Jump to content
Create New...

Marihuana


Feidi

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, manęs marihuana net neperspėjąs davė 12000000(izeidinejimai) minučių mutą, tačiau aš pasisveikinau su savo draugeliu ''sveikas batone :DD''.  Manau tokie ''pilni neapykantos'' žmonės neturėtų būti adminais :). Mano atžvilgiu nors ir kaip man jis grasintu, jis nėra tinkamas.

-Feidi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Feidi link=topic=1276.msg16155#msg16155 date=1482423022]
Sveiki, manęs marihuana net neperspėjąs davė 12000000(izeidinejimai) minučių mutą, tačiau aš pasisveikinau su savo draugeliu ''sveikas batone :DD''.  Manau tokie ''pilni neapykantos'' žmonės neturėtų būti adminais :). Mano atžvilgiu nors ir kaip man jis grasintu, jis nėra tinkamas.

-Feidi
[/quote]

O kada tu muta gavai? As nematau taves sarase

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Veikėjas kuris kitų adminų klausinėja kada man bus nuiimtas adminas ,nes matote jis negali kalbėti ,nes jam nėra 15 metų ir amžinas bandymas išprovokuoti. Įdomu kodėl jis ta pačią dieną neatėjo ir neparašė ant manęs skundo. Aš 100% įsitikinęs ,kad jis šiandien parašė ,nes vienas adminas mane sudrausmino dėl mute laiko ir kai jis labai nori ,kad man admina nuiimtu atėjo pasiskūsti.Ir ne vieną kartą žaidėjai man sakė ,kad būtent šis veikėjas kai adminu nebūdavo jis šnekėdavo/šneka. Kai ir jis bandė pabėgti nuo atsakomybės ale VAC BAN gavo ant kito accounto ir susikūrė kitą accountas ir jei neklystu jam buvo 3mėnesiai mute nuo Bubled :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Am. Gavau prieš kokią savitę, dvi. Ponas Marihuana ką norėjote parodyti atsiųstadamas šią nuotrauką? Jei jūs manot, kad tai šaipymas, tai kur buvo ispėjimas. Be to prisimenu tavo žodžius ''E, Feidi turiu tau blogą naujieną, esu aš tave mutinsiu dvigubai'' O tai kodėl mane mutini, kad negaliu rašyt jei kalbėjau, be to jie neturi įrodymu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu tiesiog kuo daugiau prasižengsi tuo ilgiau gausi.Gag gavai už įžeidinėjimus ,o mute gavai ,nes ir taip aišku jei gag gavai bandysi šnekėti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Neperspejau ,nes tu jau anksciau kai tokius dalykus rasydamai budavai perspejamas ,bet jei nesupranti ,kad to negalima daryti tai ka padarysi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

As dar nesuvyrskinu ko jis tikisi taip bendraudamas ir nepagarbos zaidejams bei adminams , mute ar ban bereikalo nededami viskam yra priezastis , paimtum atsiprasytum ir sau vel laimingas serveryje zaistum . :) ir jei dar Marrihuana bus geras nuims galbut ir ta mute tau :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Bet tai juk  jei mano žaidimo stilius yra kitoks nereiškia, kad aš nerodau pagarbos... Marihuana.. Aš ant to acc gavau vac :D, jei netiki numesiu linką :) Tai jai Bubled davė baną tai nereiškia, kad dabar reikia duoti man mutą.
P.S-Prašyčiau būti atmutintas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Feidi link=topic=1276.msg16180#msg16180 date=1482566770]
Jei nepastebėjai, tai dedu smile. Tai reiškia, .ad aš nepiktybiškai, be to pasižiūrėkit Marihuanos tuos puslapius prieš jam tapus adminu.
[/quote]

tai mute irgi nepiktybiskai uzdesim ir prie reason smile uzdesim jei tau tinka.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

:DD Nu šito bairio dar net pats negirdėjau, kada čia taip buvo? Nes esmė tame, kad mes juokais pasakom gal kažką, bet, kad įžeidinėtu jis mane nesu matęs

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na realiai skiedi baisiai, nes aš net bano nesu niekam dėjęs :D :D :D manau pagr.serverio adminai tai mano 0 banų iš mano pusės, tai reiškia gal ir kalbėjo bet ne apie mane, realiai riškit temą nes jis net pats nežino ką kalba

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Feidi link=topic=1276.msg16192#msg16192 date=1482677688]
Gaila, kad negirdėjai :D taip žiauriai buvo kažkas tokio '' BLET KAIP JIS NAXUI GALI BUT ADMINU KAZKOKS VAIKAS VISIEMS BANUS DEDA BLET TOKIUS DEGINT" nu ir taip toliau :)
[/quote] o tavo laki vaizduote. net logose nieko panasaus nemaciau

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ir bairis tame, kad marrihuana, buvo vienas iš tų adminų kuris užtarė mane pildant admino anketą o čia jis sako atvirkščiai :D reiktu nuo tinklapio baną dėt tokiam dar

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search