Jump to content
Create New...

del ban


Guest atto

Rekomenduojami pranešimai

Nevykeliai,jei baninat tai baninkit visam laikui,normaliu zaideju nepriemat palost aisku... su botais smagiau saudyt gal pasijauciat kad galit kazka :)
sekmes jum ateity.
P.S Jeigu kam idomu mano [b]esl acc[/b]: [url=http://www.esl.eu/player/5647626/]http://www.esl.eu/player/5647626/[/url] mano [b]sk-gaming profilis[/b]: [url=http://sk-gaming.com/member/achSHO]http://sk-gaming.com/member/achSHO[/url] mano [b]esports.lt acc[/b]: [url=http://www.esports.lt/users/profile/51884/]http://www.esports.lt/users/profile/51884/[/url]
irc.data.lt nickas ach
irc.quakenet.org achftw
- SPIKE1

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Eik eik, skille. :D Šiaip accountų prisikūręs, visi skirtingi. Gal ir moki kažką ant cs 1.6, bet iš jo atėjęs į css taip tikrai neloši... Ir kaip netyčia, tik nusipirkus steam irgi pradėjai prasčiau lošti, kaip tavo draugelis Korish. :D

P.S. Būtum gavęs ban visam laikui, tik paprasti adminai gali baninti tik 1 savaitei maximum.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Atsiprašau, bet tokio jūsų elgesio neapkenčiama. Kiek galima? Eikite į skype ar kitur, bet ne čia nevykėliais vadintis...
Kas nepatinka? Taip nepatinka, taigi rašome Administracijai ir darome išvadas. Taip žmonės juk nieko ne išspręsit, jei nesiskusite Administracijai kurie turi pagrindinius taškus prižiūrėti serverius ir kitus dalykus.

Ir eiti į Off-Topic kaip administratoriui serverio yra žema atleiskit, bet tai ne toleruojama mano atžvilgiu.
Kada ir kur? Žaidėjus žemiausio rango administratoriai siunčia žaidėjus? Kur tai matyta?
Tokios problemos, turi būti sprendžiamos.

Tai buvo paskutiniai žodžiai šioje temoje. Debilizmu užsiminėt nesiruošiu...

Ačiū, už dėmėsi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=156.msg1730#msg1730 date=1346861610]
Eik eik, skille. :D Šiaip accountų prisikūręs, visi skirtingi. Gal ir moki kažką ant cs 1.6, bet iš jo atėjęs į css taip tikrai neloši... Ir kaip netyčia, tik nusipirkus steam irgi pradėjai prasčiau lošti, kaip tavo draugelis Korish. :D

P.S. Būtum gavęs ban visam laikui, tik paprasti adminai gali baninti tik 1 savaitei maximum.
[/quote]
upS yra ne vienas profesionalus Counter-Strike: Source zaidejas pasakes jog 1.6 zaidejams zaisti css yra lengviau nes: 1.6 recoilas turi buti labiau valdomas o ant css gali zymiai geriau aiminti nes taikinys nedideja ir apskritai yra lengviau zaisti.
Turbut taip prastai losiu jog jus visi verkiat vos ne kiekviena rounda voteban darot aisku cia tik tu ir tavo draugelis dviese protingi votinat dar jus ir papizdavoja is like tank klano keli nariai bet jums nemotais.
accountai yra visi mano o ant sk gaming sho dasirases todel jog ant 1.6 anksciau buvo populiaru.
Man uzteko kelis roundus paziuret kaip tu arba kiti serverio zaidejai saudo ir nuomone iskarto susidariau.
Jeigu jus tokie didvyriai ir panasei tai eikit zaist i cssmixes arba esea.net su steamais aisku ir parodykit ka mokat :D :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Zinai, taip tesinies jog nelosi pajunges, bet tik pasakyk kodel tau vakar fb nelipo kai pries pat snuki uzmete turgui ant italy? nebijok demo turiu :) ir seip tu i skilla man nepanasus su savo losimu tokiu...  Kai spectinau atrodydavo lyg zinodavai kur islys ir kada islys... Na bet cia tik mano nuomone gal tu ten ir girdejei jei su geresnem ausinem nei mano losi....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DeadManWalking link=topic=156.msg1734#msg1734 date=1346867721]
Zinai, taip tesinies jog nelosi pajunges, bet tik pasakyk kodel tau vakar fb nelipo kai pries pat snuki uzmete turgui ant italy? nebijok demo turiu :) ir seip tu i skilla man nepanasus su savo losimu tokiu...  Kai spectinau atrodydavo lyg zinodavai kur islys ir kada islys... Na bet cia tik mano nuomone gal tu ten ir girdejei jei su geresnem ausinem nei mano losi....
[/quote]
Pele: Steelseries Ikari Optical
Padas: SteelSeries qck+ fnatic edition
Ausines: Steelseries siberia v2 White
Klavietura: Logitech deluxe 200

