MacheteKills Parašė Rugsėjo 2, 2013 Author Parašė Rugsėjo 2, 2013 As suprantu, kad adminu yra "pakankamai", bet jie nera tokie aktyvus kaip turetu buti. Buvo Ga3, bet tas atsisake admin, tai dabar kai zaidziu, nera admin, tvarkos. Tai siulau surasti AKTYVU admin, kuris galetu dazniau buti prisijunges negu tie jusu dabartiniai "aktyvus" admin. Eiciau ir as, bet man tik 16 :/ (palikit nuomones)
★Vip★ LittleOne Parašė Rugsėjo 2, 2013 ★Vip★ Parašė Rugsėjo 2, 2013 ateis laikas busiu vel aktyvus,be baimes :)
MacheteKills Parašė Rugsėjo 3, 2013 Author Parašė Rugsėjo 3, 2013 vadinasi reik laukt :) + ga3 dabar abejoju ar daug laiko betures lost, del asmeniniu priezasciu :/
Administratorius MaSk Parašė Rugsėjo 3, 2013 Administratorius Parašė Rugsėjo 3, 2013 [quote author=MacheteKills link=topic=535.msg10586#msg10586 date=1378216357]vadinasi reik laukt :) + ga3 dabar abejoju ar daug laiko betures lost, del asmeniniu priezasciu :/[/quote]Na o tu broli pakalbink , gal visdelto daugiau laiko atras ;)
MacheteKills Parašė Rugsėjo 4, 2013 Author Parašė Rugsėjo 4, 2013 [/quote]Na o tu broli pakalbink , gal visdelto daugiau laiko atras ;)[/quote]Gaila, bet gali pats jo paklaust, jei manimi netiki. Šendien pats sakė, kad daug prie kompo nebelabai gales sedet, gal kartais atras lasva valandziuke, bet abejoju, vis delto, siemet jam egzaminai :/
Rekomenduojami pranešimai