Jump to content
Create New...

Wazzup! ヅ Anketa i Administratorius


Guest AdioZ

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime [b]Wazzup! ヅ[/b]
2. Amzius [b]20 metu.[/b]
3. STEAM_ID [b]STEAM_0:1:39431090[/b]  (Steamed. Turiu ir kitus kelis css steamus :D)
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? [b]Taip[/b]
5. Kokiame serveryje buvote? [b]Laikiux-Public-Pagr, Laikiux-Jailbreak-Pirktinis.[/b]
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? [b]6-10 h. Na siaip labai ivariai, priklauso nuo studiju, bet tikrai nemaziau nei parasyta.[/b]
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S) [b]CS:S[/b]
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? [b]Gautu ispejima zodziu, jeigu kartojasi keiksmai permanent mute, arba banas 30min.[/b]
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. [b]Nezinau, Atsiras norinciu parasys.[/b]

Siaip tikrai matau graudziai yra su adminais ir su ju apsilankymu serveryje. Arba jie nebanina arba visai nesirupina serveriu. Max matau 1-2 h per para bunancius administratorius (Ga3 66, Manfredukas, Velniuke) :)
Kad gerai dirbciau savo darba irodo keli padaryti demo del kuriu sukciai buvo pagauti ir isbaninti. Zemiau parasysiu ju nickus.

[u]Munkka atto (Vis dar neisbanintas, nes pabego, o velniuke neturi sourcebanu + ateina zaisti kai nebuna adminu ir toliau cytina.)
munkka korish (Gavo bana po mano padaryto demo, siandien vel zaidzia serveryje tik dabar steama nusipirkes)  ???
munkka monsterP_P (Banned ir nesimato)
Auksinis adminas [b]nix0n aka delq[/b], mano pribustintas skygames.lt gavo bana ir cia nuo velniukes. :D[/u]

[i]Siaip yra ir daugiau tu cyteriu ir mielai juos sugauciau, taciau parodykit iniciatyva ir is savo puses arba suteikit admina ir tikrai pazadu irodyt, kad serverio reikalai pageres 110% - cyteriu ir prasizengeliu atzvilgiu.[/i]

[u][i][b]ESME TAME KAD ADMINU DAX*JA O NAUDOS NERA.[/b][/i][/u]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gal ir reiktų naujo admin, nes... Nixon gavo ban nuo manęs (su Velniukės admin), Manfredukas - turi admin tik dėl vaizdo. Su juo nieko nedaro. Velniukė - mokslo metai ir neturės galimybės prisėst prie pc ir juolab prie css, nebent vėl tik vasarą, taigi nelabai prižiūrės serverį. O daugiau aktyvių admin nėra. Jifax - kaip užeina... Arba kartą į mėnesį, arba kiekvieną dieną. Tačiau irgi nelabai ką daro. Mantas irgi jau seniai matytas serveryje. Taigi adminų tikrai reikia, nes vienintelis, kuris galės prižiūrėti, yra Manfredukas, kuris, kaip sakiau, nieko nedaro. Admin tik dėl vaizdo pas jį.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=upS link=topic=152.msg1672#msg1672 date=1346533018]
Gal ir reiktų naujo admin, nes... Nixon gavo ban nuo manęs (su Velniukės admin), Manfredukas - turi admin tik dėl vaizdo. Su juo nieko nedaro. Velniukė - mokslo metai ir neturės galimybės prisėst prie pc ir juolab prie css, nebent vėl tik vasarą, taigi nelabai prižiūrės serverį. O daugiau aktyvių admin nėra. Jifax - kaip užeina... Arba kartą į mėnesį, arba kiekvieną dieną. Tačiau irgi nelabai ką daro. Mantas irgi jau seniai matytas serveryje. Taigi adminų tikrai reikia, nes vienintelis, kuris galės prižiūrėti, yra Manfredukas, kuris, kaip sakiau, nieko nedaro. Admin tik dėl vaizdo pas jį.
[/quote]

