Jump to content
Create New...

atimt admina favoritui


CrissCross

Rekomenduojami pranešimai

  • Administratorius

[quote author=CrissCross link=topic=1208.msg15361#msg15361 date=1470940254]
tiek pykcio tiek pawydo del to vip tai tegu isema ir wisi bus lygus ir wienodi tada
[/quote]

Cia CrissCross teisus. Vip privilegijos ir yra sukurtos tam , kad jomis laisvai naudotusi. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

2 serwe padaryta n15 bet abu adminai kazkaip sawo n15 klubo nemutina tai kam tas cenzas padarytas? (ai sry kazkas ne is ju klubo prasneka tada buna mute) + kai del vip priwilegiju non stop stumimas ant manes adminai tyli nei gag nei mute tai jis seip? beje aciu adminam uz hatter grupe uz nemoka nic reklama... suprantu ateis rugsejis tiek adminai tiek ju klubas eis i moklyklas bus ramiau na ka liko pora saw palaukt :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano nuomone, zaidejas pasirenka pats su kokiu ginklu zaist ir kokia taktika naudot, ar respe sedet ar eit saudyt. Niekas uz campinima slay nedaro. Jeigu serve nera isjungtas awp pirkimas, tai visi ginklai yra leidziami, cia ne 1.6 laikai, kad visi zmones kai zaide pries 10metu taip turi ir dabar zaist. Surenk kita kart vota, kad mapa i didesni pakeist, ir nereiks sukt galvos del awp ar draust ar ne. O jeigu mazai zaideju, dek aim mapa, ne dusta_2x2 ir 10metu senumo taisykles kazkieno sukurtas. As uz admino ispejima, ir pagirimas criss, kad gina savo pozicija.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Seip tas waiku darzelis is pradziu lojo ant no tagu i suns dienas dejo db susirado kita objekta idomu kuris kitas..beje noreciau pamatyt tu balls skilus pries no tagus nes tame darzeli waiku 90% boostintu galeciau lazintis is sawo knife no tagai paimtu gal tada baigtusi ir lojimas waiku?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1208.msg15373#msg15373 date=1471167055]
NoTagai greitu metu zais su WITHBALSS bet tai bus draugiskas match.
[/quote]
:o  O as galesiu zaist uz dominuotojus 1v5 ,kai grisiu?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=gedasXdd link=topic=1208.msg15370#msg15370 date=1471124801]
Mano nuomone, zaidejas pasirenka pats su kokiu ginklu zaist ir kokia taktika naudot, ar respe sedet ar eit saudyt. Niekas uz campinima slay nedaro. Jeigu serve nera isjungtas awp pirkimas, tai visi ginklai yra leidziami, cia ne 1.6 laikai, kad visi zmones kai zaide pries 10metu taip turi ir dabar zaist. Surenk kita kart vota, kad mapa i didesni pakeist, ir nereiks sukt galvos del awp ar draust ar ne. O jeigu mazai zaideju, dek aim mapa, ne dusta_2x2 ir 10metu senumo taisykles kazkieno sukurtas. As uz admino ispejima, ir pagirimas criss, kad gina savo pozicija.
[/quote]
[img]http://i.memeful.com/media/post/odgOeGd_700wa_0.gif[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kaip administratorius, stengiuosi sio projekto zaidejam sudaryti kuo malonesne patirti, taciau nelabai suprantu crisscross'o pozicijos. I kiekviena musu pasiulyma arba prasyma, kuris tenkina didziaji dali zaideju, nereguoji ir vis bandai kazka irodyt, tuo paciu gadindamas atmosfera serveryje. Suprantu ,kad retkarciais malonu susirinkti lengvus fragus naudojant cz awp zemelapyje ar imti awp arba auto-sniper 2x2 zemelapyje ir issaudyt visus tupint viename kampe, taciau tai neteikia jokio malonumo kitiems zaidejams ir del to vis daugeja iseinanciu zaideju, kurie negauna jokio malonumo zaidziant su tavimi. Elgiesi labai egoistiskai ir mastai tik apie save, o as stengiuos patenkinti daugumos zaideju norus. Kaip tai atrodys, jeigu visi  zaidejai sutups po kampus ir sedes su awp arba auto iki pat raundo galo, kaip tu darai?!?!? Vietoje to, kad pamokint, paaiskint ir gerint kitu zaideju igudzius, gi manai esantis "labai geras zaidejas," tu vis tik kitus vadini vaikais ir toliau megaujiesi pykcio bangomis i tavo adresa. Atejai i antraji bachuru serveri ir esi viskuo nepatenkintas, tai gal jau butu laikas susimastyti ir gristi i pirmaji, kur viskas tau buvo gerai?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Viena yra naudoti vip privilegijas santuriai bei mastant apie kitus zaidejus, o visai kas kita naudotis vip privilegijom, kaip irankiu erzinti bei niekinti kitus. Vip privilegijos neduoda teises crisscrosui elgtis taip kaip jis nori. Ka administratoriaus , ka vipo privilegijos turi skirtingu teisiu, bet tuo paciu ir atsakomybiu, o kad crisscrosas i kitus projekto narius ziuri kaip i vaikus ir mano esas ypatingas bei isskirtinis, tai jau problema. Jeigu visuomene nuspres, tai tu ir busi atitemptas bei isteptas vazelinu. Nelabai suprantu, kodel sio individo nuomuone yra svarbesne uz kitu?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Troli pats buwai snd serwe waiku darzelis loja tik atejus o adminai tyli nei mutina nei gag..tai keista kaip apie zaidima ir sazininguma kalba kai wieni loja ir nk kiti megina atsikirst i adminu stumima ir mute gauna tarkim snd bubled tiek ant kito tiek ant mano motinos lojo..tai sry uz ka tokiam adminas kad izeidinetu? O del cz tai tegu isema..padaro kaip 1 kad dgl ir awp map tik dgl butu bet 2 serwe to ner...(jo 2 serwas kitoks ten casual map retai buna tdl ir pradejau lost) bet pl pasiemi p90 ir asaros pasipila pasiemi auto zoom tas pats tai esme ne gun

