Jump to content
Create New...

^eFaKe anketa i administratorius ;)


^eFaKe

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime ^eFaKe
2. Amzius 17
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai)  STEAM_0:1:1717224
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? taip
5. Kokiame serveryje buvote? old school , zm lietuvos ;)
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?4-5 val
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS(worry)) Css
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? mute
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick :nezianu kas rekomenduoja bet visi adminai turetu mane zinoti

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš, vien dėl to naujokas nepažįstu. Už kiekvieno žodi už būna serveryje balaganas, kaip šiuo metu.

Siūlau Administratoriams savo galva spręsti kam būti administratoriams ir prižiūrėti serverius.
Bet ne tokiais būdais taigi siūlau ištrinti tokia tema kaip siūlomi, rašomos anketos į administratorius, nes tai užkemša daug vietos nereikalingos ir tai ne naudinga niekam...

Jums spręsti, jei kas pasiūlymą parašysiu temoje pasiūlymai.

Ačiū, už dėmėsi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu čia vienintele visus pažįsti beveik ir visiems b.b..s nulaižius, tai kad ša karvė... :D
Mažiau prie kompo sėdėk ir mažiau puskis, eik nors pasportuok vieną kitą kilogramą numesi :D
Prie kompo sėdėdama tikru meiliu ir kilogramu nenumesi ir nesutiksi, tai kas tikra. :)
Kas tiesa tas, kai kurie šaunuoliai jau daro teisinga linkme eina ir mažiau prie pc būna ir žvalus.
Ne taip kaip kai kurie sėdi prie pc kiauras dienas ir žaidžia žaidimą CSS (Naujas bermudo trikampis)  Surask meilė pirmas, per internetą
:D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Cia kurie tie saunuoliai maziau sedi prie pc? Tu? nejuokink gerai? O apie pazinima tai tylek sikna uzraukes.... Sedi uzduchintas tai ir sedek... Nebelosi css bachuruos, tai ka tu cia nafik postini tuose forumuose? Demesio truksta? Elgiesi kai mazvaikis, kuriam tipo 22m. Nors labai abejojiu...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=133.msg1467#msg1467 date=1345563867]
Tu čia vienintele visus pažįsti beveik ir visiems b.b..s nulaižius, tai kad ša karvė... :D
Mažiau prie kompo sėdėk ir mažiau puskis, eik nors pasportuok vieną kitą kilogramą numesi :D
Prie kompo sėdėdama tikru meiliu ir kilogramu nenumesi ir nesutiksi, tai kas tikra. :)
Kas tiesa tas, kai kurie šaunuoliai jau daro teisinga linkme eina ir mažiau prie pc būna ir žvalus.
Ne taip kaip kai kurie sėdi prie pc kiauras dienas ir žaidžia žaidimą CSS (Naujas bermudo trikampis)  Surask meilė pirmas, per internetą
:D :D :D :D :D :D :D :D
[/quote]
Tomuk, nusiramink. :) B.b.iu.s nulaižius? O tu visiems serverio žaidėjams b.b.iu.s laižai, kai susipažįsti? Nemanau. Be to, norint nulaižyti, reikia susitikti. Abejoju, ar su visais buvo susitikus. ;) Karvė? Nuo kada karvės moka naudotis pc? Tavo logika kažkokia ne tokia. :/ Taip pat manau, jog kiek jai reikia, tiek ji sėdi prie to pc. O koks tau skirtumas, ką ji daro? Tau tai kenkia? Abejoju. :) O dėl to sportavimo dar... Pats bent sportuoji? Jeigu ne, patylėk, o jeigu sportuoji, tai mldc, sportuok toliau, bet neaiškink kitiems, ką daryti ir kaip gyventi. Gal žmogui nėra galimybių sportuoti ar šiaip turi kokių problemų. Nepagalvojai? Nieko keisto, jei ir nepagalvojai. Ir kai jai bus laikas, ji nebesedės prie to kompo ir susiras tai, kas yra tikra pagal tave. O dabar mergina tiesiog nori praleisti laiką žaisdama. Kam tai trukdo? Tau? Abejoju, nes tu net nežaidi tame serveryje, tik ateini į forumą pastumti ant kitų. Ypač ant Velniukės, nežinau kodėl net... Taigi sakau, jeigu nežaidi css ir nesilankai bx serve, kam lendi į webą ar forumą ir rašinėji savo nesąmones? Nežaidi - nerašinėk. Ir ne, aš ją ginu ne todėl, kad "laidinė meilė", nes tarp mūsų nieko nėra, bet todėl, kad nervini, kai neturi ką daryti, kai tik stumti ant merginų, kuriuos žaidžia css ar kitus žaidimus... Merginos tai ne žmonės, kad negali žaisti? O jeigu css laikai "vyrišku" žaidimu, tai labai klysti. ;)
Sakau, nusiramink ir nebelįsk į šitą forumą, nes tau nėra ką čia daryti. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DeadManWalking link=topic=133.msg1474#msg1474 date=1345571134]
Na pritariu upS'ui css nera vyriskas zaidimas, pazystu tikrai nemazai merginu kurios losia css, ir patikek manim jos nera baisios, kartais as net stebiuosi kodel jos zaidzia, vienos klausiau tj pasake jog smagu pasaudyt i bachurus :DDDD
[/quote]
Nu... Vienoms šiaip nėra ką veikti vakarais ar blogu oru, kitoms patinka bent žaidime vaikinus pakankinti... :DD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jums kažkas su gyvenimu blogai ar šiaip ne gera? :D