Ne vienintelis jis... Baigsis darbymetis zemes ukije, turesiu daugiau laisvo laiko, o beto as css losiu tik bachuru serverije ir tikrai daugiau nei 1-2h kaip kad sake wazzup, be to kadangi turiu gera galva ant peciu prie namu darbu ilgai sedet netenka, taipogi greiciausiai po 2sav. jau turesiu savo personal pc, taigi jei kas galesit rasyt i steam, o seip ir taip galit :) Be to galit nestumt jog nebaninu cheatu ar nieko nedarau turedamas admin... Nebaninu nes dar neturiu tokios teises, todel kad dar tik bandomaji laikotarpi gaves as :)  Na tikiuosi jog artimiausiu laiku jau busiu nebe bandomasis o normalus admin, tada jau tegu pasisaugo visi tie cheatai :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ai jo, pamiršau tave paminėti. Bet kaip pats sakei, neturi ban komandos (ir tai yra keista, nes aš ir Velniukė gavom, kai davė bandomąjį mums), taigi nelabai gali ką padaryti dar. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=upS link=topic=152.msg1672#msg1672 date=1346533018]
Gal ir reiktų naujo admin, nes... Nixon gavo ban nuo manęs (su Velniukės admin), Manfredukas - turi admin tik dėl vaizdo. Su juo nieko nedaro. Velniukė - mokslo metai ir neturės galimybės prisėst prie pc ir juolab prie css, nebent vėl tik vasarą, taigi nelabai prižiūrės serverį. O daugiau aktyvių admin nėra. Jifax - kaip užeina... Arba kartą į mėnesį, arba kiekvieną dieną. Tačiau irgi nelabai ką daro. Mantas irgi jau seniai matytas serveryje. Taigi adminų tikrai reikia, nes vienintelis, kuris galės prižiūrėti, yra Manfredukas, kuris, kaip sakiau, nieko nedaro. Admin tik dėl vaizdo pas jį.
[/quote]Nu tik,nu tik,nereikia čia jau manęs mest lauk,būsiu aš,tik dabar rečiau :)) O dėl manfreduko tai tikrai jis nieko nedaro.. Ir bėja žaidžia jis ne ką dažnai.. Išvis senai bemačiau jį bežaidžiantį,jeigu žaidžia tai žaidžia kitam serve.  ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Velniuke link=topic=152.msg1685#msg1685 date=1346604437]
[quote author=upS link=topic=152.msg1672#msg1672 date=1346533018]
Gal ir reiktų naujo admin, nes... Nixon gavo ban nuo manęs (su Velniukės admin), Manfredukas - turi admin tik dėl vaizdo. Su juo nieko nedaro. Velniukė - mokslo metai ir neturės galimybės prisėst prie pc ir juolab prie css, nebent vėl tik vasarą, taigi nelabai prižiūrės serverį. O daugiau aktyvių admin nėra. Jifax - kaip užeina... Arba kartą į mėnesį, arba kiekvieną dieną. Tačiau irgi nelabai ką daro. Mantas irgi jau seniai matytas serveryje. Taigi adminų tikrai reikia, nes vienintelis, kuris galės prižiūrėti, yra Manfredukas, kuris, kaip sakiau, nieko nedaro. Admin tik dėl vaizdo pas jį.
[/quote]Nu tik,nu tik,nereikia čia jau manęs mest lauk,būsiu aš,tik dabar rečiau :)) O dėl manfreduko tai tikrai jis nieko nedaro.. Ir bėja žaidžia jis ne ką dažnai.. Išvis senai bemačiau jį bežaidžiantį,jeigu žaidžia tai žaidžia kitam serve.  ;D
[/quote]

Niekas ir nezada taves, mest lauk, tik sakau, kad galeciau stipriai pagelbet cyteriu sugavimo atzvilgiu, bei tvarkos palaikymu... Va, kad ir dabar [b]munkka atto[/b] [u](Kuris seniausiai turejo but banned, zaidzia 3 diena serveryje)[/u] Jo nickas [b]waffk Spike1[/b] ir toliau cytina. Duokit man sansa ir irodysiu, kad esu to vertas ir prizadu jog neteks gailetis.  ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Visapūsiškai prieš...
Atsirado gi didysis noliferis , pats žaidi dar tik kelias dienas , ir dar drįsti aiškinti kažką dėl ga3 aktyvumo ? Žmogus nor ir nepilnametis , bet dirba , padeda tėvam , skiria kas yra realus ir virtualus gyvenimas ... Beto ga3 tikrai yra aktyvus 4h į dieną yra normalu , nekai tu , iš tavo anketos matosi kaip tu gyveni realiam gyvenime , oi atsiprašau virtualiam... 6-10h per dieną yra normalu ? Abejoju

