Jump to content
Create New...

Pim Pim banned reason VAC BANNED


twisted

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - STEAM_1:0:176316474 twisted
Kada nubaude? - 01/26/2017
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) -Gedas
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - Tikriausei taip pamate kaip mirsta pastovei nuo manes nepaziurejas, demo nepadares prasileidau bana :) i serveri atejas esu naujokas tai pirma karta zaidiau cia :) tai manau reiketu man irodymu, kad esu cytas buciau dekingas :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na ne naujokas :) o jus galit pateikti irodimu, kad cheatinu ar kazka? Jusu serveri naujokas tik :) O taip mm Rankas globalas, bet tai ne esme kai jusu taip tariamas Dievas Gedas turi cia tokios itakos baninti be irodimu, noreciau labai kazkokius pateiktus irodimus pamatyti... jeigu uz ji geriau zaidi ar taip luckys esi kad sekasi tai  reiskias cytas... padarykit tada, kad kiek viena karta automatiskai darytu demo ir bus viskas gerai, o dabar ateini uzbanini ir gerai gi :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Is pirmu epizodu spejai tapt itartinu paspectinus abejoniu nekilo, prasom demo, smagaus ziurejimo.

demo:
https://drive.google.com/open?id=0ByCja8dVQoEleEYtMkVfenFwams


Ne prie ko cia tas zaidimas, begau mirt kad ji paspectint :)
[quote author=deivius1 link=topic=1348.msg16810#msg16810 date=1485450561]
Esu naujokas bet zaidziu geriau uz geda. hmmm cia kazkas naujo
[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=twisted link=topic=1348.msg16814#msg16814 date=1485451475]
Na jeigu cia jum cytas tebunie, nekysiu savo nuomones, nes vistiek jum ji neidomi, kad ir pasakyciau, kad nei cia cytas nei ka :) galime esea nueiti :D 18rws sad but true butthurt
[/quote]

sorry bet pirmos demo uzteko, tu tikrai wh 99%
net nesistengi slepti, viskas aiskiai matosi

numesk savo esea nuoroda, nes nerandu tokios :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai cia tavo nuomone jeigu taip manai gi :) as jos nezadu keisti...

https://play.esea.net/users/1182525?tab=stats&last_type_scope=pug&game_id=25&type_scope=pug&period%5Btype%5D=months&period%5Bdate_start%5D=2016-01-01

va esea nuo to laiko toliau nebelosiau buvo pertrauka, o va grizdamas palosiau biski faceit bei mm :) ir vat kas buna, bet nieko cia publicas tas pats 1.6 budavo nors ir ne cheatindavai ir sakydavo wh :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=twisted link=topic=1348.msg16816#msg16816 date=1485453249]
Tai cia tavo nuomone jeigu taip manai gi :) as jos nezadu keisti...

https://play.esea.net/users/1182525?tab=stats&last_type_scope=pug&game_id=25&type_scope=pug&period%5Btype%5D=months&period%5Bdate_start%5D=2016-01-01

va esea nuo to laiko toliau nebelosiau buvo pertrauka, o va grizdamas palosiau biski faceit bei mm :) ir vat kas buna, bet nieko cia publicas tas pats 1.6 budavo nors ir ne cheatindavai ir sakydavo wh :)
[/quote]

Esea Joined: January, 2016

Joined Steam: 2016-06-22

sitas esea acc nera sito steam kuris uzbanintas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=twisted link=topic=1348.msg16819#msg16819 date=1485454540]
Pakeiciau pone :) geriau gal dabar bus jums :)
[/quote]

nelabai, tik tiek kad dabar zinom kad ten tavo esea, bet vistiek tai nieko neirodo
man tik buvo idomu paziuret esea acc

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=twisted link=topic=1348.msg16819#msg16819 date=1485454540]
Na taip gi nieko neirodo :D tik, kad esea su anti-cheatu nesveiku, o cia jusu poziuris ir tiek :)
[/quote]

ziurek protinguoli, ant esea tu gali keitinetis steam acc, jis neprisirisa
zaidei pries 1 metus ir tik 1 menesi pazaidei, tas buvo 2016 03
sitas steam kuris uzbanintas, jis sukurtas 2016 06 22

pagauni kampa ? net jei ir butum zaides dabar vistiek tu negali irodyti kad butent su situ steam acc losei esea

dar vienas variantas kad nebutinai ant esea turejai cytint, galejai ten tiesiog be cytu pazaist ir nueit competitive su cytukais.
bet pagr irodymas yra dem

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Atslepausi as tau kazka sakau? Ant taves saukiu? Jeigu tu cia putuojies tebunie putokis toliau :D pasakiau, kad man neidomi jusu nuomone ir jos nekeisiu kaip yra taip yra :D ir viskas o tu toliau ciau knisi man prota kaip kurmis koks

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=twisted link=topic=1348.msg16823#msg16823 date=1485457485]
Atslepausi as tau kazka sakau? Ant taves saukiu? Jeigu tu cia putuojies tebunie putokis toliau :D pasakiau, kad man neidomi jusu nuomone ir jos nekeisiu kaip yra taip yra :D ir viskas o tu toliau ciau knisi man prota kaip kurmis koks
[/quote]
Patyletum protingiau atrodytum, melagis melavo per tilta vaziavo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=twisted link=topic=1348.msg16823#msg16823 date=1485457485]
Atslepausi as tau kazka sakau? Ant taves saukiu? Jeigu tu cia putuojies tebunie putokis toliau :D pasakiau, kad man neidomi jusu nuomone ir jos nekeisiu kaip yra taip yra :D ir viskas o tu toliau ciau knisi man prota kaip kurmis koks
[/quote]

niekas nesaukia tik paaiskinau, nes nenusimanai kaip veikia sistema

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jezau publice sedeti ir sedekit neislindusios aukos :D kaip kam geda kam kas pisa prota :D geda man del jusu tokiu klaunu kurie mano public yra dievai ir tai kazka reiskia community lietuvos :D kadrai totalus esat, jetau IP banas kaip bijau isigandau jezau maryte...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=twisted link=topic=1348.msg16831#msg16831 date=1485475445]
Jezau publice sedeti ir sedekit neislindusios aukos :D kaip kam geda kam kas pisa prota :D[size=12pt][b] geda man del jusu tokiu klaunu kurie mano public yra dievai ir tai kazka reiskia community lietuvos :D[/b][/size] kadrai totalus esat, jetau IP banas kaip bijau isigandau jezau maryte...
[/quote]
[img]http://i.memeful.com/media/post/oMJ28xM_700wa_0.gif[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=twisted link=topic=1348.msg16836#msg16836 date=1485545552]
Kazkaip durneli apsirikai laikiuxke jokio bano :) ciulpareznikas biski nusisneki :D geriau pas rusus negu su lt zaisti
[/quote]

Nu tai ir eik, ko tu cia dar komentuoji. Niekas cia taves nelaiko, viso gero

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search