Jump to content
Create New...

Kontaktai


Guest AdioZ

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=vadslys link=topic=147.msg1608#msg1608 date=1346422232]
[quote author=vadslys link=topic=147.msg1606#msg1606 date=1346420784]
[quote author=AdioZ link=topic=147.msg1605#msg1605 date=1346419856]
Reikia kontaktu su pagrindiniu servo administratorium..Jei galit numeskit..
[/quote]
Be jo sutikimo , tikrai neduosiu.
[/quote]
[/quote]
Tai gauk jo ta supista sutikima nes dapiso mane cheatai turiu 3 demo...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=AdioZ link=topic=147.msg1609#msg1609 date=1346422300]
[quote author=vadslys link=topic=147.msg1608#msg1608 date=1346422232]
[quote author=vadslys link=topic=147.msg1606#msg1606 date=1346420784]
[quote author=AdioZ link=topic=147.msg1605#msg1605 date=1346419856]
Reikia kontaktu su pagrindiniu servo administratorium..Jei galit numeskit..
[/quote]
Be jo sutikimo , tikrai neduosiu.
[/quote]
[/quote]
Tai gauk jo ta supista sutikima nes dapiso mane cheatai turiu 3 demo...
[/quote]

Jei butum gudrus idetum i forumus tema su savo demo, pagrindiniai visada perskaito tokias temas, o be to susirask per narius :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš cytas? Palevas šneki žmogau? Ir tu manrods tas wozeee? :D Kur Stp užduhino kaip tu čiešinai kad tu jam demo atssiutum? Mhm.. Geda turetu buti i forumus skelbetis pagrindiinio administratoriaus skypes ir ten verkt kad aš '' Cytinu ''
Prisipažinsiu esu pagautas kiberzonoj kaip cytinau,bet tai buvo prieš kokiu 2-3 metus kaškur toki laikotarpi. Tai vat 2metus cytu nenaudoju. Tai jai tu nesupranti kaip yra gaming'u setai ir pnš tai tylek rusi ir viskas ir eik pyktis su princese toliau :)). O del manes pačio? Kaškuris vaikas sake..

-------- Ka kaškurio snragliaus žodžiai? ;o

Lievas tas nixon prie jo akiu cytina o jam p* sako daryk demo , nevertas isai , kazkoks myznius.
Atsakau : Myznius? Aš žinau gal geriau ka daryt negu tu snargliu.. Ir tas kur sake kad cytas,jis žaide daug metu. Ir matiai kiek pražaidės valandu tas žmogus? O jai vienas klaunas sako kad užbaninti,tai padaro demo ir man atsiunčia,arba deda i foruma visi pakomenuos. :)
O del upso kur sake skygames užbanintas? Netiesa ta Wozee užduhino STP pagrindinis administratorius ir išejo pats,ir sako prigautas?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Koks skirtumas, už ką tu gavai skygames? Maskui jau nusiųsta demo iš šiandienos, kurioje aiškiai matosi, kad su wh. Vien pasigavai, kai per sieną nusisukai nuo smoke, kurio nebuvo girdėti atskrendant. O ką jau kalbėti apie vedžiojimą per sieną? Žodžiu, mask demo turi. Jeigu ne kvailas - neatbanins.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=147.msg1625#msg1625 date=1346440968]
Koks skirtumas, už ką tu gavai skygames? Maskui jau nusiųsta demo iš šiandienos, kurioje aiškiai matosi, kad su wh. Vien pasigavai, kai per sieną nusisukai nuo smoke, kurio nebuvo girdėti atskrendant. O ką jau kalbėti apie vedžiojimą per sieną? Žodžiu, mask demo turi. Jeigu ne kvailas - neatbanins.
[/quote]
Ir kaip dar tokie ADMIN'US gauna?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nepamirškit muilo :D Lendat labai gyliai :D Turėtu, bent jau perrinkti administratorius. Na čia taip manau.
Nereikia tokiu zirzliu pažiūrėkit, kaip bendrauja ir visą kitą. Visus šudais atsiprašant laiko, o ką jie patys DIEVAI? Atsiprašau, gal klozetą ir valdo, bet ne kažką kitą.

Pasvarstyti tikrai yra ką, ypač apie administratorius.
Parinkit kelis žmonės ant serverio ir viskas nereikia, nei anketų, nei kitų piemburniu. Pakanka, tik kelių administratorius.
Užbaikit tokį daryti balaganą.
Kodėl ant TeamForesto yra keli administratoriai ir to pakanka. Tvarką yra viskas šaunu, tai kodėl ne darote taip pat ir ant CSS serverių.

