Jump to content
Create New...

Free ban


Jokerr

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=LittleOne link=topic=1323.msg16611#msg16611 date=1484250236]
[quote author=Art link=topic=1323.msg16610#msg16610 date=1484248072]
va va, per anksti apsidziauge profesorius :) ziuresim demo
[/quote]profesoriau turi demo ar ne?
[/quote]

sake turi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Na va galu gale tema pakurej nebuvai afk pasaku nepasakok dust2 maps jau ir rasiau del ko gavai puikiai zinai,longe budamas prie melino konteinerio per siena i tera nusitaikej kuris A plante prie kanistru buvo tada pavedej i sona taikini kad galvos auksti butu. maniau gal siaip sutapimas bet tada sumastej dar karteli i galva nuaimin grizai atgal pasitikrinai auksti ir tada beveik nejudindamas peles ejai link longo islindes is kampo kaip ir tiketasi kilas,esi 100%wh ir tikiuos kad tau kada pirstai nupus! Veliau aisku kai pradejau recordint gi draugelis bomzas(nick) turbut perspejo kad irasinejamas esi pradejai kaip botas zaist...
Ryt man persikraustimas bet vakare kam reik video kaip jis losia pm atsiusiu filmavau su fraps nes dar demo neuzsibindines filmuot bet ir kituose kiluose matos kaip per siena aimini ir stebi, o del to kilo uz kuri gavai ban zinai kad neturiu demo ir jai tau unban bus tai tada man ir admina gales nuimt nes jai butu proga dar kart kalciau tau ban

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Art link=topic=1323.msg16612#msg16612 date=1484250876]
[quote author=LittleOne link=topic=1323.msg16611#msg16611 date=1484250236]
[quote author=Art link=topic=1323.msg16610#msg16610 date=1484248072]
va va, per anksti apsidziauge profesorius :) ziuresim demo
[/quote]profesoriau turi demo ar ne?
[/quote]

sake turi
[/quote]
Ne demo o frapsu filmuota ir sunkiai pasisekia bet yra viena vieta longe kaip jis pamates zmogu taikini pradeda laikyt galvos lygi ir lenda saudyt,o poto sunku ji pagaut nes gi yra draugeliu kurie jau mute buvo gave tai perspejo kad zvenkt is silverio wh  pradejau iskart atjunge,bet man uzteko ka maciau ir ne as vienas jai neuzteks video bus zmoniu kurie mate tapati ka as,zodziu naktis viska rytojuj paliekam

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tu gal blt durnas ar ka as tau atvicaju kad be wh losiau  .1vs1 irodit galiu  . rankedus aciloses pasmane bigstaras katen su dgl loneg nemoket zeist .taig ir taip aisku kad dgl plius minus laikai nes priprates mazdauk kur daznausei iseina te silver noobai. +plius dar asuines ira.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Jokerr link=topic=1323.msg16618#msg16618 date=1484265886]
tu gal blt durnas ar ka as tau atvicaju kad be wh losiau  .1vs1 irodit galiu  . rankedus aciloses pasmane bigstaras katen su dgl loneg nemoket zeist .taig ir taip aisku kad dgl plius minus laikai nes priprates mazdauk kur daznausei iseina te silver noobai. +plius dar asuines ira.
[/quote]
as savo nuomone isakiau
1.parasej posta kad nezinai uz ka ban gavai ir gal kad afk buvai tik nustojai wh naudot (nes buvai perspetas draugu kad esi stebimas) nebuvo esmes daugiau taves stebet nes ta raunda longe pasirodej visu grazumu ir tu man pasaku nesek plius gavai ban ir tuo metu buvai aktivus o ne afk tai yra tavo MELAS kuris tik irodo kad naudojai WH ir gavai ban nebereikalo!
2.tu man nepasakok apie savo pro skilus tai ka tu padarej nera imanoma tavo klaida buvo kai prie melino konteinerio stovedamas  nuaiminai i teroristo galva A plante ir pasukes i sona vel grizai ant galvos pasitikslint, tu dabar mane itikink ka tu toj sienoj matej?kam i ta siena aiminai kai normalus zaidejas ziuretu ar nieks neateina is longo ir laikitu taikini ant longo krasto arba bent jau prie krasto ant sienos o ne viduri sienos plius netikrinai masinos iskart arciau krasto, taikinis arciau tero. Butum ban negaves jai nebutum antra kart aimines iskart i tero galva per siena kad auksti pasitaisyt taikinio.
3.Nuo kada su ausinem gali girdet zmogu kuris tupi prie backu A plante? visi mentai krite ten buvo nieks info net duot negalejo tau ir tai yra tavo antras MELAS jau. Mano ausines vertos 180svaru bet dar neteko isgirs tupincio zmogaus per toki atstuma

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Jokerr link=topic=1323.msg16623#msg16623 date=1484292498]
Ok aciu labai. o kaip ta demo daryt ?:D
[/quote]

labai paprastai, consolei rasai record pavadinimas, pvz record batia, baigti rasyti - rasai stop (mapui pasibaigus demo automatiskai sustoja)
jei nori paleist demo rasai playdemo batia

dem failiukas issisaugo Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo  sitoj papkej, rasi batia.dem kuri galesi pasiusti kitiem zmonem ir jie gales perziureti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search