Jump to content

Oꖌ rᒷℸ ̣ ᔑ∷↸

Narys
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Oꖌ rᒷℸ ̣ ᔑ∷↸

 • Rank
  Private First Class

Personal Information

 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

432 profile views
 1. Sugražinkit autoplant į retakus, ant gamemode kur CT gali nubėgt ir matyt visą sitą per 3-4 sekundes tas manual plantas visiškai nereikalingas. Visi ir taip nori iškart eiti šaudytis, o jai dėt tai tik dės ten pat kur ir auto plantas būtų dėjas, nes vienintelė saugi vieta. Tiesiog padidina šancus, kad pralaimi roundą arba miršti nes bombą bandai dėt.
 2. Ar būtų šancų pridėti naujausius broken fang glove skinus į retakes !gloves komandą :)?
 3. Tikrai manau yra išskirtinių chatu kurie galėtų užkibti, bet jie dažniausiai būna reakcijos pasijuokti iš juokingos situacijos. Visąlaik būna tos dienos kur išslysta kas , bet tai jau dalykas ant kurio pats stengiesi tobulėti su laiku.Ir taip manau paklausus daugiau aktyvių serverio żaidėju galėtų pasakyt, kad nedažnai lendu į ginčus ir apsižodžiauju... + Visiem linkiu tik geriausio 🙂
 4. Manau yra chatlogu kurie be konteksto ar kitu žaidėju žinučių gali atrodyti toxic. Dauguma iš jų yra tarp žmonių su kuriais gerai sutariu, kuriais draugiškai, juokais pavarom vienas ant kito ant prikolo. O šiaip ant kitų žmonių kurie ateina mėgautis žaidimu neišsilieju (Bent kiek galiu stengsiuosi) :) Stengsiuosi būt positive su visais žmonėmis kuriuos sutinku.
 5. 1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - FamZero, 17 metų 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - https://steamcommunity.com/id/OfflineMe/ 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Ganėtinai aktyviai žaidžiu serveryje, neblogai sutariu su žaidėjais, atsiranda daug laisvo laiko todėl norėtusi padaryt kažką naudingo žaidimo metu. 🙂 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Esu buvęs kelių Rust ir Unterned serverių adminas. 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Jai neklystų aktyviai žaidęs prieš metus ar du [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt serveryje, o retakes žaidžiu apie 7-8 mėn. 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar retake serverio admin ) - Retakes 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Paskirčiau atitinkamą bausmę. PS... dėl forumo nickname, užsiregistravau su steam pamiršęs pasikeisti Nicką.
×
×
 • Create New...