[quote]Tomuk, nusiramink. :) B.b.iu.s nulaižius? O tu visiems serverio žaidėjams b.b.iu.s laižai, kai susipažįsti? Nemanau. Be to, norint nulaižyti, reikia susitikti. Abejoju, ar su visais buvo susitikus. ;) Karvė? Nuo kada karvės moka naudotis pc? Tavo logika kažkokia ne tokia. :/ Taip pat manau, jog kiek jai reikia, tiek ji sėdi prie to pc. O koks tau skirtumas, ką ji daro? Tau tai kenkia? Abejoju. :) O dėl to sportavimo dar... Pats bent sportuoji? Jeigu ne, patylėk, o jeigu sportuoji, tai mldc, sportuok toliau, bet neaiškink kitiems, ką daryti ir kaip gyventi. Gal žmogui nėra galimybių sportuoti ar šiaip turi kokių problemų. Nepagalvojai? Nieko keisto, jei ir nepagalvojai. Ir kai jai bus laikas, ji nebesedės prie to kompo ir susiras tai, kas yra tikra pagal tave. O dabar mergina tiesiog nori praleisti laiką žaisdama. Kam tai trukdo? Tau? Abejoju, nes tu net nežaidi tame serveryje, tik ateini į forumą pastumti ant kitų. Ypač ant Velniukės, nežinau kodėl net... Taigi sakau, jeigu nežaidi css ir nesilankai bx serve, kam lendi į webą ar forumą ir rašinėji savo nesąmones? Nežaidi - nerašinėk. Ir ne, aš ją ginu ne todėl, kad "laidinė meilė", nes tarp mūsų nieko nėra, bet todėl, kad nervini, kai neturi ką daryti, kai tik stumti ant merginų, kuriuos žaidžia css ar kitus žaidimus... Merginos tai ne žmonės, kad negali žaisti? O jeigu css laikai "vyrišku" žaidimu, tai labai klysti. ;)
Sakau, nusiramink ir nebelįsk į šitą forumą, nes tau nėra ką čia daryti. ;)[/quote]

