad rankas butu bent LEM ir turetu koki bent 1000h

o pabendravimas su mask nzn man atrodo dideles naudos nebutu, tik papildomai laiko atimtu maskui
[/quote]  viskas atasistatydinu as tik nova 3 :D :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1483.msg18501#msg18501 date=1492264771]
[quote author=LittleOne link=topic=1483.msg18500#msg18500 date=1492264429]
[quote author=Art link=topic=1483.msg18462#msg18462 date=1492249009]
reiketu pagrieztinti taisykles, kad rankas butu bent LEM ir turetu koki bent 1000h

o pabendravimas su mask nzn man atrodo dideles naudos nebutu, tik papildomai laiko atimtu maskui
[/quote]  viskas atasistatydinu as tik nova 3 :D :D :D
[/quote]
as no rank. RIP
[/quote]
Pagaliau suprato kai kas pagrindine mano įdėja  8)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Man ramu lema turejau uzsikeles savo jegom valandas virsiju.Gal nori ka pridurt fashio?Ar toliau kvailus komentarus zersi?  :D
Gaila man taves uzmutintas gagintas ir vistiek reik tau to demesio nick vogi is kitu, forume megini reikstis manau isimylejai administracija kad nurimt negali  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1483.msg18512#msg18512 date=1492274010]
[quote author=Fashio link=topic=1483.msg18506#msg18506 date=1492268298]
[quote author=deivius1 link=topic=1483.msg18501#msg18501 date=1492264771]
[quote author=LittleOne link=topic=1483.msg18500#msg18500 date=1492264429]
[quote author=Art link=topic=1483.msg18462#msg18462 date=1492249009]
reiketu pagrieztinti taisykles, kad rankas butu bent LEM ir turetu koki bent 1000h

o pabendravimas su mask nzn man atrodo dideles naudos nebutu, tik papildomai laiko atimtu maskui
[/quote]  viskas atasistatydinu as tik nova 3 :D :D :D
[/quote]
as no rank. RIP
[/quote]
Pagaliau suprato kai kas pagrindine mano įdėja  8)
[/quote]
Haha, bus 3 revoliucija gal kur mane bandysi tu jau nuverst :D? Good luck with that jaunuoli. Kad pakeliai nuotaika sutrumpinu mute/gag iki 6 menesiu.
[/quote]
tu jo neskatink  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Profesorius link=topic=1483.msg18529#msg18529 date=1492324917]
Man ramu lema turejau uzsikeles savo jegom valandas virsiju.Gal nori ka pridurt fashio?Ar toliau kvailus komentarus zersi?  :D
Gaila man taves uzmutintas gagintas ir vistiek reik tau to demesio nick vogi is kitu, forume megini reikstis manau isimylejai administracija kad nurimt negali  :D
[/quote]
seni man tai tavęs gaila neturi tu didelio supratimo, jai aš prikinų man juokinga kai ten tas autistas žviegia per visa serva dėl savo nick tai ir užsidėjau, o gag mute man nk nekeičia nes ir tai aš retai ateinu ir ne bendraut, o reikštis bandau nes erzina kai nekaltus žaidėjus banina ir kaltina tokie adminai kaip jūs tamsta.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search