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Esme tavo zaidimo stiliuje. Kaikuriuose zemelapiuose(pvz 2x2) imti auto arba awp yra visiska nesamone. Pats matei, kad palikus siuos ginklus siame zemelapyje buvo surmulys ir gana didele zaideju dalis buvo neptenkinta. Kituose, didesniuose zemelapiuose naudok ka nori, nors su negevu begiok, taciau nesedek iki raundo galo t spawne, kad likusiems zaidejams nereiketu laukt eilinio tavo tupinejimo. Kodel tu negali tiesiog maziau naudoti cz dgl ar awp zemelapiuose? Vis tau turi kazkas kazka padaryt, kad tu susiprastum... Nejaugi taip sunku paciam susivokt?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1208.msg15383#msg15383 date=1471214169]
Man i admin menu ideta BAN funkcija, tai manau tureciau visus uzbaninti dabar, visgi tokia funkcija man yra suteikta. :3.
Ir man patinka co2 postas :DD Zaideju zaidimas yra sulyginamas su kazkieno pisimu per uzpakali :D... Manau cia truputuka skirtumu rast galim, bet apie tai veliau.
Jei Criss zaistu kiek kitaip ir baigtu pagaliau pykti ant antro servo (kuri jau [size=8pt]blet[/size] taip bando daryti kaip pirma su savo all talkais ir kitais "pasiulymais") manau visiem taip pat butu geriau, na ir taipogi jis pats galetu vis dar gerai praleist laika serveryje bunant naudingu zaideju. Man nemalonu sulaukt skundu bent is 5 zaideju kurie rasineja kad jis ne tik naudojasi VIP privilegijom bet ir jas abusina... Kodel skundu nera apie mane nors as taipogi naudoju ta vipmenu, ar awp koki? Toks jausmas lyg jis tikrai bando apsimest [i]"the cool kid that is diffirent"[/i]. Puiku, jis remia serveri [b]WOOHOO![/b] bet nereik isidirbinet ir daryti ji tokiu paciu kaip pirmas. Tam sis servas ir buvo sukurtas kad butu kitoks...
Gryztant prie co2. Jeigu zaidejai nusprende kad visi zaidzia saziningai be AWP, kas cia blogo? tai visiskai niekam nepakenkia, atvirksciai, tai duoda galimybe T komandai pasireiksti, tai ko lygini paprast dalyka su vazelinu ir gejiskom slikstynem?
[/quote]
Tai pagal tawe suprast 2 serwas padarytas kad mire pasakinetu kur gywi kad keiktusi ir lotu ant zmoniu kurie nusiperka preke ir pilnai isnauduoja ja ir nk uz tai jiems nebus nes 2 adminai draugeliai? Na jei teisingai supratau tada ok einu i pirma serwa losiu mirage ir cache..matai galwojau 2 serwas padarytas map for fun casual beweik ner dmg rodymas labai patiko + zmoniu yra ne taip kaip anksciau kai tuscias ar keli db kartais daugiau nei 1 serwe buna..bet suklydau pasirodo