upsiukai, būk ramus aš visada ramūs ir nesinervuoju, kaip kiti čia reiškiasi :D

Na, o apie susitikimą nežinau ar laidininkės susitinka su kažkuo apskritai ... Čia jo, bet tikrai už laido tai daro vienu ar kitų atveju pagalvojus apie prasmes... Iš kurio galo pažiūrėsi dar nuo to priklauso... Na čia žinai naujas amžius, tai visokiu gyvuliu atsiranda :D technologija :D O apie sportą pasakysiu taip... Sportavau kiek man reikia pasiekiau ir man užtenka, jei reiks eisiu dar į rusi pasiimsiu štangas, hantelius ir kitus prietaisus sportavimo ir sportuosiu. Šiaip į dieną nueinu ir truputi prasimankštinu.
Tad manęs neligink su kažkuo aš ne toks kaip įsivaizduoji. Aš pasikeičiau ir ta ką matei pamiršk laikiuxe :D
Kaip gyventi deją pats to nemėgtu ir kitiems to nesakau, bet patarimai geri ir kiekvienas patarimas aukso vertės.
Nėra žmogui galimybių? Nusišnekėjai. Visokiu pribumbasu yra su tėvais gal gyvena ar kaip nors verčiasi viskas yra kokios problemos? Eini sporto sale ir sportuoji. Galu gale kaip kaimiečiai daro eini kalades kilnoji, ar koki darbą fizini darai ir žiūrėk rezultatais yra pasipylus, taigi nereikia manęs čia peikti...
Nežaidžiu, nes turiu kitų reikalu, o forumas. Pff visada atsiras laiko čia pasėdėt :D O ten dėl ko taip yra tai čia jau praeities klausimas :D Ir vėl prasideda aiškinimas... Jobtvajimat kiek galima aiškint? :D Juk kiekvienas turi galva ant pečiu....
Kiekvienas žmogus savas kalvis ir ateina rašo ar dar ką daro kas tau iš to? šalta? šilta? Taigi ir tau sakau abejoju...
Ne žaidi :D žaidžiu mintimis įrodyk, kad nežaidžiu :D :D :D Debilizmas :D
Tai jopapa jo pripažįstu upsiukai neturiu ką veikti ypač naktimis, tai tavo galva aš darau tai ką noriu kaip sakei juk.
O KAS TAU IŠ TO? :D Paklausk savęs kas tau iš to :D Tipo parašęs čia man kažkas turi būti ypatingo kaip prezidento kokio įgaliotinio ar dar kokio bieso pranešimas dėl ko turėčiau abėjoti ar gerai darau? :D Pfff. Įsimink MAN POCHUJ VISKAS.
Pasiskaityk apačioje po skriptum, gal suprasi reikšmė. Beveik ta pati kaip sakiau :D


Ar jums sakiau, kad  blogai jog žaidžia MERGINOS ne įvardinus vienos karvės. Taip merginos žaidžia ir tai šaunu.
Bet atsiranda kvailu kurie eina į tokius kompromisus, o po to verkia...
Eik paskui laidine mergina, eik pažiūrėsim ar bus tau kažkas gero iš to. Sakau aš, kad tik gaišti laiką ir kiti gaišta laiką su tokiomis.
Laidinėmis (Karvėmis) kaip aš vadinu. Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi.

[quote]Cia kurie tie saunuoliai maziau sedi prie pc? Tu? nejuokink gerai? O apie pazinima tai tylek sikna uzraukes.... Sedi uzduchintas tai ir sedek... Nebelosi css bachuruos, tai ka tu cia nafik postini tuose forumuose? Demesio truksta? Elgiesi kai mazvaikis, kuriam tipo 22m. Nors labai abejojiu...[/quote]

Susikišk šita postą gyliai okey? Kur nors....
Kurie šaunuoliai tie žino ir nereik vardinti, čia tau ne kokie apdovanojimai, kad vardinčiau nugalėtojus....
O kam nejuokint, tai verkti... Verk verk dar labiau, kad aš parašiau ale tokį postą, gal ramiau miegosi naktimis...
Užraukęs šikna :D :D Eik pasivaikščiok grynu oru ar pas mane atvažiuok į svečius apdovanosiu kumščiu po akimi....
Adresas kažkur forume norėsi susirasi. Du važiavo, bet ne davažiavo, gal tu užvažiuosi parodysi savo jėga ir vyriškumą koks tu suaugęs esi vyras :D :D
Pasakysiu tik tiek Upsas už tave protingesnis, tai jau patylėtum. Vaiko ašara nusišluostyk, dar žiūrėk nenuriedėjo..
Apskritai nesirieti ateinu ir ne su tokiais čia offtopinti, bet ką padarysi toks jau tas interneto pasaulis :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užrakinkit visas nereikalingas temas... Ypač anketas į admin, nes adminai patys sprendžia, priimti ar ne, o ne forumiečiai. Ypač tokie, kaip Tomas... Ateina tik pastumti ant merginų, nes jį bx traukia. :D Užtat ir atėjo žaisti į bx servą. Tačiau kai atėjo į jį mergina, iškart pradėjo stumti ant jos ir pats nustojo žaisti. :DD Manykit, ką norit, bet grynas p*daras. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote]Užrakinkit visas nereikalingas temas... Ypač anketas į admin, nes adminai patys sprendžia, priimti ar ne, o ne forumiečiai. Ypač tokie, kaip Tomas... Ateina tik pastumti ant merginų, nes jį bx traukia. :D Užtat ir atėjo žaisti į bx servą. Tačiau kai atėjo į jį mergina, iškart pradėjo stumti ant jos ir pats nustojo žaisti. :DD Manykit, ką norit, bet grynas p*daras. :D[/quote]