Sakau pasvarstykite ir nuspręskite galutini tašką. Kuriuo baigtusi balaganas šitas, dėl tu administratorių parinktu "ŠIMTAI"...

Nixonas, mldc esi nenusileisk piemenims kompiderastam. Aš už jus kurie supranta viską ir stengiasi, dėl serverio vienu ar kitų atvejais. Jie nesupranta turbūt, bet aš suprantu viską ir iš visų prasmių. Kas durni tie nesupras ir tai paprasta gramatiką.

Pasikartosiu.
Sakau pasvarstykite ir nuspręskite galutini tašką. Kuriuo baigtusi balaganas šitas, dėl tu administratorių parinktu "ŠIMTAI"...

Ačiū, už dėmėsi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tomas kaip visada su savo vaikiška nuomone... Taip, nixon mldc, nes būdamas adminu čytina ir nebanina kitų čyterių... ;D Arba banina ir gąsdina banais tiems, kurie ant jo stumia, bet px tas faktas, kad pats būdamas adminu, stumia ant žaidėjų... Tyliu apie tokius adminis. Ir dar matai, jis drįsta dar girtis, kad jis ilgiausiai adminas šitam serve, px, kad aš, kuris jį užbanino, turiu žymiai didesnę patirtį su admin. Ir ne viename serve... Sry už klaidas, per tlf rašau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Telefonas, ne pasiteisinimas.
Visu pirma, jei turi nors kiek projektui pagarbos. Susitvarkyk savo žodyną, nes matosi piemburnis esi kaip kiekvienas eilinis forsas kiemo... Mat vaikiška nuomonė, užauk ir suprasi. Nereikės, nei vaikiškais nuomonėmis čia svaidytis ant kitų, nei kaip kitaip.
Atsisuk ir pažiūrėk į veidrodį. Ir iš tiesų pasakyk sau ar tu normalus ar visą tą laiką busi toks kibernautas kuris atsilikęs nuo pasaulio. Iš kitos pusės kompiuterinėmis žiniomis galbūt patobulėjęs, bet gal tik žaidimų tipu, ne ką daugiau.

Suprask gyvenimo ir interneto prasme ir iš tikrųjų pradėk protauti, nes visiškai neprotauji....

Iki senamadi. Neužkraukit žinutėm savo beprasmėmis, kad galėtu be vargo paskaityti vienas iš garbingesniu Administratorių.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=147.msg1632#msg1632 date=1346445045]
Telefonas, ne pasiteisinimas.
Visu pirma, jei turi nors kiek projektui pagarbos. Susitvarkyk savo žodyną, nes matosi piemburnis esi kaip kiekvienas eilinis forsas kiemo... Mat vaikiška nuomonė, užauk ir suprasi. Nereikės, nei vaikiškais nuomonėmis čia svaidytis ant kitų, nei kaip kitaip.
Atsisuk ir pažiūrėk į veidrodį. Ir iš tiesų pasakyk sau ar tu normalus ar visą tą laiką busi toks kibernautas kuris atsilikęs nuo pasaulio. Iš kitos pusės kompiuterinėmis žiniomis galbūt patobulėjęs, bet gal tik žaidimų tipu, ne ką daugiau.

Suprask gyvenimo ir interneto prasme ir iš tikrųjų pradėk protauti, nes visiškai neprotauji....

Iki senamadi. Neužkraukit žinutėm savo beprasmėmis, kad galėtu be vargo paskaityti vienas iš garbingesniu Administratorių.
[/quote]
Žinau, kad ištrynei acc, bet ne tu, žioplelis, būsi, jeigu nebe užsuksi į šį website. Taigi, Tomukai, tikrai ne tau mane mokinti kultūringos kalbos, taigi geriau patylėk šiuo klausimu. Ir užjaučiu, jeigu tavo kieme vieni forsai. Suprantu tuomet, kodėl neišlendi į jį. Ir man nereikia suaugti, kad kažką suprasčiau. Aš viską puikiai suprantu ir būdamas 16, ne taip, kaip tu, 22 metų "suaugęs vyras" elgiasi kaip mažas vaikas... Ir man nereikia žiūrėti į kažkokį veidrodį, kad suprasčiau, jog esu 100% normalesnis už tave. Ir dar. Vėl tu dalini pamokas apie tai, ko pats visiškai nesupranti. Siūlai man protaut? Pirma pats pradėk protauti, nes elgiesi kaip mažas vaikas, o tada čia putokis, kad kažkas neprotauja.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search