Jump to content
Create New...

Free ban...


h1xas

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

cia s1,feidi. tas pats zmogus , sita forumo acc matau vel nauja pakure kad paverktu del ban. bet bane matot komentara su screenshot'u. aciu uz ta toki demesi man feidi. bandei uzsisest ant marrihuanos - nepavyko, tai dabar bandysi ant manes? galiu iskart perspet kad nepasiseks, aciu uz toki demesi visiem mano heiterem. gero vakaro ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[i]wtf :DD koks feidi dar bl? :DDDDDD nrml esi... Man Marrihuana dejo ban`a 2men, su troliu pakalbejau, viska pasakiau, kad vps net nk nemates dejo jis free ban`a, trolis man ban`a sutrumpino, pasakiau, kad sudu jokiu nedarysiu, tylesiu ir vsio, baiges man ban`as, jungiuos i srv, clarity uzdejas 1men..[/i]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

ai sitas. nu tai kalbos del unban turi but baigtos. nauju metu akcijos baiges. prisidirbai, man i pm stumiai ant kito admino. as to netoleruoju, kaip ir manau joks kitas protingas zmogus negaletu to toleruot,kad apsnekineji kazka uz nugaros o tiesiai sviesiai nieko nesakai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[i]:DDDD As jam tai  pasakyciau, bet neesme, kad silence sedziu, bet jau tokia nsmn, kad ngl, uz tai as atsedejau ban`e, pasakiau troliui, vsio busiu ramus, tyliai sedesiu ir dar 1 prasileidau,tai vps..[/i]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

As i sita atveji nesikisiu, nes tikrai rimti nusizengimai pas tave, gal bano nebuvo butina det, bet silence jo 2men palikciau
na ne ant to admin uzsokai ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

bausme clarity pakeis i silence 2men, tik nebandyk nicku kokiu izeidzianciu ar uzkabinanciu ir griefint, cia jau paskutinis sansas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

E... Jei manęs nemėgstat, tai bent pravardžių neprimeskit... Buvau aš užsidėjąs s1 nick'ą, nes čia s1mple trumpinys
P.S- Įvedus šį nick į steam community rasit pilną žmonių..

Taip atrodo, kad jūs visus blogus žmogelius norit paversti manimi.... Ir man duot baną :D Iškur tiek neapykantos? :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Feidi link=topic=1296.msg16373#msg16373 date=1483604313]
E... Jei manęs nemėgstat, tai bent pravardžių neprimeskit... Buvau aš užsidėjąs s1 nick'ą, nes čia s1mple trumpinys
P.S- Įvedus šį nick į steam community rasit pilną žmonių..

Taip atrodo, kad jūs visus blogus žmogelius norit paversti manimi.... Ir man duot baną :D Iškur tiek neapykantos? :D
[/quote] atsiprasau feidi,galvojau kad tai tu nes turejai to pati nick,ir tai mano kalte nes nepatikrinau jusu abieju

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search