Pirmas ir paskutinis žodis "AHUJEL MALALETKA?"
Pritariu rakinkit temas. Ir beje suklydai vėl aš nesprendžiu, nei vieno. Tavo, nei tavo, nei kurio nors kito sprendimus.
Aš padedu suvokti ko nereikia ir su kitais ypač PAGRINDINIAIS ADMINISTRATORIAIS įvykdyti, tai kas nereikalinga ir tai uždrausti.
Nepamiršk, kad čia PASIŪLYMU  skiltis, ne koks kitas tau pageidavimu koncertas, jei tu to nesupranti ir net neskiri, tai atsiprašau galvok iš naujo...
Aš nestumu ant pabrėšiu [u]MERGINU[/u] aš sustumiau ant vienos kuri to nusipelnė ir tu nei kas kitas nežinosi ir nežinai dėl ko, o aš žinau ir sakau ir man nerupi tavo paistalai vaikiški... Man rūpi pabrėšiu [u]MERGINA[/u] viena, nes aš ne esu kaip jus kažkokie tupi interneto ubagai kurie nieko kito nežino kaip kompiuteris ir sergantis labai bloga liga, o tai yra kompiuterine liga...
Tai gal eikit pas daktarus išsigydykit ligoniai.....

Kas jau kas tai tau patylėt. Kas daug šneka, tas yra žemo lygio, nes veiksmus negali padaryti, o tik malti liežuviu.

IKI maži internautai - LIGONIAI.
Manau vienas ar kitas projektas LIGONIU SANATORIJOS pagydys jus :D :D :D :D :D

Atsiprašau ADMINISTRATORIŲ už žodi ligoniu sanatorija....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=133.msg1492#msg1492 date=1345666866]
[quote]Užrakinkit visas nereikalingas temas... Ypač anketas į admin, nes adminai patys sprendžia, priimti ar ne, o ne forumiečiai. Ypač tokie, kaip Tomas... Ateina tik pastumti ant merginų, nes jį bx traukia. :D Užtat ir atėjo žaisti į bx servą. Tačiau kai atėjo į jį mergina, iškart pradėjo stumti ant jos ir pats nustojo žaisti. :DD Manykit, ką norit, bet grynas p*daras. :D[/quote]

Pirmas ir paskutinis žodis "AHUJEL MALALETKA?"
Pritariu rakinkit temas. Ir beje suklydai vėl aš nesprendžiu, nei vieno. Tavo, nei tavo, nei kurio nors kito sprendimus.
Aš padedu suvokti ko nereikia ir su kitais ypač PAGRINDINIAIS ADMINISTRATORIAIS įvykdyti, tai kas nereikalinga ir tai uždrausti.
Nepamiršk, kad čia PASIŪLYMU  skiltis, ne koks kitas tau pageidavimu koncertas, jei tu to nesupranti ir net neskiri, tai atsiprašau galvok iš naujo...
Aš nestumu ant pabrėšiu [u]MERGINU[/u] aš sustumiau ant vienos kuri to nusipelnė ir tu nei kas kitas nežinosi ir nežinai dėl ko, o aš žinau ir sakau ir man nerupi tavo paistalai vaikiški... Man rūpi pabrėšiu [u]MERGINA[/u] viena, nes aš ne esu kaip jus kažkokie tupi interneto ubagai kurie nieko kito nežino kaip kompiuteris ir sergantis labai bloga liga, o tai yra kompiuterine liga...
Tai gal eikit pas daktarus išsigydykit ligoniai.....

Kas jau kas tai tau patylėt. Kas daug šneka, tas yra žemo lygio, nes veiksmus negali padaryti, o tik malti liežuviu.

IKI maži internautai - LIGONIAI.
Manau vienas ar kitas projektas LIGONIU SANATORIJOS pagydys jus :D :D :D :D :D

Atsiprašau ADMINISTRATORIŲ už žodi ligoniu sanatorija....
[/quote]
MALALIETKA? Is kur tokie zodziai nevykeli pats uz malalietkas jau buvai. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=Tomas link=topic=133.msg1492#msg1492 date=1345666866]
[quote]Užrakinkit visas nereikalingas temas... Ypač anketas į admin, nes adminai patys sprendžia, priimti ar ne, o ne forumiečiai. Ypač tokie, kaip Tomas... Ateina tik pastumti ant merginų, nes jį bx traukia. :D Užtat ir atėjo žaisti į bx servą. Tačiau kai atėjo į jį mergina, iškart pradėjo stumti ant jos ir pats nustojo žaisti. :DD Manykit, ką norit, bet grynas p*daras. :D[/quote]