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Famous^^ link=topic=152.msg1690#msg1690 date=1346609642]
Visapūsiškai prieš...
Atsirado gi didysis noliferis , pats žaidi dar tik kelias dienas , ir dar drįsti aiškinti kažką dėl ga3 aktyvumo ? Žmogus nor ir nepilnametis , bet dirba , padeda tėvam , skiria kas yra realus ir virtualus gyvenimas ... Beto ga3 tikrai yra aktyvus 4h į dieną yra normalu , nekai tu , iš tavo anketos matosi kaip tu gyveni realiam gyvenime , oi atsiprašau virtualiam... 6-10h per dieną yra normalu ? Abejoju
[/quote]

Ka as jam aiskinu? Isvis jo galima net nemineti nes jis neturi pilnu admin privilegiju..Ir beto kaip jis pats minejo nesenai pasibaige ukio darbai ir skirs daugiau laiko serveriui....Uzsipuole cia :D
PS. Speju cia vienas is tu cyteriu kur voteban surasem ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=AdioZ link=topic=152.msg1695#msg1695 date=1346613493]
No logic, Seems legit  :D
[/quote]
Nesistebėk. :D Mano hateriai - 10-15 m vaikigaliai, taigi nesitikėk logikos iš jų. :)
Velniūkšte, aš ir nesakiau, kad tave mesti. Aš sakiau, kad retai būsi serveryje, taigi reikia aktyvaus admino.
Famous, suauk. Prie ko čia realus gyvenimas susijęs su admin postu žaidime? Kad "turėdamas realų gyvenimą" žmogus užsuks į savaitę kartą ir tai tik valandai, tipo gerai? Tai kam išvis toks adminas? :D Ir išvis, koks tavo reikalas, kaip gyvena kiti? Rūpinkis savo "realiu gyvenimu", o ne kitų... :D
Manfredukas neaktyvus ir kaip sakiau, admin tik dėl vaizdo jam, nes nieko nedaro. Pasakyk, kad serve čytas, tai jis atkerta, kad jis lauks pgr adminų, kurie atostogauja ir nežinia, kada grįš... Tai ką žinau su tokiais adminais.
Ga3 gal ir aktyvus, tačiau be ban komandos. Ir tai pats jau keliasi su tuo adminu. Vakar buvo galima įsitikinti. :) Pats ragina žmones votebaninti kitus žaidėjus už nieką. Pasakai "greičiau visi rašom voteban ant manęs" ir koks klounas pradeda įžeidinėti mane ir aš atsikertu - jis deda man perm mute, nes matot, aš "visiems" žaidėjams atsibodau. :D O kad tą erelį užmutinti, kuris pats raunasi, tai px... :D Ir dar bl prisigalvoja, kad visus lopais išvadinau, px, kad tada nei vieno neįžeidžiau iki to mute. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=152.msg1696#msg1696 date=1346656647]
[quote author=AdioZ link=topic=152.msg1695#msg1695 date=1346613493]
No logic, Seems legit  :D
[/quote]
Nesistebėk. :D Mano hateriai - 10-15 m vaikigaliai, taigi nesitikėk logikos iš jų. :)
Velniūkšte, aš ir nesakiau, kad tave mesti. Aš sakiau, kad retai būsi serveryje, taigi reikia aktyvaus admino.
Famous, suauk. Prie ko čia realus gyvenimas susijęs su admin postu žaidime? Kad "turėdamas realų gyvenimą" žmogus užsuks į savaitę kartą ir tai tik valandai, tipo gerai? Tai kam išvis toks adminas? :D Ir išvis, koks tavo reikalas, kaip gyvena kiti? Rūpinkis savo "realiu gyvenimu", o ne kitų... :D
Manfredukas neaktyvus ir kaip sakiau, admin tik dėl vaizdo jam, nes nieko nedaro. Pasakyk, kad serve čytas, tai jis atkerta, kad jis lauks pgr adminų, kurie atostogauja ir nežinia, kada grįš... Tai ką žinau su tokiais adminais.
Ga3 gal ir aktyvus, tačiau be ban komandos. Ir tai pats jau keliasi su tuo adminu. Vakar buvo galima įsitikinti. :) Pats ragina žmones votebaninti kitus žaidėjus už nieką. Pasakai "greičiau visi rašom voteban ant manęs" ir koks klounas pradeda įžeidinėti mane ir aš atsikertu - jis deda man perm mute, nes matot, aš "visiems" žaidėjams atsibodau. :D O kad tą erelį užmutinti, kuris pats raunasi, tai px... :D Ir dar bl prisigalvoja, kad visus lopais išvadinau, px, kad tada nei vieno neįžeidžiau iki to mute. :D
