Jump to content
Create New...

Vaikelis siūlosi į adminus


Vaikelis

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime Vaikelis
2. Amzius: 25
3. STEAM_ID: STEAM_0:1:154244418
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? CS: Source: Digitals.lt
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? priklauso..
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?): CS:GO
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? : dabartinėj nuotaikoj tai pabendraučiau su juo priežastingai, o paskui žiūrėčiau ką daryt
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. Art
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (t.y Event rengimai, forum priziurejimas...): Nekažką, bet gal kada ir kažką.

P.S per puse metų padariau 3 klaidas gal ir daugiau tuputį.. del tų klaidų atsiprašau hleV'o, marichuanos ir geniuko. Rašau Norėdamas, kad jūs dar kartą patvirtintumėt savo pasirinkimą.
Griežtas admin vistiek nebūčiau. nors ir mano klaidos parodė kitaip.. galbūt priežastis mano menkesnė patirtis, bet manau, kad klaidų ne per daug. Ir niekas per daug nenukentėjo aš pliusas ar minusas jums sprest.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=1379.msg17109#msg17109 date=1487505675]
Jau buvo jis adminu,pries. Ir dar pats artai jam nuemei
[/quote]

zinau, gal pasitaise... todel ir nezinau, klausiu jusu nuomones

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nelabai žinau, tai nieko negaliu pakomentuot, atsimenu tik, kad lempinį baną davė ir neturėjo įrodymų, juolab jog išbanino kitą adminą. Esu gal porą kartų prieš maždaug metus laiko žaidęs matchmaking kartu, nepasakyčiau, kad labai draugiškas žmogus buvo, nors apie mane irgi niekas to nepasakytų manau  :'(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jei kiti jaucia kazkokias nuoskaudas ar turi bloga nuomone, tau admin nebus grazintas, nes tokiu atveju butu daugiau zalos nei naudos tarp adminu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1379.msg17136#msg17136 date=1487543011]
pabandyk veliau kai reiks adminu ir kai is Tificate ji atimsim uz neaktyvuma :D
[/quote]
Koki dar neaktyvuma,daznai bunu 1 serve  :-[
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9llw997YtrA[/youtube]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1379.msg17142#msg17142 date=1487547751]
Total Connection Time: 0d 22:03:02h
Tai cia kiek... ~24 minutes i diena?
[/quote]
[img]http://i.memeful.com/media/post/rw9ykEw_700wa_0.gif[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search