Pirmas ir paskutinis žodis "AHUJEL MALALETKA?"
Pritariu rakinkit temas. Ir beje suklydai vėl aš nesprendžiu, nei vieno. Tavo, nei tavo, nei kurio nors kito sprendimus.
Aš padedu suvokti ko nereikia ir su kitais ypač PAGRINDINIAIS ADMINISTRATORIAIS įvykdyti, tai kas nereikalinga ir tai uždrausti.
Nepamiršk, kad čia PASIŪLYMU  skiltis, ne koks kitas tau pageidavimu koncertas, jei tu to nesupranti ir net neskiri, tai atsiprašau galvok iš naujo...
Aš nestumu ant pabrėšiu [u]MERGINU[/u] aš sustumiau ant vienos kuri to nusipelnė ir tu nei kas kitas nežinosi ir nežinai dėl ko, o aš žinau ir sakau ir man nerupi tavo paistalai vaikiški... Man rūpi pabrėšiu [u]MERGINA[/u] viena, nes aš ne esu kaip jus kažkokie tupi interneto ubagai kurie nieko kito nežino kaip kompiuteris ir sergantis labai bloga liga, o tai yra kompiuterine liga...
Tai gal eikit pas daktarus išsigydykit ligoniai.....

Kas jau kas tai tau patylėt. Kas daug šneka, tas yra žemo lygio, nes veiksmus negali padaryti, o tik malti liežuviu.

IKI maži internautai - LIGONIAI.
Manau vienas ar kitas projektas LIGONIU SANATORIJOS pagydys jus :D :D :D :D :D

Atsiprašau ADMINISTRATORIŲ už žodi ligoniu sanatorija....
[/quote]

Jomajo is kur tokiu laido riteriu atsiranda?

Tu psichologas kad "Aš padedu suvokti ko nereikia ir su kitais ypač PAGRINDINIAIS ADMINISTRATORIAIS įvykdyti, tai kas nereikalinga ir tai uždrausti."  Vapsce kazkoks netoks tu... Man atrodo jog Pagrindiniai yra tikrai gudresni uz tave mane ar kitus ir tikrai gali apsispresti patys.

O tu DARKARTA PASIREKSIU  Nelysk i forumus su savo nesamonem ir negadink zmonem gyvenimo, nebelosi css tai ka tu cia nafik veiki? Ir taip, be taves tvarka serveryje yra ir visi patenkinti :) Forumuos irgi normaliai buvo kol is po zemiu neislindai su savo nesamonem...

Eik vel sulysk i zeme su savo ta pana, 22 metais, visom tom savo nesamonem ir negadink kitiem gyvenimo nesubrendeli tu.... Atsirado cia laido riteris kuriam vapsce is balso neduociau net 16, ir tai css per mic sendina balsa kokiais dviem metais tai tau gal isviso tik 14, todel nebesigaidink su savo nesamonem tuose forumuose gerai? Kaip kad cia graziai patarinejai tai as tau tavo patarima duosiu:

Eik gyvenk savo gyvenima(nors tokio neturi jei sedi forumuos, o juo labiau to game kurio net nebelosi...), pasportuok(nors abejojiu ar bepajudi per savo nutukima...) ir svarbiausia susirask ta nelaidine "KARVE" apie kuria cia tiek daug sneki :)

Taigi linkiu atsikvoset ir daugiau nebekist savo trigrasio ten kur tau nereikia :)

Taipogi atsiprasau uz keleta izeidzianciu zodziu, bet kitokie zodziai nebutu taip tike :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dar vienas gaidosas kaip vadsliukas bybiukas.... Gal mokinys koks tu jo? Labai panašu tas pats alkonas tavo kaip jo labai net gi...
Gal pats atsikvošėk protinguoli ir nulipk nuo kompo, nes kitokio gyvenimo kaip be kompiuterio net ne įsivaizduoji...
Pričiom psichologas vien žodžiu "suvokti", tavo atžvilgiu, kad tai yra kažkoks debilizmas? Kurio aš administratorius laikau kažkokiais ne tokiais kaip sveiki ar kažkas tokio? Tu gal apsiramink fantazuoti gerai? Visu pirma aš šiuos administratorius gerbiu, kaip žmonės kurie turi toki projektą, tik aš jiems užjausiu turėdami tokius nesupratingus ir kvailus žaidėjus, na ko norės tai css ir tai yra VAIKU žaidimas iš kurio galima pasipelnyti galbūt, bet tai toli ir tai nedaroma su šiuo projektu pagrinde. Taigi taip jau yra.
Jus paskaitykit forumo pavadinimą vieną kartą.... Tai yra skiltys PASIŪLYMAI !!! Ir tai nėra jums kažkokie stumikla ar kokia kitokia gamykla....
Atsibuskit ir pramerkit akys jobtvajimat....
Nesigadink savo gyvenimo ir niekas kitas negadins. Jei esi nesusitvarkęs gyvenimo, tai niekas kitas nekaltas. :)
Ir dėl to verkti čia nereikia, mažiau sėdėk prie kompiuterio ir niekas negadins ir tuo labiau susitvarkyti gyvenimą galėsi.