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=FaVoRiiT link=topic=1208.msg15385#msg15385 date=1471217783]
Esme tavo zaidimo stiliuje. Kaikuriuose zemelapiuose(pvz 2x2) imti auto arba awp yra visiska nesamone. Pats matei, kad palikus siuos ginklus siame zemelapyje buvo surmulys ir gana didele zaideju dalis buvo neptenkinta. Kituose, didesniuose zemelapiuose naudok ka nori, nors su negevu begiok, taciau nesedek iki raundo galo t spawne, kad likusiems zaidejams nereiketu laukt eilinio tavo tupinejimo. Kodel tu negali tiesiog maziau naudoti cz dgl ar awp zemelapiuose? Vis tau turi kazkas kazka padaryt, kad tu susiprastum... Nejaugi taip sunku paciam susivokt?
[/quote]
samone nesamone ner vote uzdeto ar ner adminu wisi losia kaip nori..buwo rasyta kas kaip nori tas taip losia nk nekaltas kad issirenka mazus mapus kai pilnas serwas ir poto werkia o as lieku kaltas kad nauduojos tuom uz ka pinigus SUMOKU... tada prasme vip pirkt? Kol mac ir pistoletai bus tol pirksiu isims nepirksiu nes nebus prasmes  nebus jokio BONUS

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=FaVoRiiT link=topic=1208.msg15382#msg15382 date=1471213332]
Viena yra naudoti vip privilegijas santuriai bei mastant apie kitus zaidejus, o visai kas kita naudotis vip privilegijom, kaip irankiu erzinti bei niekinti kitus. Vip privilegijos neduoda teises crisscrosui elgtis taip kaip jis nori. Ka administratoriaus , ka vipo privilegijos turi skirtingu teisiu, bet tuo paciu ir atsakomybiu, o kad crisscrosas i kitus projekto narius ziuri kaip i vaikus ir mano esas ypatingas bei isskirtinis, tai jau problema. Jeigu visuomene nuspres, tai tu ir busi atitemptas bei isteptas vazelinu. Nelabai suprantu, kodel sio individo nuomuone yra svarbesne uz kitu?
[/quote]
koks santuriai koks erzint koks elgtis kaip nori nejuokink :D jei nera draudziama ar galima as ta ir darau nauduojos proga nematau sawo kaltes nauduojant tai ka duoda man.. toks jausmas kad su wh ar aim lakstau.. del waiku galiu pasakyt aisku jusu mano "fanu" (hetter aciu dar kart uz reklama)  grupe kurios nariai pagrinde ir axujielina nors neesme kad padaryta n15 ir nesikeikt bet jei jusu "draugai" tai nelieciami? tai gal pradekim nuo cia kur teisybe?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=co2 link=topic=1208.msg15396#msg15396 date=1471277954]
[quote author=FaVoRiiT link=topic=1208.msg15382#msg15382 date=1471213332]
Viena yra naudoti vip privilegijas santuriai bei mastant apie kitus zaidejus, o visai kas kita naudotis vip privilegijom, kaip irankiu erzinti bei niekinti kitus. Vip privilegijos neduoda teises crisscrosui elgtis taip kaip jis nori. Ka administratoriaus , ka vipo privilegijos turi skirtingu teisiu, bet tuo paciu ir atsakomybiu, o kad crisscrosas i kitus projekto narius ziuri kaip i vaikus ir mano esas ypatingas bei isskirtinis, tai jau problema. Jeigu visuomene nuspres, tai tu ir busi atitemptas bei isteptas vazelinu. Nelabai suprantu, kodel sio individo nuomuone yra svarbesne uz kitu?
[/quote]
O kodėl aš turiu mastyti apie kitus žaidėjus ??? Pagal tavo logika tada aš kitiems žaidėjams privalau nupirkti VIP'ą ??? Nei Cisscrosui nei adminui (apart serverio savininko) neduota teisė elgtis kaip nori, tam yra [b]TAISYKLĖS[/b] , toliau galite skaityti pirma criscroso posta..................
Galite smulkiau apie VIP'o atsakomybes ???? (neskaitant parašytu [b]taisyklėse[/b])
Jei visuomenė pati spręstu, kas metus butu apiplėšiami turtingiausi žmonės ir turtas išdalinamas.
[quote author=deivius1 link=topic=1208.msg15383#msg15383 date=1471214169]
Man i admin menu ideta BAN funkcija, tai manau tureciau visus uzbaninti dabar, visgi tokia funkcija man yra suteikta. :3.
Ir man patinka co2 postas :DD Zaideju zaidimas yra sulyginamas su kazkieno pisimu per uzpakali :D... Manau cia truputuka skirtumu rast galim, bet apie tai veliau.
Gryztant prie co2. Jeigu zaidejai nusprende kad visi zaidzia saziningai be AWP, kas cia blogo? tai visiskai niekam nepakenkia, atvirksciai, tai duoda galimybe T komandai pasireiksti, tai ko lygini paprast dalyka su vazelinu ir gejiskom slikstynem?
[/quote]
Lyginimas toks kad paprasčiau daeitu iki smegenų vingiu.
Kitas palyginimas
Jei dauguma, sąžiningai nuspręs kad iš tavęs reikia atimti tavo uždirbta turtą  ( kurį tu uždirbai sąžiningai), ir padalinti tarp kitų, tu žinoma neprieštarausi ir sąžiningai viską atneši pats ???

