Jump to content
Create New...

Gavau MUTE uz nieka :)


Lukas

Rekomenduojami pranešimai

Viskas buvo sitaip as is "Welcome to my life" kalbejom ir gavom po PERM... mute visam laikui uz nieka tada paklausiau admines "Velniuke" kodel tu mus uzmutinai jinai sake apsikeite savo acc trumpam su "Ups" ir jis uzmutino mus uz nieka.

Man atrodo, kad butu geriausiai Ups'a uzbaninti visam laikui ant "Bachuru Serverio" ir adminei "Velniuke" atimti admina be galimybes susigrazinti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Neverk, snarglį, čia, ok? Tu su tuo savo Welcome ir Banned atėję stumiat serve (ne viena ir ne dvi dienos), taigi sedėkit su mutėm dabar. Ji galėjo nuimti mute jums, tačiau pati pasakė, kad per daug jau reiškiatės, taigi... Mažiau erelius raut žaidime reikia ir nereikės dėti mute. ;)

P.S. Geriausia būtų tave, Welcome ir banned mute permanent ir nenuimti. Arba pačius išbaninti. Mala š serveryje ir atėjęs į webą dar aiškina, kas geriausia būtų... Nejuokink tik. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

DeadManWalking, taip, šūdą mala ne vienas ir ne du, bet kai vakar buvom apsikeitę accountais steamo (ėjai munkka narius baninti ir nixoną dar prigavau su wh), tai prisikabino Welcome ir Lukas tik atėję į servą prie Velniukės su mano nick (ji tylėjo, tai jie pamanė, kad aš ten). Taip, uždėjau mute aš, nes dar ir ne kokios nuotaikos buvau, tačiau uždėjęs mute iškart parašiau jai, kad gali jungtis prie savo acc ir atmutinti juos. Tačiau ji paskui parašė į skype, kad mute jiems nenuėmė, kadangi per daug tikrai jau šustravoja. O pats žinai, kad ji nėra viena iš tų adminų(ių), kurie(ios) deda mute už nieką... Taigi jeigu net ji pati nenuėmė, tai kažką reiškia...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=151.msg1663#msg1663 date=1346514869]
DeadManWalking, taip, šūdą mala ne vienas ir ne du, bet kai vakar buvom apsikeitę accountais steamo (ėjai munkka narius baninti ir nixoną dar prigavau su wh), tai prisikabino Welcome ir Lukas tik atėję į servą prie Velniukės su mano nick (ji tylėjo, tai jie pamanė, kad aš ten). Taip, uždėjau mute aš, nes dar ir ne kokios nuotaikos buvau, tačiau uždėjęs mute iškart parašiau jai, kad gali jungtis prie savo acc ir atmutinti juos. Tačiau ji paskui parašė į skype, kad mute jiems nenuėmė, kadangi per daug tikrai jau šustravoja. O pats žinai, kad ji nėra viena iš tų adminų(ių), kurie(ios) deda mute už nieką... Taigi jeigu net ji pati nenuėmė, tai kažką reiškia...
[/quote]
mldc tvarka turi buti.  ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

SUPERNOVA aka Lukas... Ir jis neturi teisės atmutinti tų, kurių neužmutino. Px, kad iš jo klano... Velniukės adminu užmutinau, Velniukė ir galėjo nuimti. Tačiau to nepadarė, nes žino, kad mute ne už nieką.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=151.msg1680#msg1680 date=1346585017]
SUPERNOVA aka Lukas... Ir jis neturi teisės atmutinti tų, kurių neužmutino. Px, kad iš jo klano... Velniukės adminu užmutinau, Velniukė ir galėjo nuimti. Tačiau to nepadarė, nes žino, kad mute ne už nieką.
[/quote]
Aaaa , tai ziaurus blt .,,,,,,,,,,,,.,.,.,.,.,.,.......

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=upS link=topic=151.msg1680#msg1680 date=1346585017]
SUPERNOVA aka Lukas... Ir jis neturi teisės atmutinti tų, kurių neužmutino. Px, kad iš jo klano... Velniukės adminu užmutinau, Velniukė ir galėjo nuimti. Tačiau to nepadarė, nes žino, kad mute ne už nieką.
[/quote]

Na jei tau idomu, atmutinau ne del to kad is mano klano, man tai maziausiai rupejo,nes net ne as ji paemiau i klana... Atmutinau jog pazadejo daugiau taip nebesielgt, bet as jam labai graziai pasakiau "ziurek kad man po to netektu gailetis"  jis pasake gerai. Na bet jeigu vel nesamones darys tai gaus mute be sanso buti atmutintam... Be to skris is klano, nes man tokiu atsiprasant ereliu nereikia...
Taip kad galit nebestumt jog atmutinau ta viena zmogu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search