Jump to content
Create New...

kam baninat


fakeid

Rekomenduojami pranešimai

su FAKE ID gavau bana uz 1hs ir atbanino..
prisijungiu atbanintas I mirage, padarau warmupa, einu uzsipilu kavos, atteinu visi pajudeja, einu is CT link a priek boxu
3 priesai : rampa connector ir apps , bandau visus 3 pasaut su usp- nieko neiseina ,bet gaunu bana ... cia gal 40s
manes net nesiklauso ka sakau..
cia antra banas ir pz.. tipo tikras hax
cia jokiu demo nebuvo

tada nusiperku antra steama ir darau demo su ta mintim kad uzbanins .. taip ir yra
visu killu demo yra tik antram steam

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=fakeid link=topic=1311.msg16516#msg16516 date=1483993574]
ten daug yra..tau bet ka?
[/quote]

sudek visas i rar ir idek kur nors, populiariausias google drive

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

keleta demo paziurejau, nematau as tu chytu, gerai pasaudai ir tiek...
is dalies esi pats kaltas jog sudarei chyterio ivaizdi, profile, comments, servo reputacija, kiek zinau per mikrafa biski paerzindavai kitus, skundai mums del taves, vaikiskas nick dageriux.
krc pasistengei :D

as asmeniskai siulyciau duoti tau antra sansa, visgi su pirmu acc gincitinai nubaustas, bet pries mane 3 adminai...
vel nepasiseke tau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tai vipas neten uzdetas tai akauntus blokina,tai ip keitinejas nes intikas prastas,tai del cheatu apkaltintas,nes juk per siena nevedzioji ir uz ora tave banina,atsiunti demo kur be cheatu losi ir viskas normaliai gi.Beje turejau drauga kuris galejo savo ip keist ir jis keitinedavo nes su cheatais lose kad ban negautu bet tu steam tai cia tokie bajeriai neveikia, kitiem tokiu problemu nekila vat tau vienam taip idomiai  tik neisizeisk bet tave as jau mates servuose ir kaip zaidi tai tikrai pritariu is ko bana gavai vertas esi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Man isvis nervas ima nuo tokiu pro zaideju as va griba malu bet jai reik pazaist moku as nesilveris koks o lem lygi buvau taigi nesu visiskas botas ir kai matau tokius "pro zaidejus" kurie poto sako ismok zaist jus gal pazekyt kaip tikri pro losia cempionatuose ar jie ziuri i siena ar jie taiko per siena?Manau ne jai taiko ant sienos tai krasta nes pasiruose isbegimui,taikinis visada ant kampu kur zmogus list gali o musu serve ka tokie sako as globalas tai reiskia galima 2-3 metrus nuo sienos krasto i galva per siena nusitaikyt rusint ir saut tokiu pilna jai tikri pro paziuretu kiekviena is jusu bent trecdalis butu pagauti su wh...cia mano nuomone galyt pritart galyt ne "pro globalai"

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ip as nekeicu as cs:go naujus perku
kad ir atsiskaitant turiu naudot proxy nes ip rodo svediska o kortele registruota lt
turiu visu kilu demo su dageriu

1ma bana gavau per nepilna 1 (viena) raunda .. tipo iskart uzdejau kad kitiem negadintum zaidimo...
turiu  800 ++ h online 300++ competitive won tarp DMG-LEM
kai as overwachinu man bet 8 raundus rodo...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=fakeid link=topic=1311.msg16534#msg16534 date=1484061821]
ip as nekeicu as cs:go naujus perku
kad ir atsiskaitant turiu naudot proxy nes ip rodo svediska o kortele registruota lt
turiu visu kilu demo su dageriu

1ma bana gavau per nepilna 1 (viena) raunda .. tipo iskart uzdejau kad kitiem negadintum zaidimo...
turiu  800 ++ h online 300++ competitive won tarp DMG-LEM
kai as overwachinu man bet 8 raundus rodo...
[/quote]valandos prazaistos nieko nesako. Yra zmoniu su 4000 valandu ar  daugiau  su vienu acc  ir  gauna VAC banus

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Skaitau sita tema ir esu kazkiek pasimetes. Private profile uzsimeti, nes tau raso cheat ant profile??!?! Wut? Kaip tik legit zaidejui yra malonu, kai ji itarineja cytinant ir pns. Private profile deda zmones, kurie nori paslepti savo valandu skaiciu. P.S. galima tiesiog atjungt komentarus ant profile

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

https://youtu.be/91tOF1iQP_M
Stai va tokiu as musu serve pamatau ir poto aiskina kad viskas normaliai ismok zaist, o del valandu jus baikyt tas nesamones as lem ranke zaizdamas papuoliau pries cheatus gale zaidimo as buvau vienintelis kuris be aim lakste visu akauntus paziurejus buvo virs 2000h ir competive is 10 zmoniu 9 su aim begiojo ir nieko neslepe manai kas gavo ban is ju? nevelnio deranko dar nebuvo nuo nelosimo krito tai ne ustepsiu jai po keliu metu del to zaidimo kris rankas 😀

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=fakeid link=topic=1311.msg16538#msg16538 date=1484066449]
raso duchas aimas wh
[/quote]
isjunk ta durniu jai 27 metu tai neapsimetinek kad nezinai kaip profilyje uzblokuot komentarus galu gale juos trint gali tu su tokiais "atmazais" tik dar labiau irodai kas apie tave galvojama arba tu super nelaimingas zmogus ir tau baisiai nesiseka

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search