Jump to content
Create New...

Dėl prisijungimo į serverį


justasmit12

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Kelias dienas žaidžiu vienam iš jūsų serverių CS;GO (i.P 88.222.88.65:27030 šitas) - mane čia žaidžiantys žino kaip Spades. Visada tiesiog eini per tą patį find game - browse community servers - randi servą ir jau esi ten.

Dabar bandau jungtis, man vietoj to, kad load'intų map'ą, išmeta lentelę per main menu "Joining game...", pabūna taip apie 10-15s ir tada parašo "Failed to join game" ir konsolėj išmeta žinutę:

"Connecting to public(88.222.88.65:27030) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff"

Gal kažkas yra susidūręs su šita problema ir žino, kaip išspresti, arba gal vienas iš adminų galėtų susisiekti su manim ir padėti?

Ačiū!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

problemu gali buti kelios, nemanau kad tai del tavo kaltes, tiesiog pamegink veliau jungtis, jei i sita neina bandyk i kita 88.222.88.65:27035
ka tik pamaciau kad pas tave ping 200+ gali buti ir del sito, arba torrentus paleides arba internetas levas arba amerikoi gyveni

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=justasmit12 link=topic=1199.msg15227#msg15227 date=1468858752]
Sveiki,

Kelias dienas žaidžiu vienam iš jūsų serverių CS;GO (i.P 88.222.88.65:27030 šitas) - mane čia žaidžiantys žino kaip Spades. Visada tiesiog eini per tą patį find game - browse community servers - randi servą ir jau esi ten.

Dabar bandau jungtis, man vietoj to, kad load'intų map'ą, išmeta lentelę per main menu "Joining game...", pabūna taip apie 10-15s ir tada parašo "Failed to join game" ir konsolėj išmeta žinutę:

"Connecting to public(88.222.88.65:27030) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff"

Gal kažkas yra susidūręs su šita problema ir žino, kaip išspresti, arba gal vienas iš adminų galėtų susisiekti su manim ir padėti?

Ačiū!
[/quote]

Cia greiciausiai problema buvo ne del taves. Serveris kartais gauna Valve banus. Kartais kelias dienas is eiles. Kiekviena karta taip nutikus, man reik priregistruoti nauja csgo acc koda, kad serveris vel galetu veikti internete. Siandien kaip tik tai ir nutiko, todel atsijungus nebuvo galima vel i ji patekti.
Po tokiu banu paprasciausiai neimanoma iskart sureguot ir ji pakeist, todel laiks nuo laiko , tai gali uztrukti.
Kaip bebutu viskas jau veikia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search