Jump to content
Create New...

Anketos į Administratorius?


Guest Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Rašykite savo nuomonė apie tai, jei sutinki ar nesutinki ir neturi nuomonės, o tik zirzti?
Taigi tema ne tam, tik balsuojam.

Rašome čia, tik protingus žodžius apie šią tema su balsavimu.
Buvo pasakyta apie, tai kaip žaidėjas ups pasakė teisingai. Ar reikia, kad žmonės patys rašytu anketas?
Tad balsuojame.

[i][b]Kas rašo ne į temą, o tokiu jau yra. Prašome sau subine pasibučiuot. JUS KĄ TIK ILINDOTE Į SUBINĘ ! PAPLOKIME :D
[/b][/i]
Ačiū, jums.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kiekvieno nuomonė svarbi, kiekvieno žaidėjo. Taigi nereikia sakyti, kad nereikia. Reikia dar ir kaip, nes tik nuo mūsų priklauso ar administratoriams nuimti tema ar ne. Bet dalys tiesos yra. :P

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=Tomas link=topic=136.msg1447#msg1447 date=1345489743]
Rašykite savo nuomonė apie tai, jei sutinki ar nesutinki ir neturi nuomonės, o tik zirzti?
Taigi tema ne tam, tik balsuojam.

Rašome čia, tik protingus žodžius apie šią tema su balsavimu.
Buvo pasakyta apie, tai kaip žaidėjas ups pasakė teisingai. Ar reikia, kad žmonės patys rašytu anketas?
Tad balsuojame.

[i][b]Kas rašo ne į temą, o tokiu jau yra. Prašome sau subine pasibučiuot. JUS KĄ TIK ILINDOTE Į SUBINĘ ! PAPLOKIME :D
[/b][/i]
Ačiū, jums.
[/quote]

Apie ilindima i subine tai vietoj taves geriau patyleciau, nes man atrodo tu zinai geriau uz visus ka reiskia sulysti i "subine" tiek giliai jog galva per gerkle islenda....

Ir dar pagal tave dabar iseina jog jei i tema rasoma off topic tai jau skaitosi lindimas i subine?

Zinok mano nuomone tu gal is viso savo acc is bachuru servo istrink, uzmirsk jog kazkada losei, ir trynk lauk css, nes tikrai gadini zmonem gyvenima su savo tokiais issireiskimais....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Žinai tokiu kaip tu pilna, tai gal patylėtum ir man ne aiškintum laido riteri...
Senai css neturiu ir prašiau, kad užblokuotu mane. Na beprasmiškai nieko nepadėjo ir neblokuos manęs.
Kam džiaugtis, o kam nusimint... :D

Neberašyk, tik rašyk kas susiję su tema, o ne offtopic. So please leave for this forum or fuck ass... Thx man :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai gal užsikištum ir savo patarimus dėtum į kišenė ar kur talpiau... Man nereikia tavo patarinėjimu aš ir taip patarėju turiu....
Kam naikinti ir kad visi mano postai dingtu ? Mhm... Pagalvok dar kartą ir pasakyk sau.... Nerašyk temoje jau ir taip terši...
Ar nori būti vietoje Vadslys? Kad bloką gautum :D Aš tau to linkiu, nes lendi subinėn visiems ir čia man aiškini kaip gyvent ir panašiai, tai gal negadink man gyvenimo nuotaikos su savo paistalais, nes man verkti norisi kai tokie mamyčių vaikeliai verkia pastoviai... užuojauta pupuliau :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vajei vajei kokie mes išdidus gaidžiukai :D :D :D

Nesakyk nesakyk, tikrai nenuleisk galvos ir laižyk subine toliau :D
malačius malačius dirbk taip ir toliau :D

Koks mano lygis? Tai turi tavęs nejaudinti. Kapiš?
Eik kam nors kitam apie savo lygius šnekėk :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Zinai tokie "gaidziai" kaip tu mane maziausiai jaudina. Ir be taves turiu rupesciu, kulti reikia o as nafik per lietu tentuodamas priekaba per skubejima nuo dishelio nuslydau tai dziaugiuosi jog spejau isikibt i borta su rankom tai tik viena koja susivariau, o sona ir antra koja tik truputi uzkabinau, na pusdieni paslubuot teks bet tikiuosi jog per nakti praeis... Taip kad "dejau ant taves ir tavo nesamoniu..." Ir tikrai nezadu toliau cia postint...

O jei adminams uzklius mano post, nepykit, tiesiog negalejau neatrasyt...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vajei koks vargšelis ateik popa papusiu :D :D :D
Nusibalnojo koja ajai jai.... :D

Tu gal baik juokaut čia savo pasakas gerai? Jau tokiu pasakų daug prisiklausiau visur.
Kaip tu sunkiai dirbi vajei, ale kaip skubi vajei... Aik tu sau....
Tipo kažkam įdomu, ką tu dirbi ir kaip tu dirbi ir tavo ale pasekmės kažkokios..
Nežinau kaip ten iš tikrųjų nesigilinsiu... Bet jei dirbi kažką panašaus ir padedi kažkam, tai šaunuolis dirbk. Spaudžiu kaire...
Kiekvienas turi rūpesčiu ir didesniu už tavo, tai kad nereikia lelekintis čia kaip tau blogai...

Aš žinok ant kiekvieno dėjęs kuris man kažką prikaišo... Supranti aš gyvenu savo gyvenimą ir viskas, o tu gali nesikišti ir man ne aiškinti ir ne draskit akiu.. Kapiš?

Prajuokinai... Iki ašarų... Paskutini sueiliavai postą šaunuolis. Geras žingsnis ale lyst subinėn kitiems dėl pareigų :D
Pliuso ar minuso :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search