Jump to content
Dėmesio:
 • Registracija i musu 10x10 Turnyra atidaryta! Visi registruojames discord kanale : https://discord.gg/8RtKTxN

✪ Čiuvakas

CS:GO Admin
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Taškai

  67 [ Donate ]

✪ Čiuvakas last won the day on August 9

✪ Čiuvakas had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

3 Followers

About ✪ Čiuvakas

 • Rank
  Sergeant

Personal Information

 • Vieta
  Mažeikiai
 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

654 profile views
 1. ✪ Čiuvakas

  RxNex

  Per ilgai jūs čia su juo žaidžiat manau. Prisimelavęs tiek, kad pats nebesusigaudo ką atsakyti.
 2. Nu gerai, dėl tavęs pasistengsiu nepriekaištingą demo įrašyti ir atsiųsti. Be to, ar po paskutinio csgo update nėra taip, kad rcon_address 1 nebeveikia ir nieko nekeičia?
 3. Nieko nepakeis tas video. Reikia pačiam patirti žaidime / serveryje.
 4. Jei tik turi galimybę ir laiko, užeik kada į serverius, kai būna nemažai žmonių. Galbūt ir pamatysi apie ką ir kalbama čia.
 5. @MaSk mes čia tikrai neišsigalvojam, kurdami temą ir šiaip sau postindami, ale kad tik pakomentuot kažką. Yra kaip yra. Jeigu nėra kažkokios išeities tai sutvarkyti, tiesiog rankinkit temą ir paliekam viską taip, kaip yra.
 6. Tikrai yra serverių kur toks pat slotų skaičius, visi vipai, pluginai ir t.t. sujungi, bet matosi skirtumas tikrai šaudant ir pan. Tai kame gali būti priežastis? Tiesą sakant, atėjus į servą kartais net noras dingsta žaisti..
 7. Sveiki. Pastaruoju metu pastebėjau antro serverio vis didesniu ir didesniu lagus serveryje, nuo tada kai į serverį prisijungia vis daugiau ir daugiau žmonių. Realiai antras serveris kasdien būna pilnas visomis dienomis. Girdėjau iš ne vieno žaidėjo, kad ir jiems dabar fps yra sumažėjęs gan smarkiai, kitiem fps 100 nesiekia, kur per mm/fc 300+ būna ir t.t. (nereikia kvailų komentarų, kad xujovi pc ir t.t. ačiū). Man taip pat yra pakitęs fps skaičius į mažąją pusę, kur seniau taip nebūdavo. Manau dėl tos pačios priežasties pirmas serveris ir yra "miręs" šiuo metu, tad nenoriu nieko blogo sakyti, bet ir antram serveriui gali būti tas pats, nors čia tik mano nuomonė. Norėčiau kreiptis į projekto sąvininką Mask, kad galbūt išeitų sutvarkyti šitą situaciją, nuperkant didesnį/galingesnį host'ą, kuris atlaikytų prisijungusių žmonių skaičių, nes taip pat vis dažniau ir dažniau bežaidžiant tiesiog ima ir pakimba/palūžta serveris, kurs seniau tikrai taip nebūdavo.. Nežinau jūs tai matot ar ne, bet taip nutinka. Kaip ir sakiau, čia tik mano nuomonė, priimsiu bet kokią kritiką.
 8. +rep @vericas už pagalbą dėl naujų mapų.
 9. Sveiki, manau laikas atnaujinti #2 serverio mapus tiek pridedant naujų, tiek pašalinant esamus, retai lošiamus mapus. Visi mapai buvo pratestuoti žaidime. Tikiuosi @vericas atsižvelgsi į mano pageidavimus, o kritiką visada priimsiu geruoju. IŠIMTI IŠ NOMINATE LISTO: 1. $2000$ 2. Pyramid 3. Prypiat 4. Santorini 5. Insertion 6. Dust 2 winter PRIDĖTI Į NOMINATE LISTĄ: cs_agency / jau yra #2 serverio map liste. cs_italy / jau yra #2 serverio map liste. cs_season / jau yra #2 serverio map liste. Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: CS_MAXKuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: (#1 / #2 / dm / dr serveriuose) : #2Papildoma info apie idėją: reikia daugiau mažesnių mapų serveryje. P.S. šį mapą jau siūlė serverio žaidėjas Rapkinas, tai dėkoju jam už pasiūlymą. Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: CS_MANSIONKuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: (#1 / #2 / dm / dr serveriuose) : #2Papildoma info apie idėją: reikia daugiau mažesnių mapų serveryje. Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: CS_ASSAULT2Kuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: (#1 / #2 / dm / dr serveriuose) : #2Papildoma info apie idėją: kam patinka de_nuke mapas, manau šis taip pat patiks. Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: DE_AZTECKuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: (#1 / #2 / dm / dr serveriuose) : #2 Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: DE_OVERPASS_2X2Kuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: (#1 / #2 / dm / dr serveriuose) : #2Papildoma info apie idėją: reikia daugiau mažesnių mapų serveryje. Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: DE_LAKEKuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: (#1 / #2 / dm / dr serveriuose) : #2Papildoma info apie idėją: reikia daugiau mažesnių mapų serveryje. Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: DE_SHORTDUSTKuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: (#1 / #2 / dm / dr serveriuose) : #2Papildoma info apie idėją: reikia daugiau mažesnių mapų serveryje.
 10. ✪ Čiuvakas

  Ban HH

  Nu tada sutinku su tavo nuomone @vericas gali unban jį.
 11. ✪ Čiuvakas

  Ban HH

  Kiek suprantu, jau ne vieną kartą gavęs baną nuo adminų dėl wh ir pasirodo viskas tvarkoj būdavo?
 12. ✪ Čiuvakas

  XDDDDDDD

  Mano toks darbas, naujų acc prašyti main, jeigu kažkas skundžiasi, kad per gerai šaudo, tai nematau tame jokio išsipisinėjimo, ne kaip tavo, kad geriau nedarysiu taip, nors ir adminas prašo, o geriau pajuokausiu ir paskui nueisiu į forumą, sukursiu temą, kad visi "pažvengtų". @Marrihuana tavo tiesa, neatkreipiau į tai dėmesio.
 13. ✪ Čiuvakas

  XDDDDDDD

  Daugiau laiko čia užtrukai kol tą ss padarei ir įkėlei, negu būtum geriau neišsipisinėjęs ir parodęs profilį. Lauk to savo unban ir nereik čia atėjus išsipisinėt iš adminų.
 14. ✪ Čiuvakas

  XDDDDDDD

  Nu, tai labai sunku buvo?
×
×
 • Create New...