Taip nelošiu css, bet kas sakė? Kad negaliu lankytis ar kažkas panašaus? Tai yra žmonių internetinis projektas kuris pagrindas yra internetas ir pagrindai jo. Taigi, tai nėra kažkokia privati valda ar kažkas tokio kur negalėčiau lankytis ar panašiai, taigi atsikvošėk mažyli ir eik pakvėpuok grynu oru...
Viskas normaliai buvo, pakol neišlindo tokie kaip tu kurie nori išreikšti savo nepatenkinama nuomonė, bet tokias nuomonės reikia nurašyti, nes tai yra kenksminga nuomonė tau kada tave pati kankina. Nerašyk nesilankyk ir bus gerai viskas tau ir niekas tau nenervuos ir kitą....

Tai ką man dabar daryti jei tu man neduodi tiek kiek yra metu pagal mic :DDD
Pamatytum pabendrautum realybėje ir suprastum viską, bet negali duoti žmogui metu pagal interneto kažkokius pagrindus ar kažkas kitokio... Nu manyk ką nori :D Man nusispjaut grynai :D

Mikrofonas sendina? :DDDD Nuo kada? :DDDD Gal stebuklingas tavo mikrofonas :D Kur pirkai, koks pavadinimas ir kt. Pasakyk reiks nusipirkti galbūt :D

Sulysim į žemę, kai ateis laikas :D O kasti dirvožemio paliekam tokiam kaip tu galbūt duobkasiam :D
Sportuojam sportuojam :DDDD Žiūrėk, tik nenugriuk :D NUTUKIMa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ei žmogau, gal tikrai nulipk nuo kompiuterio :D Patarimą tokį tikroviška duodu :D Nes kaip tu gali sakyt apie žmogų, jei tu jo net nepažįsti ir nematęs ir visą kitą.... :D
Eik pasivaikščiok :D

Tavo žodžiai labai keičiasi :D Pirmai sakai su savo ta pana :D o paskui jau ieškok naujos karvės aceit :DDD
Deją gal tau karvės patinka, bet man jos nepatinka. Man labiau standartas, nei jau perpuvęs korpusas ar išpustas :D

Tau taip pat linkiu geros kloties geros nuotaikos ir svarbiausia susirasti pagal save karve ir kuri nulaipintu tave nuo to košmaro kompiuterio :)
Ne atsiprašinėk. Ne atleidžiu :D :D :D :D
:P

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=Tomas link=topic=133.msg1509#msg1509 date=1345815417]
Dar vienas gaidosas kaip vadsliukas bybiukas.... Gal mokinys koks tu jo? Labai panašu tas pats alkonas tavo kaip jo labai net gi...
Gal pats atsikvošėk protinguoli ir nulipk nuo kompo, nes kitokio gyvenimo kaip be kompiuterio net ne įsivaizduoji...
Pričiom psichologas vien žodžiu "suvokti", tavo atžvilgiu, kad tai yra kažkoks debilizmas? Kurio aš administratorius laikau kažkokiais ne tokiais kaip sveiki ar kažkas tokio? Tu gal apsiramink fantazuoti gerai? Visu pirma aš šiuos administratorius gerbiu, kaip žmonės kurie turi toki projektą, tik aš jiems užjausiu turėdami tokius nesupratingus ir kvailus žaidėjus, na ko norės tai css ir tai yra VAIKU žaidimas iš kurio galima pasipelnyti galbūt, bet tai toli ir tai nedaroma su šiuo projektu pagrinde. Taigi taip jau yra.
Jus paskaitykit forumo pavadinimą vieną kartą.... Tai yra skiltys PASIŪLYMAI !!! Ir tai nėra jums kažkokie stumikla ar kokia kitokia gamykla....
Atsibuskit ir pramerkit akys jobtvajimat....
Nesigadink savo gyvenimo ir niekas kitas negadins. Jei esi nesusitvarkęs gyvenimo, tai niekas kitas nekaltas. :)
Ir dėl to verkti čia nereikia, mažiau sėdėk prie kompiuterio ir niekas negadins ir tuo labiau susitvarkyti gyvenimą galėsi.