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=atto link=topic=156.msg1733#msg1733 date=1346865970]
[quote author=upS link=topic=156.msg1730#msg1730 date=1346861610]
Eik eik, skille. :D Šiaip accountų prisikūręs, visi skirtingi. Gal ir moki kažką ant cs 1.6, bet iš jo atėjęs į css taip tikrai neloši... Ir kaip netyčia, tik nusipirkus steam irgi pradėjai prasčiau lošti, kaip tavo draugelis Korish. :D

P.S. Būtum gavęs ban visam laikui, tik paprasti adminai gali baninti tik 1 savaitei maximum.
[/quote]
upS yra ne vienas profesionalus Counter-Strike: Source zaidejas pasakes jog 1.6 zaidejams zaisti css yra lengviau nes: 1.6 recoilas turi buti labiau valdomas o ant css gali zymiai geriau aiminti nes taikinys nedideja ir apskritai yra lengviau zaisti.
Turbut taip prastai losiu jog jus visi verkiat vos ne kiekviena rounda voteban darot aisku cia tik tu ir tavo draugelis dviese protingi votinat dar jus ir papizdavoja is like tank klano keli nariai bet jums nemotais.
accountai yra visi mano o ant sk gaming sho dasirases todel jog ant 1.6 anksciau buvo populiaru.
Man uzteko kelis roundus paziuret kaip tu arba kiti serverio zaidejai saudo ir nuomone iskarto susidariau.
Jeigu jus tokie didvyriai ir panasei tai eikit zaist i cssmixes arba esea.net su steamais aisku ir parodykit ka mokat :D :D :D
[/quote]
Tu jauti, kaip pats nusišneki? Kažkaip abejoju. :D O dėl tų pyzdavojimų... Tie tankai pirmi buvo užpyzdavoti, bet paskui atsibodo man ginčytis su puse snarglių iš to klano ir norėjau susitaikyt, bet turbūt įsižeidė keli mažvaikiai dėl žaidimo ar kad užgavau jų jausmus, todėl nesugeba pamiršti, ką pasakiau ar padariau. :( Bet kam tai rūpi? :D Tegu gyvena tam savo css'e ir man tikrai nemotais, ką jie ten rauna. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=156.msg1738#msg1738 date=1346943848]
[quote author=atto link=topic=156.msg1733#msg1733 date=1346865970]
[quote author=upS link=topic=156.msg1730#msg1730 date=1346861610]
Eik eik, skille. :D Šiaip accountų prisikūręs, visi skirtingi. Gal ir moki kažką ant cs 1.6, bet iš jo atėjęs į css taip tikrai neloši... Ir kaip netyčia, tik nusipirkus steam irgi pradėjai prasčiau lošti, kaip tavo draugelis Korish. :D

P.S. Būtum gavęs ban visam laikui, tik paprasti adminai gali baninti tik 1 savaitei maximum.
[/quote]
upS yra ne vienas profesionalus Counter-Strike: Source zaidejas pasakes jog 1.6 zaidejams zaisti css yra lengviau nes: 1.6 recoilas turi buti labiau valdomas o ant css gali zymiai geriau aiminti nes taikinys nedideja ir apskritai yra lengviau zaisti.
Turbut taip prastai losiu jog jus visi verkiat vos ne kiekviena rounda voteban darot aisku cia tik tu ir tavo draugelis dviese protingi votinat dar jus ir papizdavoja is like tank klano keli nariai bet jums nemotais.
accountai yra visi mano o ant sk gaming sho dasirases todel jog ant 1.6 anksciau buvo populiaru.
Man uzteko kelis roundus paziuret kaip tu arba kiti serverio zaidejai saudo ir nuomone iskarto susidariau.
Jeigu jus tokie didvyriai ir panasei tai eikit zaist i cssmixes arba esea.net su steamais aisku ir parodykit ka mokat :D :D :D
[/quote]
Tu jauti, kaip pats nusišneki? Kažkaip abejoju. :D O dėl tų pyzdavojimų... Tie tankai pirmi buvo užpyzdavoti, bet paskui atsibodo man ginčytis su puse snarglių iš to klano ir norėjau susitaikyt, bet turbūt įsižeidė keli mažvaikiai dėl žaidimo ar kad užgavau jų jausmus, todėl nesugeba pamiršti, ką pasakiau ar padariau. :( Bet kam tai rūpi? :D Tegu gyvena tam savo css'e ir man tikrai nemotais, ką jie ten rauna. :D
[/quote]
Ups'ai duok durniui kelia kaip sakoma , matai kad jiems aiskini apie dabarti , tai kas vyksta , ko patys nesupranta , o jie iema ir krc savaip viska varo tu tipo nolifer , lauke nebuves ir pns. IGNORUOK , tegul rasosi sau palei nosi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search