[/quote]
Nu jo  :( VELNIUKE LAUK IS ADMINU :D :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=vadslys link=topic=152.msg1697#msg1697 date=1346662210]
[quote author=upS link=topic=152.msg1696#msg1696 date=1346656647]
[quote author=AdioZ link=topic=152.msg1695#msg1695 date=1346613493]
No logic, Seems legit  :D
[/quote]
Nesistebėk. :D Mano hateriai - 10-15 m vaikigaliai, taigi nesitikėk logikos iš jų. :)
Velniūkšte, aš ir nesakiau, kad tave mesti. Aš sakiau, kad retai būsi serveryje, taigi reikia aktyvaus admino.
Famous, suauk. Prie ko čia realus gyvenimas susijęs su admin postu žaidime? Kad "turėdamas realų gyvenimą" žmogus užsuks į savaitę kartą ir tai tik valandai, tipo gerai? Tai kam išvis toks adminas? :D Ir išvis, koks tavo reikalas, kaip gyvena kiti? Rūpinkis savo "realiu gyvenimu", o ne kitų... :D
Manfredukas neaktyvus ir kaip sakiau, admin tik dėl vaizdo jam, nes nieko nedaro. Pasakyk, kad serve čytas, tai jis atkerta, kad jis lauks pgr adminų, kurie atostogauja ir nežinia, kada grįš... Tai ką žinau su tokiais adminais.
Ga3 gal ir aktyvus, tačiau be ban komandos. Ir tai pats jau keliasi su tuo adminu. Vakar buvo galima įsitikinti. :) Pats ragina žmones votebaninti kitus žaidėjus už nieką. Pasakai "greičiau visi rašom voteban ant manęs" ir koks klounas pradeda įžeidinėti mane ir aš atsikertu - jis deda man perm mute, nes matot, aš "visiems" žaidėjams atsibodau. :D O kad tą erelį užmutinti, kuris pats raunasi, tai px... :D Ir dar bl prisigalvoja, kad visus lopais išvadinau, px, kad tada nei vieno neįžeidžiau iki to mute. :D
[/quote]
Nu jo  :( VELNIUKE LAUK IS ADMINU :D :D :D
[/quote]
Tau tik mesti visus iš admin, kad galėtum ramus čytinti. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=152.msg1699#msg1699 date=1346666559]
[quote author=vadslys link=topic=152.msg1697#msg1697 date=1346662210]
[quote author=upS link=topic=152.msg1696#msg1696 date=1346656647]
[quote author=AdioZ link=topic=152.msg1695#msg1695 date=1346613493]
No logic, Seems legit  :D
[/quote]
Nesistebėk. :D Mano hateriai - 10-15 m vaikigaliai, taigi nesitikėk logikos iš jų. :)
Velniūkšte, aš ir nesakiau, kad tave mesti. Aš sakiau, kad retai būsi serveryje, taigi reikia aktyvaus admino.
Famous, suauk. Prie ko čia realus gyvenimas susijęs su admin postu žaidime? Kad "turėdamas realų gyvenimą" žmogus užsuks į savaitę kartą ir tai tik valandai, tipo gerai? Tai kam išvis toks adminas? :D Ir išvis, koks tavo reikalas, kaip gyvena kiti? Rūpinkis savo "realiu gyvenimu", o ne kitų... :D
Manfredukas neaktyvus ir kaip sakiau, admin tik dėl vaizdo jam, nes nieko nedaro. Pasakyk, kad serve čytas, tai jis atkerta, kad jis lauks pgr adminų, kurie atostogauja ir nežinia, kada grįš... Tai ką žinau su tokiais adminais.
Ga3 gal ir aktyvus, tačiau be ban komandos. Ir tai pats jau keliasi su tuo adminu. Vakar buvo galima įsitikinti. :) Pats ragina žmones votebaninti kitus žaidėjus už nieką. Pasakai "greičiau visi rašom voteban ant manęs" ir koks klounas pradeda įžeidinėti mane ir aš atsikertu - jis deda man perm mute, nes matot, aš "visiems" žaidėjams atsibodau. :D O kad tą erelį užmutinti, kuris pats raunasi, tai px... :D Ir dar bl prisigalvoja, kad visus lopais išvadinau, px, kad tada nei vieno neįžeidžiau iki to mute. :D
[/quote]
Nu jo  :( VELNIUKE LAUK IS ADMINU :D :D :D
[/quote]
Tau tik mesti visus iš admin, kad galėtum ramus čytinti. :D
[/quote]
Taigi juokaudamas as taip parasiau :D , tegul buna inai admin'e jei puikei sekasi ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki :)