Taip nelošiu css, bet kas sakė? Kad negaliu lankytis ar kažkas panašaus? Tai yra žmonių internetinis projektas kuris pagrindas yra internetas ir pagrindai jo. Taigi, tai nėra kažkokia privati valda ar kažkas tokio kur negalėčiau lankytis ar panašiai, taigi atsikvošėk mažyli ir eik pakvėpuok grynu oru...
Viskas normaliai buvo, pakol neišlindo tokie kaip tu kurie nori išreikšti savo nepatenkinama nuomonė, bet tokias nuomonės reikia nurašyti, nes tai yra kenksminga nuomonė tau kada tave pati kankina. Nerašyk nesilankyk ir bus gerai viskas tau ir niekas tau nenervuos ir kitą....

Tai ką man dabar daryti jei tu man neduodi tiek kiek yra metu pagal mic :DDD
Pamatytum pabendrautum realybėje ir suprastum viską, bet negali duoti žmogui metu pagal interneto kažkokius pagrindus ar kažkas kitokio... Nu manyk ką nori :D Man nusispjaut grynai :D

Mikrofonas sendina? :DDDD Nuo kada? :DDDD Gal stebuklingas tavo mikrofonas :D Kur pirkai, koks pavadinimas ir kt. Pasakyk reiks nusipirkti galbūt :D

Sulysim į žemę, kai ateis laikas :D O kasti dirvožemio paliekam tokiam kaip tu galbūt duobkasiam :D
Sportuojam sportuojam :DDDD Žiūrėk, tik nenugriuk :D NUTUKIMa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ei žmogau, gal tikrai nulipk nuo kompiuterio :D Patarimą tokį tikroviška duodu :D Nes kaip tu gali sakyt apie žmogų, jei tu jo net nepažįsti ir nematęs ir visą kitą.... :D
Eik pasivaikščiok :D

Tavo žodžiai labai keičiasi :D Pirmai sakai su savo ta pana :D o paskui jau ieškok naujos karvės aceit :DDD
Deją gal tau karvės patinka, bet man jos nepatinka. Man labiau standartas, nei jau perpuvęs korpusas ar išpustas :D

Tau taip pat linkiu geros kloties geros nuotaikos ir svarbiausia susirasti pagal save karve ir kuri nulaipintu tave nuo to košmaro kompiuterio :)
Ne atsiprašinėk. Ne atleidžiu :D :D :D :D
:P
[/quote]

Sakai jog css yra vaikiskas zaidimas? tai tada labai klysti....

Jei tau idomu tai pirmoji Counter Strike serija buvo sukurta ir skirta Japonu armijos treniruotems, mokitis komandinio zaidimo... :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kokie daktarai :D gal dar vaistu išrašysit ? :D

Tu mažiau nesąmonių rašyk su savo japonais...
Jei ir buvo ar yra programa tokia. Tai tu jos net neišbandysi ir net neprieisi, nes tai yra ne tau tokiam vaikui - piemburniui.
Ir jei padarė, tai žiauriai kuris tik keliais vaizdais ar veiksmais atkurtas, bet ne tas pats dalykas, kad mažiau rašyk savo paistalus...
Eik geriau atsiversk Lietuvos istorijos knyga ir kai mokyklą eisi, o jau greitai... Tai galėsi savo istorijos mokytojai ar kokiais nors Lietuvių dėstytojai papasakoti ir pisti protą viens kitam....

Degradai jus niekas kitas... Žemiausio lygio nematęs, kad taip tokio amžiaus paistalus deda įdomu ar jums ne bus po to juokinga ir graudu ar nemalonu apie tai šnekėti, kai jau suprasite ir išlaikysite savo subines gyvensit savo gyvenimą pilna verti...

