Jump to content
Create New...

Troliui


Naminis

Rekomenduojami pranešimai

Cia ne skundas, bet nenorejai ingame pasirasinet, tai va mano minciu dalis asmeniskai tau.

Nereikia saves sureiksmint zaidime ant tiek, ir issidirbinet ant tiek, keik pastaruoju metu jau darai vos ne kasdiena serve, tu esi tam kad palaikyt tvarka, o ne issidirbinet su admin komandom.

Nereikia isaukstint saves tiek, kad del savo kazkokiu juokingu kaprizu detum Mute zmonems, kurie bendrauja laisvai su visais, jo kartais ribos perzengtos buna, bet tai cia ne tame esme siuo atveju.

Cia gal dar ir banus pagal nuotaiku kaita deliosi ? Kaip moteris per PMS, juokinga, atrodo turetu but galvoi daugiau smegenu, bet kagi, klystu ir as kartais.

Patiko parasymas tavo ingame - "Zmones maziau keikites ingame, man tai slykstu klausyt" - turi concolei stebuklinga komanda, kur gali visa voice chata disablint, tai vietoi kaprizu rodymo, susitvarkyk savo problemas ir nepiktnaudziauk su savo Admin Komandom. Ar cia is tos serijos, as vienas is auksciausiu adminu ir darau ka noriu ?
GEDA BLET!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Bus tik atsakymas, klausimu nebus, tik teiginiai i kuriuos atsakymo nelauksiu.

Situ atveju tu tiesiog tenkinai savo kaprizus, nzn kas tau negerai, bet nera ko cia ir pletotis situ klausimu.
Esme lieka ta pati, vietoi to kad, teisingu veiksmu uzsimutintum tuos, del kuriu tau buvo slykstu klausytis voice chato, abusini savo admin galias ir mutini aplamai, na gerai, jo tu turi tokia galimybe.
Pazvelkim is kitos puses, hm.... mane erzino kai tu nickus keitinejai, kai tu per warmup su speed rate zaidi, na bet ka gi - juk tu tai gali, tai mums tiesiog susitaikyt su tuo, na gerai, tebunie taip.
Dabar vien per sita tavo muto veiksma, as buvau vienas is tu kurie per voice chat kalba taip kaip kalba dauguma lietuviu gatvei, online, namie su draugais ir tt., as buvau tik vienas, kuris pasake kad cia nieko blogo nera, ir gali tiesiog mute uzsikabint kas tiems kuriu kalba tau pasislykstejima sukelia ir ramu, bet sitas dalykas tau per sunkus ir tiesiog gali padaryt taip, kaip dabar padarei. Del keiksmazodziu gali uzmutint visus, juk visi keikias, mano stumimas ? koks, cia jau prasovei, kiek skundu del manes gaves ? kas cia toks baisiai isizeides ?, visi prikolina cia ir su manim ir be manes, visi juokias, niekam nekliuna joks zargonas apart tau ponas Troli. Imtinai paemus kartu su manim turejai dar gal 6 zmones uzmutint vien per ta de_dust2_se mapa. Irgi - nieko tokio.

Reziume paskutinis bus vistiek tas pats - negalima taip daryt, dengtis paskui taisyklems, kuriuos nera esminis pazeidinejimas, jeigu pasijusi dar geriau, gali ta muta pratest ir ilgesniam laikui, nors ir tam leidimo tau nereikia o manau ar taip ar taip jis bus pratestas. Juk EI, turim serva pylna zaidejo, remeju ir vipu, tai isstumus viena, kuris ir remia ir perka vipa ji pakeis kitas, servas full all is okay.
PEACE

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vooooo, telaukiau to, tu esi tiesiog protiskai, moraliskai suzalota asmenybe jeigu tau ant tiek nedaeina kas tau yra sakoma, o vartai viska kad esi teisus, tai pas tave yra moraliniu normu nebuvimas, ramybes tau profesoriau.

Profesoriau dar vienas dalykas - as pasakiau taip - citata "Jeigu tau slykstu kieno nors klausyt, tai uzsimutink tu ji" - bum mute man, siauro samprotavimo esi ir tiek.

Rakink tema, neydomus tavo isgalvoti isvedziojimai visiskai. Sekmes tobulejant savo aplinkoi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search