Reiktu admin, taip apie tai jau kalbėjau ir nesikartosiu temoje. Susirasit žodžiu kam reiks..
Klaidos va čia klaidos didelės manau administratorių.
Žaidžia su adminais... Pasiimti kiekvienas atskiro admino ir žaidžiam... Mano atžvilgiu neturi teisės, nei vienas administratorius keisti adminu pareigomis vieno ar kito atvejais...
Pasakysiu Manfredukas, turi kitokiu manau užsiėmimu ir ne vien, tik serveryje pastoviai sėdėti. Žmonės auga ir požiūriai keičiasi ir taip pat noras būti su kažkuo ar kitais kokiais atvejais.
Serverio Šeimininkai, manau patys supranta apie ką šnekama. Ir nereikia mėtyti šūdais, ant žmogaus kuris daro, kai reikia.
Ir jis nežaidžia kituose serveriuose ale Css serveriuose. Jei žaidžia, tai žinau kur ir tai ne nusižengimas ir tai yra kitokio pobūdžio žaidimas, nei šis. Tad nereikia čia labai jau priekaištauti jam.

Velniukė, jau ir mesti iš administratorių... Mokslo metai... O Dieve, taip pasakyta jog mokyklą užima visą laiką.. Pff, tik nereikia..
Norėtu būtų ir be jos yra kas nori į administratorius ir itin tikrai protingu žmonių kurie nusimano apie tai...
Čia palyginimas toks pat kaip seime sėdi klounai, tai ir čia tas pats šudmaliai atsiprašant sėdi...

Jifax, kaip buvo taip ir yra manau iš normaliausiu administratorių kurie šiuo metu yra.
Jokių nesąmonių nematęs ar ne girdėjęs, nebent užmiršęs gal viena atvėji... Hm, bet tai nėra didelis nusižengimas.

Apie ups tyliu no comments... Išsišokėlis didžiosios raidės.

O dabar plačiau.

[quote]Famous, suauk. Prie ko čia realus gyvenimas susijęs su admin postu žaidime? Kad "turėdamas realų gyvenimą" žmogus užsuks į savaitę kartą ir tai tik valandai, tipo gerai? Tai kam išvis toks adminas? :D Ir išvis, koks tavo reikalas, kaip gyvena kiti? Rūpinkis savo "realiu gyvenimu", o ne kitų... :D[/quote]
Kam suaugti, ne jums spręsti. Žmogaus nepažįsti realiame gyvenime, tai tyliai būnam. Nes, tik pažinojęs žmogau iš arti gali pasakyti koks jis, be ne už laido mėtyti priekaištus.
Į savaitę užsukus vienam kartui. Hm.. Žiūrint dar kiek žaidėju  ir koks kolektyvas. Jei kaip dabar, tai visus p.mute ir viskas.
Ir galima tada eiti viena kartą į savaitę valandai pasėdėti, kad vėl jei kas p.mute uždėti.
Nereikia labai jau įsijausti į žaidimą. Ir užtenka tikrai tvirto administratorių kolektyvo ir visada bus tvarką ir nebus būtina sėdėti kiekviena diena serveryje ir žiūrėti koks piemuo išsišoks... Niekas kitais gyvenimais nesirūpina... Vaje kokie įsižeidė žmonės, kad pasakė viena kitą žodi apie žmogų už laido...