Na,  o dabar tik jus čia stenkitės kažką pisti protą, o aš pasijuoksiu ir išjuoksiu žmonių buri kartu kokie tas jaunimas ir visą kitą kokiu vaiku tokiu pilna, na vakaras tikrai praskaidrintas :D :D :D

Ačiū mielieji už juoko doze :D Jus šaunus :D ypač su tais kareivėliais :D :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=133.msg1509#msg1509 date=1345815417]
Dar vienas gaidosas kaip vadsliukas bybiukas.... Gal mokinys koks tu jo? Labai panašu tas pats alkonas tavo kaip jo labai net gi...
Gal pats atsikvošėk protinguoli ir nulipk nuo kompo, nes kitokio gyvenimo kaip be kompiuterio net ne įsivaizduoji...
Pričiom psichologas vien žodžiu "suvokti", tavo atžvilgiu, kad tai yra kažkoks debilizmas? Kurio aš administratorius laikau kažkokiais ne tokiais kaip sveiki ar kažkas tokio? Tu gal apsiramink fantazuoti gerai? Visu pirma aš šiuos administratorius gerbiu, kaip žmonės kurie turi toki projektą, tik aš jiems užjausiu turėdami tokius nesupratingus ir kvailus žaidėjus, na ko norės tai css ir tai yra VAIKU žaidimas iš kurio galima pasipelnyti galbūt, bet tai toli ir tai nedaroma su šiuo projektu pagrinde. Taigi taip jau yra.
Jus paskaitykit forumo pavadinimą vieną kartą.... Tai yra skiltys PASIŪLYMAI !!! Ir tai nėra jums kažkokie stumikla ar kokia kitokia gamykla....
Atsibuskit ir pramerkit akys jobtvajimat....
Nesigadink savo gyvenimo ir niekas kitas negadins. Jei esi nesusitvarkęs gyvenimo, tai niekas kitas nekaltas. :)
Ir dėl to verkti čia nereikia, mažiau sėdėk prie kompiuterio ir niekas negadins ir tuo labiau susitvarkyti gyvenimą galėsi.

Taip nelošiu css, bet kas sakė? Kad negaliu lankytis ar kažkas panašaus? Tai yra žmonių internetinis projektas kuris pagrindas yra internetas ir pagrindai jo. Taigi, tai nėra kažkokia privati valda ar kažkas tokio kur negalėčiau lankytis ar panašiai, taigi atsikvošėk mažyli ir eik pakvėpuok grynu oru...
Viskas normaliai buvo, pakol neišlindo tokie kaip tu kurie nori išreikšti savo nepatenkinama nuomonė, bet tokias nuomonės reikia nurašyti, nes tai yra kenksminga nuomonė tau kada tave pati kankina. Nerašyk nesilankyk ir bus gerai viskas tau ir niekas tau nenervuos ir kitą....

Tai ką man dabar daryti jei tu man neduodi tiek kiek yra metu pagal mic :DDD
Pamatytum pabendrautum realybėje ir suprastum viską, bet negali duoti žmogui metu pagal interneto kažkokius pagrindus ar kažkas kitokio... Nu manyk ką nori :D Man nusispjaut grynai :D

Mikrofonas sendina? :DDDD Nuo kada? :DDDD Gal stebuklingas tavo mikrofonas :D Kur pirkai, koks pavadinimas ir kt. Pasakyk reiks nusipirkti galbūt :D

Sulysim į žemę, kai ateis laikas :D O kasti dirvožemio paliekam tokiam kaip tu galbūt duobkasiam :D
Sportuojam sportuojam :DDDD Žiūrėk, tik nenugriuk :D NUTUKIMa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ei žmogau, gal tikrai nulipk nuo kompiuterio :D Patarimą tokį tikroviška duodu :D Nes kaip tu gali sakyt apie žmogų, jei tu jo net nepažįsti ir nematęs ir visą kitą.... :D
Eik pasivaikščiok :D

Tavo žodžiai labai keičiasi :D Pirmai sakai su savo ta pana :D o paskui jau ieškok naujos karvės aceit :DDD
Deją gal tau karvės patinka, bet man jos nepatinka. Man labiau standartas, nei jau perpuvęs korpusas ar išpustas :D

Tau taip pat linkiu geros kloties geros nuotaikos ir svarbiausia susirasti pagal save karve ir kuri nulaipintu tave nuo to košmaro kompiuterio :)
Ne atsiprašinėk. Ne atleidžiu :D :D :D :D
:P
[/quote]
GAIDOSAS? is kur toks bazaras? Tikriausiai tave vaikai varto , ismoksti is ju bazaro atejni i foruma ir reiskiesi? :D ZEMAS ZEMAS LYGIS.........................

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search