Jump to content
Create New...

2 servas


CrissCross

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=CrissCross link=topic=1206.msg15262#msg15262 date=1470595284]
Puse serwo mutint? Kai lieki 1x1 tikrai yra laiko kada mutint
[/quote]

pasidaryk voice_enable 0 ir problemu nebeliks

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1206.msg15283#msg15283 date=1470731947]
Nezinau, as esu tas tipas kuris negaletu su voice disabled zaist... man butina bendrauti, bet taip, kartais ypac match pabaigoje noretusi tylos tai maksui reiktu sutvarkyt kad tesiog gyvi negirdetu negyvu kaip budavo pirmame serve. Jis sake kad kazkoks update tai pakeite bet tikrai manau kad yra komanda ar plugin kad viska sutvarkyti.
[/quote]

isjungi all talk ir lieka tik  gyvi ct ir t snekasi atskirai, o mire snekasi bendrai... tuojau nueisiu i antra serva ir atjungsiu all talk


neisejo......

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Art link=topic=1206.msg15286#msg15286 date=1470749607]
[quote author=deivius1 link=topic=1206.msg15283#msg15283 date=1470731947]
Nezinau, as esu tas tipas kuris negaletu su voice disabled zaist... man butina bendrauti, bet taip, kartais ypac match pabaigoje noretusi tylos tai maksui reiktu sutvarkyt kad tesiog gyvi negirdetu negyvu kaip budavo pirmame serve. Jis sake kad kazkoks update tai pakeite bet tikrai manau kad yra komanda ar plugin kad viska sutvarkyti.
[/quote]

isjungi all talk ir lieka tik  gyvi ct ir t snekasi atskirai, o mire snekasi bendrai... tuojau nueisiu i antra serva ir atjungsiu all talk


neisejo......
[/quote]

Isejo...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search