Ačiū.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=152.msg1702#msg1702 date=1346668720]
Sveiki :)

Reiktu admin, taip apie tai jau kalbėjau ir nesikartosiu temoje. Susirasit žodžiu kam reiks..
Klaidos va čia klaidos didelės manau administratorių.
Žaidžia su adminais... Pasiimti kiekvienas atskiro admino ir žaidžiam... Mano atžvilgiu neturi teisės, nei vienas administratorius keisti adminu pareigomis vieno ar kito atvejais...
Pasakysiu Manfredukas, turi kitokiu manau užsiėmimu ir ne vien, tik serveryje pastoviai sėdėti. Žmonės auga ir požiūriai keičiasi ir taip pat noras būti su kažkuo ar kitais kokiais atvejais.
Serverio Šeimininkai, manau patys supranta apie ką šnekama. Ir nereikia mėtyti šūdais, ant žmogaus kuris daro, kai reikia.
Ir jis nežaidžia kituose serveriuose ale Css serveriuose. Jei žaidžia, tai žinau kur ir tai ne nusižengimas ir tai yra kitokio pobūdžio žaidimas, nei šis. Tad nereikia čia labai jau priekaištauti jam.

Velniukė, jau ir mesti iš administratorių... Mokslo metai... O Dieve, taip pasakyta jog mokyklą užima visą laiką.. Pff, tik nereikia..
Norėtu būtų ir be jos yra kas nori į administratorius ir itin tikrai protingu žmonių kurie nusimano apie tai...
Čia palyginimas toks pat kaip seime sėdi klounai, tai ir čia tas pats šudmaliai atsiprašant sėdi...

Jifax, kaip buvo taip ir yra manau iš normaliausiu administratorių kurie šiuo metu yra.
Jokių nesąmonių nematęs ar ne girdėjęs, nebent užmiršęs gal viena atvėji... Hm, bet tai nėra didelis nusižengimas.

Apie ups tyliu no comments... Išsišokėlis didžiosios raidės.

O dabar plačiau.

[quote]Famous, suauk. Prie ko čia realus gyvenimas susijęs su admin postu žaidime? Kad "turėdamas realų gyvenimą" žmogus užsuks į savaitę kartą ir tai tik valandai, tipo gerai? Tai kam išvis toks adminas? :D Ir išvis, koks tavo reikalas, kaip gyvena kiti? Rūpinkis savo "realiu gyvenimu", o ne kitų... :D[/quote]
Kam suaugti, ne jums spręsti. Žmogaus nepažįsti realiame gyvenime, tai tyliai būnam. Nes, tik pažinojęs žmogau iš arti gali pasakyti koks jis, be ne už laido mėtyti priekaištus.
Į savaitę užsukus vienam kartui. Hm.. Žiūrint dar kiek žaidėju  ir koks kolektyvas. Jei kaip dabar, tai visus p.mute ir viskas.
Ir galima tada eiti viena kartą į savaitę valandai pasėdėti, kad vėl jei kas p.mute uždėti.
Nereikia labai jau įsijausti į žaidimą. Ir užtenka tikrai tvirto administratorių kolektyvo ir visada bus tvarką ir nebus būtina sėdėti kiekviena diena serveryje ir žiūrėti koks piemuo išsišoks... Niekas kitais gyvenimais nesirūpina... Vaje kokie įsižeidė žmonės, kad pasakė viena kitą žodi apie žmogų už laido...

Ačiū.
[/quote]
Mano mintis skaitai maladiec :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=152.msg1704#msg1704 date=1346679505]
Kaip sakiau, nebūtų Tomukas, jeigu neparbėgtų vėl į forumą su nauju acc... :D :D
[/quote]

Nix0n aka delq? :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=AdioZ link=topic=152.msg1705#msg1705 date=1346684367]
[quote author=upS link=topic=152.msg1704#msg1704 date=1346679505]
Kaip sakiau, nebūtų Tomukas, jeigu neparbėgtų vėl į forumą su nauju acc... :D :D
[/quote]

Nix0n aka delq? :D
[/quote]
Ne. Kitas 22 metų vaikas. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nereikia sakyti Mldc ir panašiai, tereikia suprasti daugiau nieko, bet Ačiū iš pagarbos žmogus žmogui. :)

Koks bučiau Ups žaidėjau, toks esu ir man gerai.
Nepradėsiu atsišaudyti...

Atsiprašau už Temos ne garbingumą. Off-Topic.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search