CrissCros'as nusipirko VIP'a ir laikėsi taisyklių, kodėl jis turi sutikti su kitų (tikiu kad dauguma nebuvo VIP'ai) reikalavimu juo nesinaudoti ??? Jis nesutiko ir už tai neturi būti jokiu bausmių iš admino nes taisyklės to nenumato, tai jau admino savivaliavimas.
Pakeiskite taisykles ir viskas bus paprasta, klausimas kas tada bepirks VIP'a, jei jo jums nereikia kam aplamai jis sukurtas čia ???
[/quote]
[img]http://i.memeful.com/media/post/BRkm0vw_700wa_0.gif[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=TiFicate link=topic=1208.msg15398#msg15398 date=1471280191]
[quote author=co2 link=topic=1208.msg15396#msg15396 date=1471277954]
[quote author=FaVoRiiT link=topic=1208.msg15382#msg15382 date=1471213332]
Viena yra naudoti vip privilegijas santuriai bei mastant apie kitus zaidejus, o visai kas kita naudotis vip privilegijom, kaip irankiu erzinti bei niekinti kitus. Vip privilegijos neduoda teises crisscrosui elgtis taip kaip jis nori. Ka administratoriaus , ka vipo privilegijos turi skirtingu teisiu, bet tuo paciu ir atsakomybiu, o kad crisscrosas i kitus projekto narius ziuri kaip i vaikus ir mano esas ypatingas bei isskirtinis, tai jau problema. Jeigu visuomene nuspres, tai tu ir busi atitemptas bei isteptas vazelinu. Nelabai suprantu, kodel sio individo nuomuone yra svarbesne uz kitu?
[/quote]
O kodėl aš turiu mastyti apie kitus žaidėjus ??? Pagal tavo logika tada aš kitiems žaidėjams privalau nupirkti VIP'ą ??? Nei Cisscrosui nei adminui (apart serverio savininko) neduota teisė elgtis kaip nori, tam yra [b]TAISYKLĖS[/b] , toliau galite skaityti pirma criscroso posta..................
Galite smulkiau apie VIP'o atsakomybes ???? (neskaitant parašytu [b]taisyklėse[/b])
Jei visuomenė pati spręstu, kas metus butu apiplėšiami turtingiausi žmonės ir turtas išdalinamas.
[quote author=deivius1 link=topic=1208.msg15383#msg15383 date=1471214169]
Man i admin menu ideta BAN funkcija, tai manau tureciau visus uzbaninti dabar, visgi tokia funkcija man yra suteikta. :3.
Ir man patinka co2 postas :DD Zaideju zaidimas yra sulyginamas su kazkieno pisimu per uzpakali :D... Manau cia truputuka skirtumu rast galim, bet apie tai veliau.
Gryztant prie co2. Jeigu zaidejai nusprende kad visi zaidzia saziningai be AWP, kas cia blogo? tai visiskai niekam nepakenkia, atvirksciai, tai duoda galimybe T komandai pasireiksti, tai ko lygini paprast dalyka su vazelinu ir gejiskom slikstynem?
[/quote]
Lyginimas toks kad paprasčiau daeitu iki smegenų vingiu.
Kitas palyginimas
Jei dauguma, sąžiningai nuspręs kad iš tavęs reikia atimti tavo uždirbta turtą  ( kurį tu uždirbai sąžiningai), ir padalinti tarp kitų, tu žinoma neprieštarausi ir sąžiningai viską atneši pats ???

