Jump to content
Create New...

žvaigždė uždėjo ban :D


N24 Wender

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas
prieš 38 minutes (-čių) , N24 Wender parasė:

Norėčiau ,jog demo pasižiūrėtu administratorius ,kuris nebūtu turejas vac bano ant savo steam paskyros ,ir vertintu padėti nuošališkai abieju dalyvių ir kito administratotiaus atžvilgiu,ačiū .

Pasakyk man admin kuris turi vac 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tu gi wenderi buvai toks kietas reikalaudamas ban, kas dabar nutiko, kad atbėgai prašyt unban? 

Žiūrėjau aš demo ir vis dar laukiu priežasties, kodėl turetum gaut unban, kai pats to ban prašei ir net reikalavai, kai provokavai ir šaipeisi iš admin? 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
3 minutes ago, N24 Wender said:

Visi žimon ta istorija su Pilkiuke,tai nereikėtu "durniaus" ijungt ,ne pirmi metai su šio projekto žaidėjais žaidžiu ir beto labai maža lietuvos csgo bendruomenė ,tokius dalykus paslėpti,nes naujo acc nusipirkimas nepadės 😄

 

Su kuo?????

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Čia viskas ka radai? Žiurėk į mano ESAMO ir vienintelio steam id STEAM_0:1:13975029, pačioj pradžioj kai tik atsiradau šitam projekte ir net admine dar nebuvau, buvo toks atvejis, kurį tu numetei, pats v1talikas gali pakomentuoti, buvo pasakyta info, buvo pažiūrėtas demo, kaip matai ban ar vac aš neturiu, nes nieko nenaudojau, tai ką tu dar mėgini čia išknisti? Dar gali pasakyt, kad dar pora ban senų turiu šitam projekte, nuo consolės, už seną pelę, kurias kartu su Mask ir Vericu išsprendėm, pakeitus pelę. Ką dar norėtum žinoti?   

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
17 hours ago, Vilkas said:

Nereikia dievaičiais jaustis kai esi admin jeigu pats pizdavojiesi kartu tai draugelis, o po to iš taves pasijuokia ir atsiranda PALA PALA NORI BAN? KAIP FESČIUI DESIU. AŠ TAIGI ADMINAS 😄 Demo galetu ikelti visiems pasižiureti. 

Btw, o kas tu man toks? Draugelis ar kas? 😄 verksnis esi, kuris bahurauji žaidime 😄 Taip, man nesunku užbaninti tokius, kaip tu visam laikui, nes tokie u*odai žaidžiant projekte, kad baisu žiūrėti 

Redaguota flashbang to ass
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 minutes ago, flashbang to ass said:

Btw, o kas tu man toks? Draugelis ar kas? 😄 verksnis esi, kuris bahurauji žaidime 😄 Taip, man nesunku užbaninti tokius, kaip tu visam laikui, nes tokie u*odai žaidžiant projekte, kad baisu žiūrėti 

Zona ,nemoki normaliai ir etiškai išreikšti savo minčiu ? O tik bachūrų panetkėmis ir bazaru .Pats už laido dieva vaidini ir kitus žemini ,todėl nusispjaut visiems  į tave ,nes tu tik administratorius ,kuris vaidindamas labai galinga įsižeidei ,jog paprasti mirtingieji   paprieštaravo 😄

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
Just now, N24 Wender said:

Zona ,nemoki normaliai ir etiškai išreikšti savo minčiu ? O tik bachūrų panetkėmis ir bazaru .Pats už laido dieva vaidini ir kitus žemini ,todėl nusispjaut visiems  į tave ,nes tu tik administratorius ,kuris vaidindamas labai galinga įsižeidei ,jog paprasti mirtingieji   paprieštaravo 😄

 

Tu tai vap*ie nerašyk, neįdomus. 😄 Btw, ką aš žeminu, kad su čiobreliu prikolinam viens ant kito? 😄 Ar, su kitais žaidėjais, su kuriais žaidžiu bendrai šita žaidimą ? 😄

Redaguota flashbang to ass
  • Suglumęs 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 hours ago, flashbang to ass said:

Btw, o kas tu man toks? Draugelis ar kas? 😄 verksnis esi, kuris bahurauji žaidime 😄 Taip, man nesunku užbaninti tokius, kaip tu visam laikui, nes tokie u*odai žaidžiant projekte, kad baisu žiūrėti 

Nu aš kitu žaidėju nevadinu taip ar anaip, tai kaip adminui irgi nelabai atitinkama urodais ar verksniais vadint forume ar žaidime, o sakini reikia moket skaityt KAIP "draugelis" buni kai visi iš kažko pasipizdavojam, o dabar iš taves pasijuokė tai didelis viršininkas pasijutai, ir nemeluok jau sekančiame rounde ban buvo. išvis demo butu gerai kad imestu ir visiem aiškubanas.thumb.png.a4a8c73e94ab5f90a117721142cdd00b.png

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Wenderi pavedei truputi nemeluosiu. 😄 

Is tavo paaiskinimu per pm is pradziu galvojau kad flashbangas pats atejo i serva, pradejo stumti ir provokuoti o tu kazka atgal pasakes gavai perm bana, pasirodo visai ne taip buvo.

O pilkiuke pasikartosiu sumaisei tikriausiai su kazkokiu kitu asmeniu. Paziurek jos paskyros senuma, su ja niekada problemu nebuvo, kitaip tikrai butume atkase pries kelis metus ir nesuteikia jai nei admino nei dabar ji nebutu tapus pagr admine. 

Geriau tesiog pripazink kalte, pasakyk kad pasikarsciavai ir atsiprasyk, tikiu kad bausme sumazins. Sitoj vietoj pats matai kad esi neteisus, nes ne visada taisyklemis remiamasi, loginis mastymas yra nepamirsk, pagr adminai taipogi savo nuoziura gali parinkt bausme ir jos laika. Tai nusiramink ir geriau atsiprasyk kad apsmeizei zmogu

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
18 hours ago, Vilkas said:

Nu aš kitu žaidėju nevadinu taip ar anaip, tai kaip adminui irgi nelabai atitinkama urodais ar verksniais vadint forume ar žaidime, o sakini reikia moket skaityt KAIP "draugelis" buni kai visi iš kažko pasipizdavojam, o dabar iš taves pasijuokė tai didelis viršininkas pasijutai, ir nemeluok jau sekančiame rounde ban buvo. išvis demo butu gerai kad imestu ir visiem aiškubanas.thumb.png.a4a8c73e94ab5f90a117721142cdd00b.png

😄 Demo jau senai peržiūrėtas Pilkiukės, tai nėra prasmės demo čia mesti, o jei nori pats gali susirasti, o ką man būnant adminu reikia keisti pati save, bendrauti kaip darbe? 😄 nebejuokinam gerai ? Gerai, gal ne tris roundus verkėi dėl bano, bet man sakėi ne viena kartą, kad  lauki bano, prašau - sulaukei, ko dabar čia forume verkšleni ? Laisvas, tema galima rakinti, nuo tokių freeposterių 😄

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search