CrissCros'as nusipirko VIP'a ir laikėsi taisyklių, kodėl jis turi sutikti su kitų (tikiu kad dauguma nebuvo VIP'ai) reikalavimu juo nesinaudoti ??? Jis nesutiko ir už tai neturi būti jokiu bausmių iš admino nes taisyklės to nenumato, tai jau admino savivaliavimas.
Pakeiskite taisykles ir viskas bus paprasta, klausimas kas tada bepirks VIP'a, jei jo jums nereikia kam aplamai jis sukurtas čia ???
[/quote]
[img]http://i.memeful.com/media/post/BRkm0vw_700wa_0.gif[/img]
[/quote]
+10

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1208.msg15401#msg15401 date=1471284752]
co2 speju esi tas zmogus kurio kelyje ar parduotuviu eilese niekas nekencia nes esi savanaudis ir uztrunki minuciu minutes tiek pajudet is vietos, tiek sukrapstyt savo 79 centus uz cipsu pacioka eileje. Visgi tokios taisykles kuri skatintu tau pajudint sikna ir pasiskubint nera, tai dabar manai kad tai gerai gadint kitiem nuotaika, gaist ju laika ir elgtis kaip nori by** isvertus? Na cia nera stumimas tik taip pamastimui tau duodu palyginima. Jeigu tau visiskai nerupi kiti, tai nelabai gali vadintis sios bachuru bendruomenes dalimi, zinoma gali didziuotis kad esi vienas is parazitu kuris gyvena del saves ;).
Pasikartosiu tai nera stumimai, tesiog tu man toki ispudi sudarei apie save is savo postu.

Na ir postas Favoritui ir Bubledui. Criss gali zaist kur panorejas ir neturit teises jo varyt kur nors. Tai jo pasirinkimas nes ne i koki laikiux vaiksto o is musu vieno servo i kita, as problemu su to neturiu, man tik uzkliuvo kad jis bande antra serva padaryt kaip pirma ir kad nelabai jam rupi zaideju prasymai, daugiau problemu su jo neturiu.

Jeigu jau ir zaidziat tik del saves, kad pasaudyt, prastumt laika, pabandykit ivertinti kitu situacija kurie galbut neturi vip, kurie galbut turi bet nenori per daug issisokti su gautom privilegijom, tesiog zaiskit taip kad butu smagu ne tik jums bet ir tam su kurio zaidziat, kolkas tiek is manes apie crisscrossa, galbut dar sugrysiu jei co2 nores pratest diskusija.
[/quote]
nu matai man smagu su cz ir su awp ir su p90 ir su auto zoom lost o ko daugiau loja to smagiau ir stimulas kita men pasimnt vip..cs ateini zudyt o ne draugu ieskot ir jei yra galimybe turet kazka daugiau turet nei kitas as ja nauduoju NEPAZEISDAMAS TAISYKLIUS fsio :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search